Q&A

OSTATNÍ

P
Petr Horák | 14. 04. 2018

Ahoj aleši. Mám zájem si koupit tvůj tréninkový plán + jídelníček, ale u tvých dotazů se píše o napsání mé maximálky u mrtvého tahu, dřepu a benche. Jenže mrtvý tah a dřep mi vůbec nevyhovují na tělo a proto je nejedu. Chci se zeptat jestli to vadí při tvého sestavování tréninku.

ODPOVĚDĚT
K
Kristína | 10. 04. 2018

Ahoj Aleš, pozdravujem zo Slovenska. Píšem ti ohľadne mojej situácie v ktorej sa nachádzam, cvičím už cca rok. Polrok môjho cvičenia bol o tom že som strácala na hmotnosti na čo som si zvykla. Tréningy neboli ani zďaleka také progresívne namáhavé a ťažké. ALE. ten ďalší polrok kedy som dokázala vychytať techniku jedlo suplementy a spánok. Som začala priberať. Do 7 mesiacov som pribrala 7 kilo. Vidím na sebe veľký progres, ale na druhú stranu je to obrovský nezvyk a tiež vidím aj nejaký ten tuk. Teraz priberám tak kilo do mesiaca. Chcem sa opýtať či to je v poriadku a nemusím sa báť. Môj jedálniček je bohatý, snažím sa prijať 120 g bielkovín ,50g tuku a 200g sacharidov. Moje tréningy si cyklím a to tak že raz do týždňa danú partiu úplne rozbijem a raz do týždňa ju len tak akoby "zahrejem", cvičím tak štyrikrát päťkrát do týždňa, no mám aj týždne kedy to je trikrát.. Drep 110 kilo Mrtvy 110kilo, legpress 16 kotúčov po 25 kilo. Vážim 66 kilo a moja výška je 167. Cardio nejak nerieším, len ojedinele a keď tak si zaskáčem na štýl heat na švihadle.Ďakujem, len tak ďalej nenechaj sa nikým ničím zastaviť .

ODPOVĚDĚT
S
Standa | 10. 04. 2018

Ahoj Aleši, Je mi 14let a jsem fotbalista, treningy mám 3x tejdně a řekl bych že je to náročnější než HIIT Cardio. Vážim 60kg a měřim cca 175cm. Moje hlavní priorita je fotbal, ale začal jsem cvičit, protože chci abych získal stabilitu a nebýt jen tyčka která odpadne když o ní někdo škrtne. Takže prostě celé tělo mít mohutnější. Cvičim tak 2,5 měsíce 5x týdně ale většinu cviků s vlastní váhou plus zátěž. Např klik se zátěží, dřepy s cca 10kilovou taškou. A na ruce používám expandery. Ze stravy jsem vyřadil sladký nápoje, chipsy, sladkosti atd. Ale nemám přesně udělanej jídelníček. Má vůbec cenu takhle pokračovat nebo na fotbale doslova vyběhávám svaly? Popřípadě co by jsi mi poradil? Díky a ať to roste a hlavně ať to všechny baví a jsou v životě šťastný.

ODPOVĚDĚT
P
Pecik | 09. 04. 2018

Zdravím Aleši, někde jsem četl, že sprchování varlat studenou vodou zvyšuje produkci testosteronu, co si o tom myslíš? :D Děkuji za odpověď! Měj se hezky a ať se daří ;-)

ODPOVĚDĚT
V
Vlad | 09. 04. 2018

Ahoj, co říkáš na sport Armwrestling? Sám ho dělám a myslím, že je to zajimavý sport. Děkuji za odpověď, ať to roste!

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT DOTAZ