Q&A

JÍDLO

D
David Semerák | 16. 10. 2019

Ahoj Aleši, Je mi 32 let a mám problém nabrat měřím 176cm a mám 65kg už 10 let zkouším nabrat běhám po doktorech a nic. Jde mi spíše o to abych nabral váhu ale určitě nechci nabrat jen tuky. Snažím se 2x týdně běhat a 2x týdně plavaní + nějaký menší trénink doma. Myslíš že by jsi mi dokázal pomoci?

ODPOVĚDĚT
P
Petra | 15. 10. 2019

Ahoj Aleši, Zvažuji program od tebe ale jeste předtím se tě chci zeptat, jaký je tvůj pohled na přerušovaný půst? Já např.nesnidam A nerada bych, abych se do toho musela nutit :) díky

ODPOVĚDĚT
J
Jiří Landa | 14. 10. 2019

Anonymně prosím pokud půjde do videa, může mi někdo doporučit něco nízkokalorické jídlo, abych nemusel moc hýbat s jídelníčkem, které pomůže s vylučováním stolice, nestačilo by třeba jenom zvýšit příjem vlákniny nebo nějaké čaj/tinktůry ?

ODPOVĚDĚT
T
tomáš feher | 05. 10. 2019

ahoj aleši, potřeboval bych menši pomoc začal jsem cvičit rozhodl jsem se vyhýbat cole atd. ale k tomu jsem si trochu změnil jídelníček, jenže jsem si dal asi málo jídla hubnu strašně rychle a bojím se že když trochu ujedu třeba v období vánoc dostaví se strašný jojo efekt a nevím co mám dělat napadlo mě postupně přidávat ale radši jsem tu pro odbornou pomoc. předem děkuji za odpověd.

ODPOVĚDĚT
A
Alfons M. | 04. 10. 2019

Zdar Aleši, jaký máš názor na madmonq? díky za přečtení.

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ