Q&A

TRÉNINK

L
Lukáš | 10. 09. 2020

Dobrý den, Mám prosbu nedaří se mi udržet v hlubokém dřepu padám opakovaně směrem dozadu. Tím pádem radši ani nezkouším cvičit se zatěží co mám dělat proto abych se udržel v hlubokém dřepu. Prý by to pro nás měla být odpočinková pozice ale pro mě je to utrpení. Předem děkuju za odpověď

ODPOVĚDĚT
B
Bruno Lehocký | 06. 09. 2020

Zdravim zdravim, zajimalo by me, jestli je mozne uzivat kreatin s nakopovacem?? Jinak zatim uzivam protein a BCAA a chtel bych to vsechno zcelit, je to dobry napad?

ODPOVĚDĚT
M
Míša Bartošová | 18. 08. 2020

Ahoj Aleši, napsala jsem ti dotaz ke stravě, ale mám i jednu otázku k případné spolupráci s tebou. Jak funguje kontrola, jestli klient provádí cviky správně? Přijde mi totiž lepší když u tréninku mas trenéra, který je s tebou ve fotku a dohlíží na tebe, jestli všechno děláš správně. Jak to funguje u tebe aby si klient neublížil a dělal vše tak, aby to rostlo? :) Děkuji za odpověď.

ODPOVĚDĚT
J
Jan Hlaváč | 22. 08. 2020

Posíláš Alešovi videa ke kontrole.

ODPOVĚDĚT
J
Jan Hlaváč | 22. 08. 2020

Nebo fotky :)

ODPOVĚDĚT
J
Jaroslav Kratochvíl | 03. 08. 2020

Ahoj Aleši, já Vás zdravím. Kamarádka a kamarád, pro které jste velkou inspirací, mi Vás doporučili jako styčný bod pro kvalitní změnu a začátek lepšího životního stylu. Můj dotaz tkví v tom, jsem z Brna, počítám, že jste někde od Prahy; v rámci konzultaci a úvodního sestavení věci dle kompletního plánu (3200,-) cestujete nebo je nasnadě dostavit se k Vám osobně? Díky za reakci a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem, Jarek Kratochvíl

ODPOVĚDĚT
J
Jan Hlaváč | 02. 08. 2020

Zdravím Aleši, moc ti děkuji za skvělá videa. Díky nim jsem začal cvičit a vidím výsledky. Chtěl bych se zeptat jestli je lepší pro nabrání svalové hmoty se vyčerpat více sériemi, opakováními a nebo většími váhami. Děkuji a ať to roste.

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ