Q&A

OSTATNÍ

 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
R
Rob | 12. 09. 2021

Dobrý den, nebo možná ahoj k našemu podobnému věku. Mám problém s ramenem. Před 4ma měsícama jsem byl na operaci s ramenem, protože mi začalo vyskakovat i při běžných věcech, jako třeba oblíkání trička, nebo otvírání dveří tou špatnou rukou (levou). Po době 4 měsíců klidového režimu jsem zjistil to, že neumím zatnout trapéz. To že mám jednu ruku větší než tu druhou, tak to je pochopitelné po tom, co jsem ji měl 4 měsíce "v kapse". Prosil bych o radu, jak ten sval zase začít ovládat, protože už to vypadá hodně nesymetricky. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Rob

ODPOVĚDĚT
P
pavel Gál | 19. 09. 2021

Doporučuji ibutamoren

ODPOVĚDĚT
H
Honza | 31. 08. 2021

Ahoj Aleši, chtěl bych se té zeptat na věc, která mě tíží už poslední měsíc. Je mi 18, vážím 60kg a poslední 4 měsíce aktivně cvičím, denně přijímám 200g bílkovin a poslední měsíc mi hrozně smrdí plyny. Ale není to takovej ten lehkej smradek, někdy mám pocit,ze by to složilo Africkou vesnici v Kambodži, protože to neudejchám ani já. Díky za odpověď. :)

ODPOVĚDĚT
V
Viliam Herák | 11. 09. 2021

kamo ked máš 60kg stačí ti uplne na den 130g bielkovin vyskusaj a uvidis a viac makaj

ODPOVĚDĚT
T
Tomáš Svoboda | 29. 08. 2021

Zdravím Aleši, chci se zeptat vás pokud bych chtěl od vás pomoci ale jsem vegetarián, bylo by to možné? Vím, že nejste úplný zastánce vegetariánů ale to mi nevadí občas si dám rybu. :) Maso mi prostě nedělá dobře a po třicítce jsem se dostal na 110kg při 178cm ale ne cvičením spíš sezením. Nyní jsem i za pomoci nutriadaptu a změny práce shodil na 100 kg cca ale pořád je to moc. Tak jsem se po cca 3 letech vrátil k vegetariánské stravě, kterou jsem před tím držel cca 4 roky, kdy jsem měl 75 kg a 4 x týdně cvičil. To už bylo taky moc tak jsem pak míň cvičil, víc žral a dodělal si maturitu, abych měl lepší práci. Teď chci zase začít znovu cvičit udělat si pořádný jídelníček a opřít se do toho a zlepšit i svůj zdravotní stav. Protože je to cca 2 roky co mi v krvi našli moc cholesterolu - toho zlého. A cca 1 rok co se to o dost zlepšilo ale není to pořád v normálu + chrápu tak, že se skoro dusím atp. V tuhle chvíli piju pivo cca 3 x týdně 4 - 5 piv, jsem stavební mistr a mám fakt psycho práci a kouřím cca 1 krabičku denně. Teď na konci září by mi mělo skončit pracovní sezona a měl bych mít trošku víc času sám na sebe a nechci ten čas promarnit ale vytvořit si zase návyky, které mě budou udržovat ve formě. Ne že bych nechtěl vypadat jako vy ale na to si myslím nejsem úplně geneticky vybaven. :) Budu se těšit na odpověď. S přáním pěkného dne, Tomáš Svoboda Kolín 722784958

ODPOVĚDĚT
J
Jaroslav Pokorný | 15. 07. 2021

Ahoj Aleši, momentálně jsem (před měsícem) začal hubnout jízdou kole (35 km, 770 m), páč při své výšce 170 cm není 72 kg nic světoborného, když člověku mírně přetéká břicho přes pas. Nechtěl jsem však čekat na váhu 55-60 kg, tak jsem začal už nyní 3x denně doma posilovat (zatím 12 shybů, 50 kliků, 50 zvednutí 12 kg činky, suma 4 min. planku, toto vše v jeden den), bohužel mám dlouhé pauzy, takže cvičím třeba celé odpoledne (jo, je to divný). Chci se zeptat ohledně proteinu. Mohl bych po kole vypít dávku rychle vstřebatelného syrovátkového koncentrátu, zatímco druhý den při posilování pomalu usrkávat po onu dobu kaseinový protein? Má cenu to takhle hrotit se dvěma druhy proteinů?

ODPOVĚDĚT
J
Jaroslav Laňka | 14. 07. 2021

Zdar Aleši. Chtěl jsem se zeptat jestli by jsi nemohl natočit video o viscerálním tuku. Díky Jarda

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ