Q&A

JÍDLO

 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
T
Tomáš | 08. 06. 2021

Názor na instantí ovesné kaše?

ODPOVĚDĚT
M
Mirec | 31. 05. 2021

Ahoj Aldo :-) Budem písať po Česky, nech sa ti to lepšie číta ;-) Idem podle kalorických tabulek (KT) už pres 100 dnu a váha klesla jen o 1kg. Dle mého názoru je to kvůli tomu, že KT mění hodnotu přijatých kalorií podle námahy počas dne. Někdy je to 1900 a někdy zase 3000 denne, čože se mi zdá celkem dost velký skok. Co sleduji tak nikdo, ani ty , nepočítá kalorie variabilně, ale stanoví fixní hodnotu jejich příjmu na řekneme 2000 Kcal a jede podle toho. Otázka: Je tedy lepší nastavit si v KT fixní príjem kalorií, než jet podle jejich variabilního algoritmu? AŤ TO ROSTE! ;-)

ODPOVĚDĚT
J
Jan Trávníček | 26. 05. 2021

Ahoj Aleši, chtěl bych se tě zeptat o kolik by jsi doporučil snížit příjem kalorií, když se z nabírací fáze přesunuji do diety?? Momentálně mám příjem cca 3800kcal a přemýšlím o kolik to snížit. Vím, že je to hodně individuální a záleží na následných úbytcích zjištěných při měření, ale zajímalo by mě, kolik by jsi na začátku doporučil ubrat. Díky za odpověď

ODPOVĚDĚT
V
v. | 23. 05. 2021

Ahoj, zajímá mě tvůj názor na erythritol a psyllium do diety? konzumace tohoto před spaním, např do tvarohu - co si o tom myslíš? tvoje zkušenosti/doporučení? používáš to?

ODPOVĚDĚT
M
Martin Novotný | 10. 05. 2021

Ahoj Aleši a všichni superhumani ! Měl bych dotaz ohledně zapisování a vážení jídla, který mě již delší dobu tíží. Na zapisování jídla používám kalorické tabulky a veškeré věci zapisuji v syrovém stavu (ryže, brambory, těstoviny atp.) Nicméně bych měl dotaz ohledně přímo kuřecího masa. Pokud mám 550g. kuřecích prsou a zapíšu ho do tabulek má určitý počet kcal a nutrientů. Nicméně pokud vezmu, těchto 550g kuřecích prsou a uvařím je na vodě (nebo v parním hrnci což myslím že je to samé) prsa mají hmotnost skoro +- rovných 400g a nutričně se liší o docela podstatné kalorie a v dietně rozhodně nelze "150kcal sem 150kcal tam" ačkoliv se jedná o ty stejné prsa jen tepelně upravené. Pro srovnání dle tabulek: Kuřecí prsa syrová 550g (což se rovná 400 tep. upravených): 643kcal Kuřecí prsa na vodě 400g: 409kcal Chtěl bych se tedy zeptat jak přímo tyto prsa zapisovat. Všem přeji krásný zbytek dne a samozřejmě pořádný gainy ! Díky, Martin.

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ