Aleš Lamka
Jídelníček a trénink na míru Nevíte jak shodit tuk nebo jak nabrat svalovou hmotu? Začněte cvičit a správně jíst. Ušetřete si roky zbytečných tréninkových omylů a vyhozených peněz za špatné jídlo nebo doplňky. Nechte si sestavit jídelníček na míru.
Online trenér

Ušetřete čas a peníze tím, že začnete jíst a cvičit správně již od začátku.

Vyhnete se tak začátečnickým chybám a nebudete muset držet přehnané hladovky. Nebudete muset trávit hodiny na nudném rotopedu. Tím vším jsem si musel bohužel sám projít, než jsem pochopil, že tudy cesta nevede.

Sestavit správný dietní jídelníček a tréninkový plán není jednoduchá věc. Každý z nás je jiný, má odlišné tělo, potřeby, vlastnosti i cíle. Nelze si najít obecný vzor a podle něho se řídit.

Chce to dát si práci se získáním všech důležitých informací a teprve podle nich vytvořit rozumný plán, který Vám pomůže dostat se k vysněnému cíli. Využijeme mých zkušeností, vytvoříme základní jídelníček nebo tréninkový plán, který Vám bude vyhovovat a také Vás bude bavit!

Trénink i jídelníček budeme neustále vyvíjet k dokonalosti, abychom maximálně využili potenciál Vašeho těla. Od této chvíle Vás už nic nezastaví!


Účinné budování svalové hmoty a hubnutí může začít právě TEĎ!

DOSAVADNÍ ÚSPĚCHY
22.4
1. místo Mistrovství České republiky, Physique do 174 cm
15.4
1. místo + absl. vítěz Mistrovství Čech, Physique do 174 cm
2017
1. místo Mistrovství České republiky, Physique do 174 cm
1. místo + absl. vítěz Mistrovství Čech, Physique do 174 cm
2016
10. místo Evls Praha Amatér
2. místo Atrium Flora GP Praha, Physique
2. místo Partners Cup Čelákovice, Physique do 178 cm
8. místo Evls Praha Amatér
1. místo + absl. vítěz BFC CUP, Physique do 178 cm
1. místo Mistrovství České republiky, Physique do 174 cm
1. místo Mistrovství Čech, Physique do 174 cm
2015
1. místo GP Fitness Brno, Physique
7. místo GP Pepa Opava, Physique
1. místo + absl. vítěz GP Čáslav. Physique do 178 cm
1. místo + absl. vítěz Partners Cup Čelákovice, Physique do 179 cm
1. místo Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie
1. místo + absl. vítěz BFC Adel Cup Č. Lípa, Physique do 174 cm
7. místo Olympia Amateur Praha, Physique do 174 cm
3. místo GP Čelákovice, Physique do 182 cm
2. místo BFC Cup, Physique do 182 cm
8. místo Mistroství České republiky, Physique do 178 cm
2. místo Mistrovství Čech, Physique do 175 cm
zobrazit vše

Recenze klientů

J
Jakub Vaisar | 10. 09. 2019

Zdravím všechny Superhumany. Nějakou dobu jsem Aleše sledoval než jsem se odhodlal a kontaktoval ho se zájmem o spolupráci. A litoval jsem, že jsem tak neučinil dříve :D S Alešem suprhumanská spolupráce, měl jsem zájem o hubnutí a za cca 4 měsíce 6 kilo dole, přičemž svaly zůstaly. Pas šel dolů a celkově jsem si připadal líp, víc energie, větší motivace. Když jsem měl nějaký problém nebo nějaký dotaz, nebyl problém se Alešovi ozvat a kolikrát ještě ten den přišla odpověď. Teď si dávám chvilku rest, ale určitě se Alešovi v budoucnu opět ozvu a vy, co váháte, určitě to udělejte taky, protože to určitě nejsou vyhozené peníze a nebudete litovat. Doporučuji všem.

ODPOVĚDĚT
I
Ivana Surková | 08. 09. 2019

Už je to doba, něco málo přes půl roku, co rozhodla jsem se k tomuto úspěšnému kroku. Nastala velká dřina a odříkání, nic lehkého to vážně není. Nyní s odstupem času mohu říct, že se ze mě stal velký dříč. Života si teď naplno užívám, lezu po skalách, z dětského pokoje posilovnu mám. Zapojila jsem do toho celou rodinu, cítím se silnější každou tréninkovou hodinu. S více trenéry jsem dříve v kontaktu byla, ale Alda je jediný, se kterým mi spadla kila. Takže Aldo Aldíku, velmi Ti děkuji, že jsi mě zbavil nejednoho faldíku. Určitě Ti budu věrná stále dál, jsi pro mě v tomto oboru velký král. Ať Tvoje svaly stále sílí a mnoho lidí dovedeš k vysněnému cíli. Ivča

ODPOVĚDĚT
M
Martin Šubert | 02. 09. 2019

OBJEDNAL JSEM SI "POUZE" JÍDELNÍČEK Stručně. Šel jsem za Alešem z toho důvodu, že mi je sympatický, má plno zkušeností za sebou a kvůli YouTube, a podstatě též díky bráchovi, který ho začal z nás dvou sledovat první. Chtěl jsem si změnit život k lepšímu a neriskovat zdraví. Když jsem mu psal poprvé vážil jsem něco kolem 128Kg a bylo mi 13! (Bylo, protože mi je již 14 - začal jsem hubnout totiž "chvíli" před svými narozkami) A zhubl jsem postupem času více, jak 15Kg. Rychlá a přehledná zpětná vazba Žádný "vědecké" řečičky kolem a můžete se Aleše na cokoliv zeptat. Jídelníček je zkrátka skvělý - učinný. Hubnete při něm a ani moc netrpíte. Když chcete, tak posíláte Alešovi každý týden svoji váhu a obvod břichaa Aleš kontroluje :D Určitě doporučuji Aleše! :) #spokojenost

ODPOVĚDĚT
P
Patrik Galata | 25. 08. 2019

Ahoj, s Alešem jsem začal spolupracovat v lednu,kdy jsem chtěl začít nabírat svalovou hmotu. Po 7 měsících spolupráce jsem v nejlepší formě v jaké jsem kdy byl. Dříve jsem cvičil sám a nevěděl jsem jak správně jíst apod. Aleš mi ukázal správnou cestu.Rychlá komunikace, reakce na každý problém ,kdy jsem nevěděl co jak. Aleše můžu vřele doporučit všem,kteří nechcou ztrácet čas a chcou zlepšit svou postavu a svůj životní styl.Ať to roste !!

ODPOVĚDĚT
P
Petr Rychlý | 05. 09. 2019

Když jste s Alešem začal spolupracovat, tak vám tedy udělal nějaký jídelní plán. Pokud se můžu zeptat, za kolik Kč je týdenní jídelák, Díky.. ;)

ODPOVĚDĚT
Aleš Lamka | 06. 09. 2019

@Petr Rychlý: Je tam hodně variant Petře, takže to přesně říct nejde. Bude záležet na tom, jaké varianty si budeš volit. Věřím ale, že se jídlo cca za 3500 měsíčně sehnat dá. Může a většinou to asi bude trošku víc.

ODPOVĚDĚT
J
Jan Daněk | 24. 08. 2019

Aleš mi poskytl dobrý odrazový můstek. Před tím jsem se snažil hledat informace na internetu, ale byla by to práce opravdu na dlouho a proto jsem se rozhodl využít služby jídelníčku a tréninku na míru. Po pár dnech jsem se v celém plánu krásně zorientoval. Aleš rychle odpovídal na mé dotazy, motivoval mě v každém mailu. Za ten měsíc jsem se toho hodně naučil a myslím, že už zvládnu pokračovat dál sám. Rozhodně doporučuji!

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT KOMENTÁŘ

OBJEDNÁVKA

trénink + jídelníček LIKE A SUPERHUMAN

Vyplňte prosím vaše jméno a email. Na zadaný email Vám bude zaslán krátký dotazník a instrukce k platbě.
celkem 2800 Kč
odeslat objednávku

OBJEDNÁVKA

jídelníček NA MÍRU

Vyplňte prosím vaše jméno a email. Na zadaný email Vám bude zaslán krátký dotazník a instrukce k platbě.
celkem 2400 Kč
odeslat objednávku

trénink + jídelníček LIKE A SUPERHUMAN

Cílem plánu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, výdrž a celkově cítit se lépe. Cíl je dělat co nás baví! Netrávit v posilovně zbytečně 2 a více hodin. Nedělat dlouhé a nudné několika hodinové cardio. Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající – stát se SUPER-ČLOVĚKEM!

Plán obsahuje speciální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. Budeme společně kontrolovat silové pokroky, které každý týden vypočítám a zhodnotím pro maximální pokroky. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven a postupně upravován podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku, silových výkonů, regenerace, nálady a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta!

VIP sekce zdarma Každý klient má v rámci tréninkového plánu / jídelníčku přístup k prémiovému obsahu ve VIP sekci. Fitness recepty, přehled cviků dle partií, mé know how v pravidelných článcích, VIP soutěže, fórum a uzavřené livestreamy, jejichž prostřednictvím komunikuji s VIP členy a řešíme všemožná fitness témata.

Co je potřeba si předem uvědomit: 1) Nečekejte žádné drastické pohyby tělesné váhy. Žádné klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. Snažíme se změnit životní styl, dělat věci dlouhodobě správně, cítit se lépe.

2) Tréninkový plán je velmi důležitá věc, pokud chcete mít nejlepší možné výsledky. Bez správné volby cviků, opakování, pauz a pořadí cviků budete mít těžko ideální výsledky a zároveň pro mě bude těžší kontrolovat celkový průběh naší spolupráce. Dle zkušeností již vím, že lidé v tréninku dělají často mnoho zásadních chyb. Frekvence procvičení, množství sérií, opakování, vah i doba zvolených přestávek je velmi důležitá!

3) Osobně využívám tento systém tréninku a díky němu dokážu zůstat v relativně dobré formě celý rok. Pokud jste zažili mnoho neúspěchů u ostatních trenérů nebo tréninkových plánů, tak tady neúspěch nezažijete! Poznáte své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budete naprosto spokojení! Dejte ale pozor, je potřeba makat! Názory některých bývalých klientů si můžete přečíst na této stránce kousek níže.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 Kč

Objednat

jídelníček NA MÍRU

Domluvíme se na Vašem rozumném cíli. Vypočítám Vaše potřebné denní nutriční hodnoty. Vytvoříme přijatelný kompromis v druhu jídel, která budete moci konzumovat. Přizpůsobíme časy jídel Vašim možnostem. Do jídelníčku zařadím co nejvíce možných variant jídel. Zpracuji různé varianty jídelníčků, kterými se budete následně řídit. Po dobu jednoho měsíce budeme každý týden společně kontrolovat a přizpůsobovat množství jídla a pohybu podle Vašich pocitů a výsledků.

Dejte pozor na to, že bez mnou vytvořeného tréninkového plánu můžete dělat spousty zásadních chyb a snižovat si tím výsledky. Pro mě bude zároveň složitější kontrolovat výsledky a dělat úpravy. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví.

Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy a byl dlouhodobě spokojený!

VIP sekce zdarma Každý klient má v rámci tréninkového plánu / jídelníčku přístup k prémiovému obsahu ve VIP sekci. Fitness recepty, přehled cviků dle partií, mé know how v pravidelných článcích, VIP soutěže, fórum a uzavřené livestreamy, jejichž prostřednictvím komunikuji s VIP členy a řešíme všemožná fitness témata.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 Kč

Objednat