Q&A

BOLESTI

K
Karel Kordina | 17. 02. 2019

Ahoj Aleši , chtěl bych se tě zeptat. Vždy když cvičím břicho, tak mě potom i půl hodiny bolí hlava. Setkal jsi se s tím už někdy? doufám že mi dokážeš poradit. (25 let, Výška 178 cm, váha 79kg, cvičím 3-4x týdně, pitný režim a jídelníček dodržuji) Děkuji za odpověd´. Karel Kordina

ODPOVĚDĚT
F
František Pluta | 16. 01. 2019

Ahoj Aleš. Mam asi vysunutu medzistavcovu plotynku. Keď sa hýbem nič necítim ale keď trosku dlhšie sedím celkom dosť to boli. Skúšal som aj cvičiť spodný chrbát trosku viac, no dúfam že to aspoň trochu pomôže. Ale aj tak čo by si mi ty poradil. Ďakujem ti za odpoveď.

ODPOVĚDĚT
A
Adam Bedřich | 07. 01. 2019

Ahoj. Když cvičím silově mrtvý tah (1-3 opakování s 90-100% maximální váhou), tak mě po puštění tyče bolí prsty. Jak kdyby se mi zasekli v tom úchopu, kterým jsem zvedal. Otevřít dlaň tudíž nepříjemně bolí. Je to normální a dá se tomu nějak předejít? Předem děkuju za odpověď a ať se daří :)

ODPOVĚDĚT
D
Drobek | 06. 01. 2019

Ahoj Aleši, cvičím 4x týdně (den=partie) a trpím bolesti vzpřímovačů až do pravého stehna. Začal jsem používat bederní pás. Tak jen jestli nemáš radu či tip jak eliminovat bolest. Nejspis bude podstatné říct že jsem dříve cvili hlavne horni partie a zada bricho jsem celkem zanedbával. Ted už se snažím cvicit vsechny partie. Předem děkuji za odpověď.

ODPOVĚDĚT
M
Marko Aćamović | 03. 01. 2019

Čau Aleši, rád bych se zeptal na možnou příčinu mé bolesti v oblasti třísel a vnitřních stehen, která vzniká při dřepu. S menšími váhami nic necítím, ale jakmile přidám nějaké to závaží, tak cítím nepříjemnou bolest a dál už nemůžu pokračovat. Bolest je cítit další den či dva při pohybech podobné dřepu. Děkuji za odpověď a ať to roste

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ