Q&A

OSOBNÍ

D
Dohnal Stanislav | 19. 09. 2018

Ahoj Aleši, chtěl bych se zeptat, jestli máš i tréningové plány s cvičením s vlastní vahou, nejsem ten typ člověka, kterého baví cvičení v posilovně i když si myslím, že mám techniku jak u cvičení s vlastní vahou tak i v posilovně docela zmáklou. Hlavní věc je že potřebuji jídelníček na míru a nárůst svalové hmoty a zároveň rýsování postsvy. Nevím jistě, jestli u cvičení s vlastní vahou budou podobné výsledky jak kdybych cvičil v posilovně. Předem děkuji za odpověď

ODPOVĚDĚT
R
Radim | 09. 09. 2018

Ahoj Ondřeji, prosím Tě, zajímal by mě Váš denní data-feed, odkud sbíráte nejnovější informace ze světa kulturistiky, cvičení apod. Chtěl bych si případně doplnit informace. Děkuji

ODPOVĚDĚT
O
Ondřej Veroněk | 21. 09. 2018

Ahoj Radime, nevím kterého Ondřeje myslíš, ale pokud myslíš mě, tak já sleduju Aleše :D Hele, má mnoho videí na YT a dá se z toho dozvědět fakt, fakt mnoho informací. ak také díky svých vlastním zkušenostem, kdy mě Aleš ze začátku vedl. S něčím mi Aleš poradil, ale z velké části jsem si na to přišel sám, vyzkoušel atd. Pak také trochu ze sociálních sítí, instagram apod, ale nemůžeš taky věřit všemu co vidíš na netu, musíš si to vyzkoušet. Ono co funguje na druhé nemusí fungovat na tebe. Jak říká Aleš. každý jsem jiný, každý jsme jinak postavený a musíme ke všemu přistupovat individuálně. :)

ODPOVĚDĚT
J
Jozef Bulák | 02. 09. 2018

Ahoj Aleši. Chcel by som sa ťa spýtať na jednu vec. Keď by som si kúpil tvoj "trénink+jídelníček" na mieru, ako by to medzi nami fungovalo??, kedže som zo Slovenska. Ide mi hlavne o tu komunikáciu medzi nami , či by bola len prostredníctvom internetu (email, Skype) ,alebo by sme sa dohodli na nejakých pravidelných intervaloch , kedy by som prišiel a ukázal by si mi čo a ako a ďalšie veci ktoré máš spomenuté na stránke v sekcii " Jídelníček a trénink na míru " Za tvoju odpoveď vopred ďakujem.

ODPOVĚDĚT
O
Ondřej Veroněk | 03. 09. 2018

Ahoj Jozefe, je jedno jestli jsi ze Slovenska, nebo z Česka. Komunikace probíhá přes email. Neboj se, Aleš ti vše potřebné pošle a po několika přečteních a po pár dnech či týdnech to všechno pochopíš. Můžeš posílat videa cviků, maximálek atd., pokud budeš mít problém.. Ale z vlastní zkušenosti doporučuji prohledat Alešův YT kanál, protože tam má okolo 1000 videí, kde to je všechno perfektně ukázané a vysvětlené. Aleš odpovídá často, prostě pokud mu napíšeš ráno, cca odpoledne ti určitě odpoví a když ne, rozhodně večer (S čímž moc zkušenosti nemám, vždy odpověděl velice rychle, takže se není čeho bát). Já osobně jsem si Jídelníček a Trénink objednal cca před rokem a měsícem.. Na 150% mohu doporučit! Pokud máš zájem se sebou něco dělat, Aleš ti ukáže cestu a pokud do toho dáš maximum, výsledky budou stát rozhodně za to. Mě Aleš změnil život.. je toho hodně, fakt hodně.. takže nejlepší bude, když si to zažiješ sám.. Tak ať to roste chlape! :)

ODPOVĚDĚT
Ľ
Ľuboš Priehoda | 24. 08. 2018

Zdravím, mám taký menší problém, mám skrátený sval na oboch rukách( bicepsy), pravdepodobne som sa s takou vadou už narodil alebo neviem čo, začal som cvičiť už dlhšie a prestal som, teraz som opäť namotivovaný a začal som opäť, preto sa chcem spýtať či by sa to nedalo nejak spraviť tie bicepsy, strašne mi vadí ako vyzerajú a že sú také krátke, vyzerá to divno a vadí mi to, tak budem rád ak mi odpovieš. Vďaka.

ODPOVĚDĚT
O
Ondřej Veroněk | 24. 08. 2018

Ahoj Luboši, teď nevím jak to myslíš. Pokud by jsi měl zkrácený biceps, měl bys v uvolněné pozici ruce cca v pravém úhlu. V takovém případě je nutné biceps často protahovat. Klidně i 2x, 3x víc než ostatní partie (To platí pro všechny problémové partie. Pokud ti vadí, že je krátký, objemově, tak ho cvič (spolu s ostatními partiemi), správně jez, spi, regeneruj a poroste to. Pokud myslíš úpon, že ho máš krátký, tak s tím bohužel nic neuděláš. Sval můžeš zvětši, né ho přesunout, nebo tak. Prostě tak jak si narost, tak tak bohužel zůstaneš. Myslím tím úpony, estetiku břišáků apod. S tím se prostě musíš smířit. Doufám že jsem ti odpověděl na to, co jsi myslel a ať to roste! :)

ODPOVĚDĚT
J
Jiří Drnec | 17. 08. 2018

Ahoj Aleši, při cvičení jsem zabral tak (moooc), až mi praskla šlach bicepsu a utrhla se od předloktní kosti. Jsem po operaci, nic moc zážitek, na dvou místech mi provrtali kost pro upevnění šlachy a ta velice dlouhá doba rekonvalescence. Proto bych se chtěl zeptal, a možná to bude zajímat i další, zda existují cviky a potravinový doplňky na posílení šlach, případně jiné možnosti, jak tomu předcházet. Díky moc za odpověď JDr.

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ