Q&A

CVIKY

D
Dimitre Dimitrov | 02. 11. 2018

Ahoj Aleši, chci se zeptat jestli tvůj tréninkový plán obsahuje i postupy jak vykonávat cviky a kterým chybám se vyhnout? Díky za odpověd. Adimik

ODPOVĚDĚT
P
Petr | 30. 10. 2018

Ahoj Aleši, kdyz si dam činku na trapezy pri drepech, cítím bolest na páteři, cinka se opírá i o páteř, pomůže kdyz posilim trapezove svaly? Nebo jsou vystouple obratle v této oblasti prostě genetickou vadou? Diky a at to roste!

ODPOVĚDĚT
D
David Strunc | 04. 11. 2018

Tak to si nejspíš tu činku nedáváš na trapéz ale na páteř. Používáš high bar nebo low bar? doporučoval bych high bar a při dřepu stáhni lopatky k sobě a činku si posaď na trapézový sval. Takhle neucítíš žádnou bolest.

ODPOVĚDĚT
M
Martin Zeman | 14. 10. 2018

Zdravîîm chci se zeptat jakými cviky se nejlépe dají posilovat lýtka?

ODPOVĚDĚT
M
Michal | 18. 10. 2018

Výpony na tisíce způsobů...na legpressu, hakenu, na strojí, se závažím, s osou, na multipressu(můžeš si pohrát s patama dovnitř nebo ven).. atd atd.

ODPOVĚDĚT
A
Adrián | 07. 10. 2018

Ahoj Aleši, vždy keď cvičim prsia tak robim 3/4 cviky. Chodim cvičiť s dvoma kamaratmi už 8 mesiacov, nedávno som zahrnul už nove cviky na prsia...ale problem je že keď cvičim tak neviem ich správne precítiť aj keď cvičim správnou technikou. Poraď mi prosím či by som mal asi zdvíhať väčšiu váhu alebo je problem niekde inde. Ďakujem za radu a nech to rastie????

ODPOVĚDĚT
O
Ondřej Veroněk | 08. 10. 2018

Ahoj Adriane, důležité je sesadit ramena a zklapnout lopatky, vystrčit hrudník a tuto pozici držet. Měl bys vědět jak vedou svalová vlákna a představit si je. Zavřít oči a zkusit ovládat sval. Natáhnout a smrstit. Musíš zkoušet co bude na tebe fungovat.. Kde lokty kde zápěstí, jak vytocené. Pomaha také mačkání pomyslného papírku. Moc jsi mi neřekl o jaké cviky se jedná, ale snad ti to pomůže. Ať to roste! :)

ODPOVĚDĚT
Z
Zdeněk Trpišovský | 01. 10. 2018

Dobrý den, chtěl bych vyrysovat postavu, měřím 178cm a vážím 75kg. Co se týče jídelníčku tak žádný nemám a ani nevím jak ho sestavit a jelikož jsem student tak si nemůžu dovolit objednat si Váš tréninkový plán+jídelníček. Cvičím 6x týdně z toho 4 tréninky v posilovně a pak ještě dva dny v týdnu večer chodím na kick box ( po té posilovně). Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Zdeněk Trpišovský

ODPOVĚDĚT
O
Ondřej Veroněk | 02. 10. 2018

Ahoj Zdeňku, to že nemáš jídelníček a do toho cvičíš 6x týdně je velmi, ale velmi velká chyba. 4 tréninky v posilovně a 2 tréninky kickboxu za týden... to je hodně velká zátěž na kterou potřebuješ hodně energie, spánku a celkově regenerace. Také si musíš vymezit plán.. nejde být v obou nejlepší.. Co jsem tak pochopil, spíš se chceš věnovat kickboxu a posilce spíš moc ne.. tipuji, nezmínil jsi se. Každopádně klidně bych to zatím stáhl na 2 - 3x posilku a 2x kick box.. Musíš ale počítat s tím, že i když chceš hubnout, budeš muset hodně jíst, spát a regenerovat. Doporučuji si najít nějakou brigádu a opravdu si Aleše objednat... mě Aleš změnil život.. díky němu vím co vím a vše funguje jak má (Skoro vše, ono kdyby šlo vše tak, jak má, tak to není život) Ale zase díky němu umím přijít na způsob, jak ty věci vyřešit a posunout se dál. Co se týče vyrýsování, musíš jít do kcal deficitu a jíst zdravě a ne žádné nezdravé věci okolo.. neříkám že napořád... 1x za 14 dní si dej cheatmeal.. Jinak Aleš má na YT něco okolo 1000 videí.. jsou tam informace snad o všem, co potřebuješ.. stačí jen hledat. Každopádně nesmíš zapomenout, že každý z nás je tak trošku jiný, jak říká Aleš.. a musíš ke všemu přistupovat individuálně... což je jedna z věcí, kterou Aleš dělá.. ke každému přistupuje individuálně a díky opravdu velkým zkušenostem všemi směry ti dokáže dobře pomoct a poradit. Ale musíš chtít i ty chlape, jinak to nejde. Tak jo, doufám že jsem ti trochu poradil a pomohl. Hlavně musíš pořádně jíst, ať to ujíš, protože máš vážně velkou zátěž.. pořádně spi a držím ti bicáky! Ať to hubne! :)

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ