Aleš Lamka
Jídelníček a trénink na míru Nevíš, jak shodit tuk nebo jak nabrat svalovou hmotu? Začni cvičit a správně jíst. Ušetři si roky zbytečných tréninkových omylů a vyhozených peněz za špatné jídlo nebo doplňky. Nech si sestavit jídelníček na míru.
Online trenér

Ušetři čas a peníze tím, že začneš jíst a cvičit správně již od začátku.

Vyhni se tak začátečnickým chybám. Nebudeš muset držet přehnané hladovky. Nebudeš muset trávit hodiny na nudném rotopedu. Tím vším jsem si musel bohužel sám projít, než jsem pochopil, že tudy cesta nevede.

Sestavit správný dietní jídelníček a tréninkový plán není jednoduchá věc. Každý z nás je jiný, má odlišné tělo, potřeby, vlastnosti i cíle. Nelze si najít obecný vzor a podle něho se řídit.

Chce to dát si práci se získáním všech důležitých informací a teprve podle nich vytvořit rozumný plán, který ti pomůže dostat se k vysněnému cíli. Využijeme mých zkušeností, vytvoříme základní jídelníček nebo tréninkový plán, který ti bude vyhovovat a také tě bude bavit!

Trénink i jídelníček budeme neustále vyvíjet k dokonalosti, abychom maximálně využili potenciál tvého těla. Od této chvíle tě už nic nezastaví!


Účinné budování svalové hmoty a hubnutí může začít právě TEĎ!

DOSAVADNÍ ÚSPĚCHY
22.4
1. místo Mistrovství České republiky, Physique do 174 cm
15.4
1. místo + absl. vítěz Mistrovství Čech, Physique do 174 cm
2017
1. místo Mistrovství České republiky, Physique do 174 cm
1. místo + absl. vítěz Mistrovství Čech, Physique do 174 cm
2016
10. místo Evls Praha Amatér
2. místo Atrium Flora GP Praha, Physique
2. místo Partners Cup Čelákovice, Physique do 178 cm
8. místo Evls Praha Amatér
1. místo + absl. vítěz BFC CUP, Physique do 178 cm
1. místo Mistrovství České republiky, Physique do 174 cm
1. místo Mistrovství Čech, Physique do 174 cm
2015
1. místo GP Fitness Brno, Physique
7. místo GP Pepa Opava, Physique
1. místo + absl. vítěz GP Čáslav. Physique do 178 cm
1. místo + absl. vítěz Partners Cup Čelákovice, Physique do 179 cm
1. místo Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie
1. místo + absl. vítěz BFC Adel Cup Č. Lípa, Physique do 174 cm
7. místo Olympia Amateur Praha, Physique do 174 cm
3. místo GP Čelákovice, Physique do 182 cm
2. místo BFC Cup, Physique do 182 cm
8. místo Mistroství České republiky, Physique do 178 cm
2. místo Mistrovství Čech, Physique do 175 cm
zobrazit vše

Recenze klientů

E
Eliška Černeková | 13. 11. 2019

Ahojte všichni, dnes můžu říct, že jsem s Alešem absolvovala 3měsíční kůru spojenou s úpravou jídelničku a cvičebním plánem. Za mě spokojenost. Je to dobrý rádce a je s ním sranda. Rozhodně to není ale jen o Alešovi a říká to snad vždy, když se koukám na videa - je to o nás, klientech, kterým dokáže poradit. Ten první a poslední krok je vždy na nás samých. Je to dobrý rádce, který vás dokáže nasměřovat správným směrem. Doporučuji se nadále vzdělávat a sledovat poučná videa a články. Díky Aleši :)

ODPOVĚDĚT
P
Pepa H. | 11. 11. 2019

O tom, že využiji Alešovi služby jsou uvažoval dlouho. Trochu mě zaráželo, že má zde v komentářích jen samé pozitivní ohlasy. Nakonec jsem do toho šel, a musím uznat, že se spolupráce opravdu vyplatila a měla pro mě přínos. Změnil jsem stravovací návyky, a váha šla dolů. Bez hladovění. Za sebe mohu s čistým svědomím doporučit. Pepa

ODPOVĚDĚT
J
Josef K. | 10. 11. 2019

Po necelých třech měsících spolupráce s Alešem jsem v pase shodil 12 cm, což je super výsledek. A to jsem byl poslední měsíc omezený z důvodu zranění ramene, které jsem si přivodil špatnou technikou. Myslím, že Aleš je jeden z nejlepších odborníků a motivátorů u nás v republice. Jeho tělo je důkaz, že i bez steroidů člověk může vybudovat super postavu. Vše je to o dlouhodobém plánování. Chce to pochopit základní principy v tréninku i ve stravě, které Aleš pořád dokola opakuje (opakování je matka moudrosti) a pak je i nadále dodržovat. Výsledek se zcela jistě dostaví. Doporučuji si pořizovat fotografie těla co každých 14 dní a pak se podívat zpět na začátek. Je to pak prima vidět ten pokrok. Motivace a zodpovědnost jak prase. Aleši, díky! Jsi naprostý fenomén a výjimečný popularizátor bodybuildingu bez steroidů!

ODPOVĚDĚT
Aleš Lamka | 11. 11. 2019

Díky moc za parádní pochvalu a přeju ti mnoho dalších pokroků chlape! :)

ODPOVĚDĚT
L
Lenka Novotná | 10. 11. 2019

S Alešem jsem začala spolupráci nabíračkou, která trvala cca 5 měsíců, přičemž moje hlavní přání bylo nenabrat kupu špeku. To se splnilo, zlepšila jsem svoje výkony, můj trénink má konečně hlavu a patu a pomalu, ale jistě na mě konečně ta práce ve fitku jde vidět. Nečekejte zázraky, jde to prostě pomalu, ale myslím, že s Alešem se dopracujete k vysněné postavě rychleji, než když byste se v tom plácali sami, jako třeba já. Aleš komunikuje rychle, odpoví na všechno, i kdyby to byl sebehloupější dotaz a motivuje vás k lepším a lepším výkonům. Před Alešem jsem byla jen vydietovaná hlava, cvičila jsem úplně špatně a bála jsem se každého gramu na váze navíc. To už teď můžu říct, že je za mnou a já dělám, co mě baví :-). ALEŠI DĚKUJU!!!

ODPOVĚDĚT
T
Tomáš C. | 29. 10. 2019

Ahoj, běžně to nedělám, ale tady cítím, že je potřeba opravdu poděkovat za dosavadní spolupráci s Alešem. Za poslední rok jsme spolu spolupracovali dvakrát jak v období, kdy jsem potřeboval shodit tuky tak i v období, kdy jsem chtěl nabrat svaly. Cenné rady, jasná pravidla, podpora a kázeň to přineslo očekáváné výsledky. Kdybych to věděl pár let zpátky jsem dnes v mnohem lepší formě a proto všem, kteří váhají tak neváhejte a zkuste to. Hlavně začátečníkům díky tomuhle ušetříte opravdu roky hledáním vlastní cesty a zjistíte, že ty rady, které někdy slyšíte ve fitku nemusí vždy fungovat a každý vám řekne jen něco, ale nikdo kompletní návod, jak být tím superhumanem. Za mě nejlepší trenér, který přesně ví, co potřebuješ. Začátky jsou těžké, ale pokud vydržíš dosáhneš i ty svého snu.

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT KOMENTÁŘ

OBJEDNÁVKA

trénink + jídelníček LIKE A SUPERHUMAN

Vyplňte prosím vaše jméno a email. Na zadaný email Vám bude zaslán krátký dotazník a instrukce k platbě.
celkem 3200 Kč
odeslat objednávku

OBJEDNÁVKA

jídelníček NA MÍRU

Vyplňte prosím vaše jméno a email. Na zadaný email Vám bude zaslán krátký dotazník a instrukce k platbě.
celkem 2800 Kč
odeslat objednávku

trénink + jídelníček LIKE A SUPERHUMAN

Cílem plánu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, výdrž a celkově cítit se lépe. Cíl je dělat co nás baví! Netrávit v posilovně zbytečně 2 a více hodin. Nedělat dlouhé a nudné několika hodinové cardio. Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající – stát se SUPER-ČLOVĚKEM!

Plán obsahuje speciální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. Budeme společně kontrolovat silové pokroky, které každý týden vypočítám a zhodnotím pro maximální pokroky. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven a postupně upravován podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku, silových výkonů, regenerace, nálady a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta!

VIP sekce zdarma Každý klient má v rámci tréninkového plánu / jídelníčku přístup k prémiovému obsahu ve VIP sekci. Fitness recepty, přehled cviků dle partií, mé know how v pravidelných článcích, VIP soutěže, fórum a uzavřené livestreamy, jejichž prostřednictvím komunikuji s VIP členy a řešíme všemožná fitness témata.

Co je potřeba si předem uvědomit: 1) Nečekej žádné drastické pohyby tělesné váhy. Žádné klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. Snažíme se změnit životní styl, dělat věci dlouhodobě správně, cítit se lépe.

2) Tréninkový plán je velmi důležitá věc, pokud chcete mít nejlepší možné výsledky. Bez správné volby cviků, opakování, pauz a pořadí cviků budete mít těžko ideální výsledky a zároveň pro mě bude těžší kontrolovat celkový průběh naší spolupráce. Dle zkušeností již vím, že lidé v tréninku dělají často mnoho zásadních chyb. Frekvence procvičení, množství sérií, opakování, vah i doba zvolených přestávek je velmi důležitá!

3) Osobně využívám tento systém tréninku a díky němu dokážu zůstat v relativně dobré formě celý rok. Pokud si zažil/a mnoho neúspěchů u ostatních trenérů nebo tréninkových plánů, tak tady neúspěch nezažiješ! Poznáš své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budeš naprosto spokojený/á! Dej ale pozor, je potřeba makat! Názory některých bývalých klientů si můžeš přečíst na této stránce kousek níže.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 Kč


Podmínky užití a ochrana soukromí

Objednat

jídelníček NA MÍRU

Domluvíme se na tvém rozumném cíli. Vypočítám tvé potřebné denní nutriční hodnoty. Vytvoříme přijatelný kompromis v druhu jídel, která budeš moci konzumovat. Přizpůsobíme časy jídel možnostem. Do jídelníčku zařadím co nejvíce možných variant jídel. Zpracuji různé varianty jídelníčků, kterými se budeš následně řídit. Po dobu jednoho měsíce budeme každý týden společně kontrolovat a přizpůsobovat množství jídla a pohybu podle tvých pocitů a výsledků.

Dej pozor na to, že bez mnou vytvořeného tréninkového plánu můžeš dělat spousty zásadních chyb a snižovat si tím výsledky. Pro mě bude zároveň složitější kontrolovat výsledky a dělat úpravy. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s klientem nebaví.

Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy a byl dlouhodobě spokojený!

VIP sekce zdarma Každý klient má v rámci tréninkového plánu / jídelníčku přístup k prémiovému obsahu ve VIP sekci. Fitness recepty, přehled cviků dle partií, mé know how v pravidelných článcích, VIP soutěže, fórum a uzavřené livestreamy, jejichž prostřednictvím komunikuji s VIP členy a řešíme všemožná fitness témata.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 Kč


Podmínky užití a ochrana soukromí

Objednat

OBJEDNÁVKA

trénink + jídelníček DÁRKOVÝ POUKAZ

Vyplňte prosím vaše jméno a email. Na zadaný email Vám bude zaslány a instrukce k platbě.
celkem 3200 Kč
odeslat objednávku

trénink + jídelníček DÁRKOVÝ POUKAZ

Cílem plánu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, výdrž a celkově cítit se lépe. Cíl je dělat co nás baví! Netrávit v posilovně zbytečně 2 a více hodin. Nedělat dlouhé a nudné několika hodinové cardio. Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající – stát se SUPER-ČLOVĚKEM!

Plán obsahuje speciální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. Budeme společně kontrolovat silové pokroky, které každý týden vypočítám a zhodnotím pro maximální pokroky. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven a postupně upravován podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku, silových výkonů, regenerace, nálady a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta!

VIP sekce zdarma Každý klient má v rámci spolupráce přístup k prémiovému obsahu ve VIP sekci. Fitness recepty, přehled  všech možných cviků podle partií v grafickém zpracování. Mé vědomosti a zkušenosti v pravidelných článcích, soutěže, fórum a uzavřená živá vysílání, jejichž prostřednictvím komunikuji s VIP členy a řešíme všemožná témata.

Co je potřeba si předem uvědomit: 1) Nečekej žádné drastické pohyby tělesné váhy. Žádné klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. Snažíme se změnit životní styl, dělat věci dlouhodobě správně, cítit se lépe. Budeme dělat věci správně!

2) Tréninkový plán je velmi důležitá věc, pokud chcete mít nejlepší možné výsledky. Bez správné volby cviků, opakování, pauz, pořadí cviků a správného kontrolovaného přetížení budeš mít těžko ideální výsledky. Zároveň pro mě bude těžší kontrolovat celkový průběh naší spolupráce. Dle zkušeností již vím, že lidé v tréninku dělají často mnoho zásadních chyb. Frekvence procvičení, množství sérií, opakování, vah i doba zvolených přestávek je velmi důležitá!

3) Osobně využívám stejný systém tréninku. Díky němu dokážu zůstat v relativně dobré formě celý rok a zlepšovat se ve všech směrech. Pokud si zažil/a mnoho neúspěchů u ostatních trenérů nebo tréninkových plánů, tak tady neúspěch nezažiješ! Poznáš své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budeš naprosto spokojený/á! Dej ale pozor, je potřeba makat! Názory některých bývalých klientů si můžeš přečíst na této stránce kousek níže.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 Kč


Podmínky užití a ochrana soukromí

Objednat