Q&A

BOLESTI

V
Váňa | 21. 08. 2020

Ahoj Aleši, je možné nějakým způsobem zjistit, zda má člověk zkrácené svaly cvičením, příp. špatným protahováním nebo je to proste genetika? Vrtaji mi hlavou moje bicepsy, které jsou zkrácené a nevim, zda to tak mam proste nechat, protoze je to genetika nebo se s tim snažit neco delat. Ruce kvůli tomu vypadají o dost menší. Díky moc a ať to roste :)

ODPOVĚDĚT
J
Jan Hlaváč | 22. 08. 2020

Dojdi za nějakým odborníkem.

ODPOVĚDĚT
J
Ján-Jakub Urbaník | 02. 08. 2020

Ahoj chcel by som sa poradiť ... koľko by som si mal dať pauzu od cvičenia po črevnej viróze ? Za každú odpovedať dopredu ďakujem ☺️

ODPOVĚDĚT
H
Halina Holešinská | 16. 07. 2020

Ahoj Aleši, mám takový dotaz, zda když jsem začátečník v posilování a jsem trochu při těle, tak když budu držet hubnoucí proces a k tomu tvrdě cvičit hlavně vrchní část těla, jestli mi budou praskat strie u paží (popřípadě, jak tomu mohu zabránit?). Děkuji za odpověď. A ať to roste!!

ODPOVĚDĚT
J
Jirka | 28. 03. 2020

ahoj, mám problém s tím že při některých cvicích např:tlaky na ramena nebo triceps bolí záda.Poradil bys mi prosím jak to změnit.

ODPOVĚDĚT
F
Filip Ehrenberger | 17. 07. 2020

Ahoj Jirko, na tvém místě bych se spíše zašel poradit s doktorem aby ti něco poradil on. Je možné že záda moc ohýbáš, záda totiž musí být rovná, ale ne prohnutá.

ODPOVĚDĚT
J
Ján V. | 13. 03. 2020

Ahoj Aleš, dávnejšie som do tréningu pridal aj cviky na trapézy. Precítil som ich ako by sa mali a v tú noc som sa zobúdzal na bolesti vo vnútri svalu pravej trapézy. Trvalo to cca pól dňa. Odvtedy som trapézy vynechával. Ešte pred tím som ich nikdy necvičil. Je to nejaký problém alebo to bola odpoveď organizmu na nový sval? :D Ďakujem za odpoveď. Nech sa ti darí.

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ