Q&A

CVIKY

J
Jaroslav Koloničný | 31. 08. 2020

Dobrý den, videa jsou super, ale já si sám se sebou nejsem jistý, kolik mám dělat sérií a opakování, a jestli mne po každém tréninku musí bolet dané svaly, protože když mne nebolí, tak jsem dělal málo opakování a málo sérií??? Děkuji.

ODPOVĚDĚT
J
Jan Hlaváč | 31. 08. 2020

Aby tě sval bolel a rostl tak musíš jít v každé sérii do vyčerpání a musíš se snažit daný sval procítit. Případně se poraď přímo s Alešem.

ODPOVĚDĚT
M
Míša Bartošová | 18. 08. 2020

Ahoj Aleši, napsala jsem ti dotaz ke stravě, ale mám i jednu otázku k případné spolupráci s tebou. Jak funguje kontrola, jestli klient provádí cviky správně? Přijde mi totiž lepší když u tréninku mas trenéra, který je s tebou ve fotku a dohlíží na tebe, jestli všechno děláš správně. Jak to funguje u tebe aby si klient neublížil a dělal vše tak, aby to rostlo? :) Děkuji za odpověď.

ODPOVĚDĚT
L
Lenka | 23. 07. 2020

Ahoj, viděla jsem Tvoje videa už na několika kanálech a moc se mi líbí. Mám dotaz je možné začít cvičit s naprosto minimálními možnostmi? Rada bych zpevnila mé tělo a trochu si pomohla ve fyzičce, ale díky velkým zdravotním problémům vydřím tak 5 až 10 min max. Výsledek komunikace s některými trenéry byl - to se ani nezahřeješ, to bys musela cvičit více. Nemám ambice shazovat kila - při mých dospělých 43 - 45 kg to ani není žádoucí. Jde o to se trochu zpevnit na břiše a posílit nohy, které mi ale moc nefungují :) doslova. Je možnost i tak se sebou něco začít dělat? díky

ODPOVĚDĚT
L
Libor | 28. 08. 2020

Ahoj Lenko, pokud chceš pouze zpevnit tělo a nepotřebuješ hubnout či přibírat, stačí dělat kardio cviky (běhat - zpevní to střed těla, nohy, zadek; nějaké cviky na břicho, to samé na záda, nohy). Nemusíš chodit ani do posilovny, na internetu najdeš spoustu videií, kde můžeš vidět různé cviky na doma. Nemusíš ani nutně cvičit hodinu denně, bohatě stačí 15-20 minutek a radši vícekrát týdně.

ODPOVĚDĚT
D
Daniel Dvořák | 16. 07. 2020

Ahoj Aleši, chtěl bych se zeptat jak si delal video fullbody 6x tydne tak jak dlouho mám cvičit jednu partii ?

ODPOVĚDĚT
Ľ
Ľubomír Mojžiš | 02. 07. 2020

Ahoj. V jednom videu si vzpomínal že si mával s kuřecích prsou zalité nohy? Proč? Jak je to možné? Co si s tím udělal? Diki. Hodně zdraví Aleši

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ