Q&A

BOLESTI

 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
H
Honza | 22. 02. 2021

Ahoj, mám bolesti ramene, když předpažím a jakoby zasadím rameno (pozice kliku), trvá to okolo 4 měsíců. Nějakou dobu jsem cvičil doma a občas ve fitku, vše bylo v pořádku, viděl jsem progres, prostě radost. Ale po první karanténě jsem opět zavítal na bench. Asi nějaká špatná pozice ramene a větší zátěž vedla k tomu že jsem rameno malinko cítil, ale myslel jsem, že je to jen namožené, nenaslouchal jsem tělu a pokračoval v domácím tréninku. Asi po týdnu došlo k rapidnímu zhoršení, v podstatě přes noc. Od té doby necvičím, postupem času se přidalo i "přeskakování" při kroužení s rukou, podle ortopeda vše v pořádku. Nějaké rady či typy jak postupovat dál?

ODPOVĚDĚT
V
Vláďa | 19. 02. 2021

Nazdar Aleš, chcel by som sa spýtať na kŕče v chodidlách, keďže niekedy počas tréningu dostanem kŕč do chodidla aj keď cvičím napríklad vrch tela. K strave suplementujem okrem iného aj cca 200 mg magnézia denne, chodidá si pravidelne masírujem masážnym valcom, nohy majú podľa mňa dostatok chôdze... Aj tak ale niekedy počas tréningu keď pretiahnem chodidlo dostanem do neho kŕč, napríklad často pri planku, ale aj pri plávaní. Ďakujem za radu.

ODPOVĚDĚT
L
Lukáš Kovalovský | 15. 02. 2021

Zdravím Aleši, začínám cvičit a mám problém s levým ramenem prostě bolí i když ho necvičím a mám podle všeho ( díval jsem se na tvé videa o protažení prsou a ramen) mám nejspíš jednu kozu více protaženou než tu druhou přesněji se jedná o levou u níž se objevuje i bolest ramena a křupání. Snažím se protahovat ale nevím jestli mám cvičit i přes to, protože mě to omezuje a podle mých tréningů přetěžuji stále ramenu a jedno prso. Tak se ptám co s tím. Děkuji za odpověď.

ODPOVĚDĚT
O
Ondřej Pítra | 11. 02. 2021

Ahoj Aleši s aktivním tréninkem Thajského Boxu jsem skončil před 5 lety a nyní bych se chtěl znovu dostat do formy. Jelikož jsou nyní všechna zařízení uzavřena tak cvičím doma. Objevila se věc se kterou jsem se nikdy před tím nesetkal a to je třes nohou například při klikách, planku a podobně. Jsem hubené postavy a nohy byly vždy má slabší stránka i při aktivním cvičení ale nikdy jsem se s tím nesetkal. Mohl bys mi prosím říct svůj názor? Předem ti děkuji za odpověď a přeji hezký den

ODPOVĚDĚT
M
Martin J. | 01. 11. 2020

Ahoj Aleši, cvičím už zhruba 8 let a neměl jsem žádné problémy, strecink jsem dělal pravidelně, proste vše jak má být. Ale tento rok při těžkých mrtvolach a dřepech rozjel ve velké míře hemeroidy. Už se lečím s tím pomalu půl roku a pořad mám problémy. Už si se s něčím takovým setkal? Popřípadě jak to řešit? Byl jsem u 3 doktoru a jediný co, tak poradí masticky. Děkuji

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ