Q&A

TRÉNINK

M
Míša | 24. 05. 2018

Zdar Aleši a spol :) Ráda bych slyšela názor na metodu, kterou už asi dva týdny praktikuju a nemám šajnu, jestli to tak někdo dělá, nikde jsem nic nenašla a jestli to není úplná kravina. Ale baví mě to a doufám, že ne haha. Při dřepech a bench pressu si dávám 3 série na sílu s mýma maximalkama max 5 opakování, samozřejmě procítěně a technicky si dávám pozor, delší pauzy ... a potom jedu na objem 2 až 3 série, rychleji, menší váhy, cca 10 - 12 opakování. Je možné takhle kombinovat trénink na objem a sílu? Má to pozitivní vliv? A když to je dobře, první na sílu a pak objem? Jsem v dietě. A makám na svalech. Mě to teda takhle baví a cítím se, že jsem udělala. A cítím progress jak s vyššími váhami, tak výkon. Mám 3 týdně full body. Tak snad nejsem za blbku haha. Díky a ať to roste :)

ODPOVĚDĚT
V
Vojta | 23. 05. 2018

Ahoj, po pár letech cvičení se ke mě přidal kamarád, a ten přišel s radou od nějakého fitness trenéra který mu říkal, že je dobré jezdit super série Biceps a Ramena ( 4 supersérie ramena tudíž po 12 sériích dohromady a to samé s bicepsem. Přijde Vám to normální jet neustále super série nebo spíš zbytečné? Díky za odpověď..

ODPOVĚDĚT
M
Matúš Feri | 19. 05. 2018

Aleši chtel bi sem se opýtať či mužu cvičiť danou partii vice krat za den dekuji..... Ať to roste :)

ODPOVĚDĚT
P
Petr | 19. 05. 2018

Čau Aleši, dají se koupit tvoje suplementy pod nejakym slevovym kódu? ..tak aby to bylo o nejake to procento levejsi :) ? Díky, ať to roste ;)

ODPOVĚDĚT
L
Lukáš | 19. 05. 2018

Ahoj Aleši, chtěl jsem se zeptat, jím okolo 7 jídel (4 z nich jsou menší, jogurty a tak) denně, měřím 170cm a vážím 51 kg a tak se chci zeptat jestli je lepší skákat přes švihadlo a svoji váhu si udržovat nebo se na to vykašlat a radši přibrat váhu, předem díky za odpověď

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ