Hlasuj pro nejlepší proměnu

Hlasovat lze pouze jednou a pro jednoho soutěžícího, a to do 14:00 31. 5. 2019.
Jakub Černý

Jmenuji se Jakub Černý, pocházím z Prahy a žiju v Praze. Žil jsem také 5let na ostrově Bali v Indonésii, kde jsem vystudoval zahraniční školu Cambridge. Věnuji se primárně fitness a působím jako fitness trenér ve Fitness Station Radlice. Celý život sportuji, věnoval jsem se fotbalu, surfingu, crossfitu a momentálně se naplno věnuji fitness a dávám tomu veškerou svojí energii. Našel jsem si ve fitness svůj životní styl, práci a zábavu zároveň. Snažím se v tomto odvětví neustále zdokonalovat jak sám sebe, tak i své klienty.

Jakub Černý

HLASOVAT PRO

Jakub Černý

Hlasovat lze pouze jednou a pro jednoho soutěžícího.

Jaroslav Tomíška

Jsem z Jindřichova Hradce a jsem pošťák. Cvičím už od puberty a jako mladý kluk jsem byl členem kulturistického oddílu Slovan v Jindřichově Hradci. Po narození dětí dostala přednost rodina a já z oddílu vystoupil, činky jsem si pořídil domů. Pak jsem zpustl a rozhodl se pro návrat s Muscle & Fitness, šel jsem cestou hubnutí a skončil šestý. Jenže pak jsem zdědil chalupu a začal ji opravovat. Na cvičení moc času ani energie nezbývalo a zpustl jsem znovu. Se Supersummer jsem se rozhodl do formy opět vrátit. Tentokrát stylem zpevnění postavy a v rámci domácích možností nabráním hmoty a zároveň úpravou množství a zdrojů sacharidů, samozřejmě shazovat tuk. Tímto způsobem budu pokračovat dále. Kardio jsem s výjimkou občasné jízdy na kole v náročném kopcovitém terénu nezařazoval, nechávám si ho do dalšího období, kdy se tuk už nebude chtít ztrácet.

Jaroslav Tomíška

HLASOVAT PRO

Jaroslav Tomíška

Hlasovat lze pouze jednou a pro jednoho soutěžícího.

Lenka Štollerová

Lenka Štollerová, 49 let, controllingový pracovník. Cvičím 5 let. Před několika lety jsem se rozhodla, že se sebou chci začít něco dělat, jelikož jsem trpěla nadváhou, byla neustále unavená, zadýchávala se při každém kroku do schodů a také jsem potřebovala zpevnit záda po operaci ploténky. Aby toho nebylo málo, tak jsem bohužel prodělala oboustrannou plicní embolií, která zanechala své následky. Ze začátku jsem chodila na procházky, plavání, kolo a později začala běhat (mimochodem nemám ráda běh). Samozřejmě zapojila i zdravější stravování. S tím vším mi pomohl Jakub, mladý kluk, který se zajímal o zdravou výživu a cvičení. Za nějaký čas, po snížení váhy jsem s Jakubem začala cvičit i v posilovně, kde jsem potkala i Pavla Šalitroše, který zastoupil Jakuba, když neměl čas. Později už jsem trénovala pravidelně s Pavlem a s ním trénuji i v současné době. Připravuje mi tréninkové plány, jídelníčky a pomáhá mi se vším, co se týká posilování. Letos jsem s pomocí Pavla absolvovala i soutěž bodyfitness. V posilovně se pro mě otevřel nový svět. Začala jsem se s pomocí Pavla zlepšovat, zvedat zátěže a pravidelným tréninkem jsem se cítila odpočatá, šťastná a plná energie. Mimo posilovnu relaxuji na kole, lyžuji a plavu. Pasivní relaxace je pro mě četba knih, zejména detektivek. Aktivně se musím ještě starat o dům, zahradu 1800 m2, manžela a dvě děti (dcera 24, syn 16).

Lenka Štollerová

HLASOVAT PRO

Lenka Štollerová

Hlasovat lze pouze jednou a pro jednoho soutěžícího.

Pavel Panák

Je mi 40 let a jsem z Olomouckého kraje. Přesně rodák z malé obce Kamenné na Šumpersku. Mám strojní průmyslovku s maturitou absolvovanou v Uničově. Nyní pracuji v Prametu Šumperk. Vyrábíme nástroje pro lisovnu, které následně lisují vyměnitelné destičky pro soustružnické nože, frézy a vrtáky. Krom jiných povolání, jsem byl dokonce 7 let MLYNÁŘ na zdejším malém mlýně v Polici. Cvičím od svých 15 let rekreačně. Ale prolínalo se mi to s fotbalem, který jsem hrál za Kamennou. Mým největším úspěchem před 10 lety byl postup do Okresní třídy a pak jsem i skončil. S posilovnou jsem začínal ve vlhkém sklepě u babičky s vlastnoručně vyrobenými činkami a lavicemi. Postupně jsme s pár nadšenci vybudovali posilovnu až do dnešní krásné podoby. Protože mi dívka zlomila srdce, tak jsem jen pil a jedl... Došlo to tak daleko, že jsem na svých 170 cm vážil 93 kg (obezita 1.třídy). Měl jsem i přesně změřené tuky 25 %. Po Silvestru už jsem se sebou musel něco dělat. Předsevzetí nestačilo a přišla Alešova soutěž Supersummer.

Pavel Panák

HLASOVAT PRO

Pavel Panák

Hlasovat lze pouze jednou a pro jednoho soutěžícího.

Petr Velzel

Jsem obyčejný kluk, co si plní své sny, jde si za svým a jen tak se nevzdává. Vyrůstal jsem v Habarticích u Frýdlantu, kde bydlím i teď. Vyučený jsem v oboru elektrikář silnoproud. Touto profesí se i živím. Volný čas trávím v posilovně a se svojí rodinou, do které patří i mí přátelé. Pokud by se mi podařilo vyhrát, veškeré prostředky z výhry využiji na to, abych se připravil na závody v kulturistice. Je to můj další sen.

Petr Velzel

HLASOVAT PRO

Petr Velzel

Hlasovat lze pouze jednou a pro jednoho soutěžícího.

Děkujeme za hlas

Vyhlášení výsledků proběhne 1. 6. 2019.

  • Jakub Černý
  • Jaroslav Tomíška
  • Lenka Štollerová
  • Pavel Panák
  • Petr Velzel