Q&A

OSOBNÍ

 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
D
Daniel Dombrovsky | 05. 08. 2022

ahoj Aleši mám menší problém mám rychlý metabolismus je mi 25 a vážím pouhých 42 kg výška 168 cm jsem se sebou znepokojený a všichni mi prostě furt říkají že sem suchy atd..rad bych s mojí postavou něco udělal děkuji za odpověď

ODPOVĚDĚT
A
Alex Fodor | 15. 07. 2022

Ahoj Aleši, snad si to přečteš a nebudeš si říkat další jouda co mě otravuje.Je mi 18 a už 2 týdny konzistentně cvičím a snažím se i dost jíst protože.Můj problém je v tom, že moje Véčko nebo křídla, jsou nesouměrná.Na pravé straně mám sval hodně dobrý a jsem na něj hrdý poměrně, ale na té druhé straně jako kdyby ten sval utekl.Záda jsem nikdo nějak necvičil a tohle je moje první seriózní chození do fitka.Potřebuji řadu co s tím mám dělat.Napadlo mě zařazovat třeba 4x týdně cvičení minimálně dané strany partie a tu druhou partii cvičit méně tedy třeba 2x týdně tak jak bych to dělal normálně aby ten sval na té levé straně stihl trošku dohnat ten na té právé.Nevím, co myslíš ty?Zrovna záda jsou né moc pro mě oblíbená partie a cvičit jen danou jednu část je z pohledu cviků náročné.Předem díky moc za odpověď.

ODPOVĚDĚT
P
Pavel Bálský | 07. 05. 2022

Ahoj Aleši. Měl bych dotaz ohledně tvého zhoršeného spánku. Nepřemýšlel si o suplementaci melatoninu před spaním? popřípadě vyřazení nějakých vitaminů/ minerálů ve večerních hodinách.(například vitamín D3, který zvyšuje vyplavování hormonů, které zpomalují produkci právě melatoninu, který je pro spánek tak důležitý) nechci si hrát na chytrého, nemusí to tak být. píšu to hlavně kvůli osobní zkušenosti, kdy se mi po vyřazení pár suplementů ve večerních hodinách spánek velmi zlepšil. (= neprobouzím se za noc ani jednou, předtím to bylo minimálně 1 - 2x) předem děkuji za odpověď a ať to roste! první místo je tvoje.

ODPOVĚDĚT
R
Robo Šuňal | 26. 03. 2022

Zdravím písal som email aj mi prišla jedna odpoveď ale nejsom si istý či to neni automatická odpoveď ? Na to som odpísal svoje údaje atď ako to tam bolo v bodoch ale zatiaľ mi neprisla odpoveď. Tak či mám počkať a odpíšete alebo konzultujete inde s klientmi ?

ODPOVĚDĚT
P
Petra Brlicová | 27. 02. 2022

Ahoj Aleši, nikde nevidím váš email, rada bych vám napsala a přidala se do programu cvičení včetně jídelníčku. Díky Petra

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ