Q&A

JÍDLO

J
Jakub Salašnyj | 19. 06. 2020

Ahoj Aleši, chtěl bych se zeptat kolik litrů vody bych měl vypít denně na 80 kg váhy. Díky za odpověď.

ODPOVĚDĚT
M
Martin Přibyl | 18. 06. 2020

Ahoj Aleši, potřeboval bych poradit ohledně maker respektive kde dohledat nutriční hodnoty po tepelné úpravě. Používám kalorické tabulky,ale nevím zda je to věrohodný zdroj a nebo zda mám řešit jen hodnoty v syrovém stavu? To mi přijde divné. Díky za odpověď

ODPOVĚDĚT
L
Lukáš Panchartek | 14. 06. 2020

Je mi 16 let a vážím 61 kg. Jak bych měl začít cvičit a jíst? Sem v tom dost nový a tak potřebuji poradit. Díky za odpověď.

ODPOVĚDĚT
J
Johan | 10. 06. 2020

Zdravím, jak projíždím různé zdroje a tok informaci tak nemůžu pořád na jednu věc přijít, všude se píše o tom jak zvýšit příjem bílkovin a v podstatě je problém dosáhnout hranici 2.4g na kg váhy a musí se užívat proteiny v prasku, mam opačný problém potřeboval bych bílkoviny srazit na těch 2.4, když to zjednodusim tak třeba snidanka vejce, kuřecí prsa k obědu, losos k večeři protein po tréninku aby to rostlo a tvaroh jako kasein na noc před spaním..chci mít cca 3700kcal a proto jim dost sacharidů z příloh rýže vločky zemský těstoviny a tam mi skočí dalších 80g bílkovin to už je hrozně moc kolem 240g, co stim.. nechci jest kostičku kuřete vidličku rybky a lžičku tvarohu nedej bože dát si skyr nebo syr..pořád a to se krotim se pohybuji kolem 2.8, 3g.opravdu mám ubrat ze živočišných zdroju když přidávám rostliné v podobě příloh..??Ps tuky nerozebíram ty mám v poradku.

ODPOVĚDĚT
S
Sajmon | 25. 05. 2020

Ahoj, je mi 16 let a fakt moc se za to stydím, ale vážím 130 kg, měřím 185 cm chtěl bych hrozně moc zhubnout, ale vždy vyhořím na stravě. Myslíte, že mi plán od pana Aleše pomůže ? Děkuji všem za odpověď.

ODPOVĚDĚT
J
Jenda | 21. 06. 2020

Ahoj, vážím bohužel podobně, už jsem řekl "dost!" a objednal si krabičkovou dietu(na chvíli), protože 5 jídel denně jsem nikdy nedával. Je to bomba a dostalo mě to až sem. Vezmu minimálně VIP a začnu hlavně takhle jíst, protože jsem zjistil, že mi to ABSOLUTNĚ NEDĚLÁ PROBLÉM, po 2 týdnech mám v sobotu večer místo na chipsy chuť na cokoliv jinýho, už mi to tom bylo i kolikrát blbě... Hlavně je radost jíst tolikrát denně zdravé jídlo, už po týdnu prostě radost a 3kg dole (dal jsem si detox program u těch krabiček). Teď to vidím na osobní od Aleše na další měsíc. Určitě to bez stravy nejde, cvičit bez upravy jídla je tam maximálně o zdraví (pokud má někdo nadváhu..bohužel znám). Takže, přeji ti hodně štěstí, čím dřív tím líp a hlavně co je nejlepší - máš lepší pocit se zdravým jídlem, jíš víc a hubneš - masakr ! ;)). Ahoj!

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ