Q&A

JÍDLO

M
Martin Pospišil | 08. 04. 2019

Zdravím je mi 48 let něco už jsem v životě už odcvičil (jestli dobře či špatně to už je jedno) Mám zájem do toho znovu vlítnout a budovat !!!! vážím 77 kg měřím 169 cm (menší) V životě jen jedna změna přestal jsem jíst maso ( prostě jen tak a už jsem nezačal) Chuť a čas je zajímá mně zda to má vůbec smysl ??? a pokud ano tak mám zájem o spolupráci ! díky za odpověď mates.

ODPOVĚDĚT
Z
Zdeněk | 30. 03. 2019

Ahoj, Aleši, zajímá mě, co si myslíš o měření procent tuku? Je to podle tebe relevantní? Popřípadě jestli taky měříš, a kolik máš, nebo jsi měl max v nabíračce. Předem díky.

ODPOVĚDĚT
J
Jan H. | 30. 03. 2019

Čau Aleši, zajímá mě, jestli je podle tebe kreatin vhodný pro 17ti letého kluka. Četl jsem už spoustu článku, ale každý říká něco jiného. Proto mě zajímá tvůj názor. Díky za odpověď.

ODPOVĚDĚT
O
Ondra | 21. 03. 2019

Ahoj, chtěl bych vědět tvůj názor na protein na spaní. Je to k něčemu? A jak je to s kombinaci s proteinem po teninku? Mám si dát jen jden z nich?

ODPOVĚDĚT
M
Michal Kotrba | 20. 03. 2019

Zdar Aleši, dříve jsem posiloval bez jídelníčku a asi jsem dosáhl svého maxima co bez jídelníčku zvládnu a přestal jsem posilovat. teď díky tobě, protože máš úžasný videa a skvěle vysvětlení ke všemu co je potřeba jsem dostal znovu chuť posilovat, ale hned na začátku jsem pohořel u kalorií. Jak zjistím, jaký mam kalorický výdej? Jak po rozboru fyzické aktivity určitého člověka uděláš první odhadující kalorický výdej? Můžu to jen tak napálit a mít třeba měsíc větší výdej o 500kcal než příjem, nebo se mam snažit určit přesnější hodnotu? Vím, že jsem ti nedal přesné podklady pro můj rozbor, protože po tobě nechci, abys tady dělal práci za kterou jiným účtuješ. Mam radši (což ty mi umožňuješ) se držet čínského přísloví "daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na jeden den. Naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život"

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ