Q&A

OSOBNÍ

L
Lukáš Hrubý | 20. 02. 2019

Plánujete malého superhumena?

ODPOVĚDĚT
H
Honza Šíma | 25. 01. 2019

Ahoj Aleši. Jmenuji se Honza a sleduji tě už nějaký ten pátek. Díky tobě a mému nejlepšímu kámošovi jsem se odhodlal udělat něco se svým životem a ze 105 kg jsem zhubl na 75 kg. Po tomto hubnutí jsem přešel na posilování a už jsem nějaké to kilo svalové hmoty navrch dostal. Cvičím 4x až 5x týdně a dodržuji dění příjem živin a kalorií, ale za cca 4 měsíce mě čeká tří měsíční školní praxe v zahraničí a mám obavy, že na posilování nebudu mít čas. Tak bych se chtěl zeptat, zda by se dalo nějak udržovat mou aktuální formu například posilování s vlastním tělem, nebo se mám smířit s tím, že má forma půjde do kytek? Jsi má obrovská inspirace a bez tebe a mých přátel bych to asi nikdy nezvládl. Děkuji ti za odpověď a ať to roste!

ODPOVĚDĚT
D
Daniel Selický | 25. 01. 2019

Nazdar Aleš, chcem sa opýtať že z akých kníh si sa učil o tom všetkom? Tiež cvičím a chcem sa učiť o tom a naberať čo najviac informácii. Vedel by si mi odporučiť čo mám čítať čo mám pozerat? Ďakujem moc krát. Tvoje videá suu top!! A len tak ďalej a vela úspechov prajem.

ODPOVĚDĚT
P
Petra Dudková | 18. 01. 2019

Ahoj Aleši, chtěla jsem se přihlásit do tvé soutěže, ale já trubka omylem zaplatila jen členství na 3 měsíce. Mám ty další tři měsíce zaplatit znovu? Moc děkuji za odpověď. Petra

ODPOVĚDĚT
A
adéla miková | 05. 01. 2019

Ahoj Aleši, chtěla bych přjít na keto dietu, poradil by jsi mi jak by takový jídelníček měl v průběhu dne vypadat a jaké dodržovat gramáže?

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ