Q&A

TRÉNINK

L
Libor | 13. 08. 2019

Zdarec , ako začať no akurát som skončil VŠ kde som makal hlavne hlavou a nie telom momentálne sa uchádzam o zamestnanie v štátnej službe a mám splniť daake fyzické skúšky. No a viem že nemám šancu za týždeň zlepšiť to čo som 4 roky zanedbával (prvák sa dalo troška pomakať ). Mám splniť skok do dialky, 100m a 12 minútový beh + člnkový beh + mám na výber ľah sed 70 za 2 min dám 30 za min ale druhú minútu skapínam alebo zhyby na hrazde na biceps podhmatom dám 6 treba 11 :) jedno lepšie ako druhé. No k otázke je mi jasné že treba mať pevný režim makať a jesť . Ale skôr ako makať a strácať čas kým nájdem rozumný pomer rastu a času mi ubehne daaky čas ktorého nemám moc dajme tomu 3 týždne od dnes. Ako najlepšie postupovať ?

ODPOVĚDĚT
J
Jiří Kosek | 11. 08. 2019

Ahoj, mám fakt veliké stehna i lýtka oproti zbytku těla, je možné a hlavně rozumné vyřadit na nějakou dobu z mého plánu úplně nohy abych dorovnal vršek těla? Jaký máš na toto názor? Děkuji

ODPOVĚDĚT
T
Tereza J. | 15. 07. 2019

Ahoj Aleši, je mi 14 let, zhruba rok se aktivně věnuju pohybu. Mám 172 cm a 66 kg. Zajímalo by mě jestli můžu nabrat trochu té svalové hmoty při každodenním běhání. Stravu nijak extra neřeším, vysadila jsem sladkosti, jinak jím poměrně zdravě a jídelníček mi sednul. Doma máme posilovnu takže sem tam něco zvednu a váhy jsou okolo 15kg. Můžu tedy nabrat svalovou hmotu když jsem holka ve 14 v kalorickym deficitu?

ODPOVĚDĚT
J
Janko Jančovič | 08. 07. 2019

Nazdal Aleši. Zaujíma ma či je vhodné zaradovať do tréningov aj komplexné strongmanské veci ako kláda a pod. Aký bude ich benefit v porovnaní s klasickým tréningom. Hovorí sa že pre naturálov sú najlepšie tažké váhy.

ODPOVĚDĚT
E
Eliáš Rostislav | 04. 07. 2019

Ahoj Aleši chtěl bych se zeptat jestli cvičím správně .chci zhubnout a vyrušovat tělo. Dám jsi 300ml mléka a jdu běhat 5-6 km . Poté co doběhnu tak mám série na horní část těla a další den na spodní část těla . Když docvičim počkám 15.min a jdu si dát protein

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ