Q&A

CVIKY

 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
M
Matěj Zimula | 14. 02. 2024

Dobrý den pane Aleši měl bych dotaz. Je mi 19 let a někdy by jsem chtěl začít posilovat mám doma k dispozici 2 páry činek a kousek od domu mám posilovnu tak bych chtěl rady od vás co bych měl udělat když se v budoucnu rozhodnu posilovat

ODPOVĚDĚT
O
Oldřich Krištof | 09. 01. 2024

Dobrý den pane Lanko chci se s vámi poradit. Je mi 19 let a trpím nadváhou. Chci se zeptat jestli by stačilo když budu cvičit pouze se svým tělem. Abych zhubl nechci vyloženě dělat fitness, ale pouze zlepšit pouze svůj zdravotní styl. Jaký je váš názor ?

ODPOVĚDĚT
J
Jan waffe | 05. 12. 2023

Ahoj Aldo, mám dotaz jak se stavět rozumně k tréninku a stravě po operaci kolene..jak moc podseknout kalorie aby se neztrácely svaly a aby se tolik nenabraly špeky když není tak velký pohyb, a cvičit se dá vršek ale vesměs izolovaně jak rozházet partie a serie aby to mělo smysl když komplexní cviky jsou pasé..

ODPOVĚDĚT
A
Andy | 21. 10. 2023

Ahoj Aleši. Prosím mám otázku ohledně růstu svalů podle partií. Je pravda, že je to, kde nejdříve vybudujeme svaly a následně i vyrýsujeme dáno opravdu geneticky, nebo je to spíš jen o technice, jakou partii umíme pořádně procvičit a druhá věc, je opravdu pravda, že konkrétně břišní svaly jsou jako jediné i o jídle, kdežto na ostatní svaly na těle nemá strava tolik vliv jako právě na břicho? Já osobně právě přemýšlím čím to je, protože u mě je přesně ten problém, že jakmile začnu cvičit silově a opravdu se do toho opřu, tak mi jako první vylezou právě břišní svaly a obecně jsem zpevněná právě na středu trupu, kdežto třeba ruce (paže) mi absolutně nejdou a sice je mám pevné a vyrýsované, tak ale nikdy nejdou do objemu a zůstanou stále "hubené". Může to být ovlivněno i nějak kardiem, že když kombinuji silové + kardio, tak to pomáhá právě břichu, ale naopak to brzdí zase ty ostatní partie? Děkuji moc.

ODPOVĚDĚT
A
Andrea Müllerová | 13. 10. 2023

Aldo měla bych prosím dotaz. Už delší dobu přemýšlím nad jednou věcí. Vždy, když jsem se snažila cvičit konkrétní cviky třeba i podle různých videí na YouTube od různých "fitnessek" apod např. videa na FULL BODY, nebo jen na ABS workout na břicho, nebo pak na nohy+zadek , no zkrátka podle nějakých sestav od někoho, i třeba s pomůckami, tak mi výsledky prostě ne a ne se projevit a ani jsem po těch cvicích nikdy nic moc necítila. Kdežto když jsem si vždycky našla nějaké své cviky, konkrétně třeba systém na dřepy, zadek s činkou i vlastní vahou a nejvíce ale na břišní svaly, což většinou byly ale takové až by se zdálo jednoduché cviky, kdy jsem si kolikrát řekla, taková blbost a jak to procítím, tak najednou výsledky přišly poměrně rychle. Otázka tedy zní, může skutečně nějakou roli hrát i to, že určité cviky pro někoho zkrátka být vhodné nemusí? Ještě pak k tomu cvičení malý dodatek. Jak je to s fázemi tréninku? Opět hodně narážím na doporučení, že by se mělo třeba cvičit břicho jen 3x týdně 1x ale pořádně, což mi nikdy též nefungovalo. Naopak nejvíc na mě vždy fungují full body tréninky a posilování a to ale fázovaně 2x 30 min./den (ráno a večer), kdy mezitím mám běžné denní aktivity a činnosti + aerobní aktivity (kardio). Toto na mě funguje asi nejlépe ze všeho, co jsem kdy zkusila. Čím to může být, že právě mě nejvíce funguje, když naopak cvičím takto a vlastně tělo neustále stimuluji. Jsem ektomorf, takže opravdu když nestimuluji, tak hned o vše přicházím, bohužel. Může to být i tím? Moc děkuji :).

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ