Aleš Lamka
Jídelníček a trénink na míru Nevíte jak shodit tuk nebo jak nabrat svalovou hmotu? Začněte cvičit a správně jíst. Ušetřete si roky zbytečných tréninkových omylů a vyhozených peněz za špatné jídlo nebo doplňky. Nechte si sestavit jídelníček na míru.
Online trenér

Ušetřete čas a peníze tím, že začnete jíst a cvičit správně již od začátku.

Vyhnete se tak začátečnickým chybám a nebudete muset držet přehnané hladovky. Nebudete muset trávit hodiny na nudném rotopedu. Tím vším jsem si musel bohužel sám projít, než jsem pochopil, že tudy cesta nevede.

Sestavit správný dietní jídelníček a tréninkový plán není jednoduchá věc. Každý z nás je jiný, má odlišné tělo, potřeby, vlastnosti i cíle. Nelze si najít obecný vzor a podle něho se řídit.

Chce to dát si práci se získáním všech důležitých informací a teprve podle nich vytvořit rozumný plán, který Vám pomůže dostat se k vysněnému cíli. Využijeme mých zkušeností, vytvoříme základní jídelníček nebo tréninkový plán, který Vám bude vyhovovat a také Vás bude bavit!

Trénink i jídelníček budeme neustále vyvíjet k dokonalosti, abychom maximálně využili potenciál Vašeho těla. Od této chvíle Vás už nic nezastaví!


Účinné budování svalové hmoty a hubnutí může začít právě TEĎ!

DOSAVADNÍ ÚSPĚCHY
22.4
1. místo Mistrovství České republiky, Physique do 174 cm
15.4
1. místo + absl. vítěz Mistrovství Čech, Physique do 174 cm
2017
1. místo Mistrovství České republiky, Physique do 174 cm
1. místo + absl. vítěz Mistrovství Čech, Physique do 174 cm
2016
10. místo Evls Praha Amatér
2. místo Atrium Flora GP Praha, Physique
2. místo Partners Cup Čelákovice, Physique do 178 cm
8. místo Evls Praha Amatér
1. místo + absl. vítěz BFC CUP, Physique do 178 cm
1. místo Mistrovství České republiky, Physique do 174 cm
1. místo Mistrovství Čech, Physique do 174 cm
2015
1. místo GP Fitness Brno, Physique
7. místo GP Pepa Opava, Physique
1. místo + absl. vítěz GP Čáslav. Physique do 178 cm
1. místo + absl. vítěz Partners Cup Čelákovice, Physique do 179 cm
1. místo Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie
1. místo + absl. vítěz BFC Adel Cup Č. Lípa, Physique do 174 cm
7. místo Olympia Amateur Praha, Physique do 174 cm
3. místo GP Čelákovice, Physique do 182 cm
2. místo BFC Cup, Physique do 182 cm
8. místo Mistroství České republiky, Physique do 178 cm
2. místo Mistrovství Čech, Physique do 175 cm
zobrazit vše

Recenze klientů

L
Lucka Šindelářová | 25. 09. 2018

Ahoj všem. Poprvé když jsem narazila na Aleše a jeho videa, začalo mě to hrozně bavit a zajímat. Poté jsem zjistila že dělá online tréninky i jídelníček. Popravdě sem se toho hrozně bála, že to je blbost a nedokážu to, když to je pouze online. Dodržovala sem trénink i jídelníček měsíc a váha i cm šli dolů! :) Sem opravdu moc ráda, že sem na Aleše narazila,je to super člověk,který vám ve všem pomůže a poradí, odpoví ihned na emaily, podpoří vás! Kdo chce něco změnit a dokázat, ať vůbec neváhá se mu ozvat :) skvělá zkušenost!! Makám dál a určitě do budoucna budu ještě s Alešem spolupracovat :)

ODPOVĚDĚT
A
Adam Chmiel | 24. 09. 2018

Přátelé, chci se všemi podělit o zkušenost s tímto fajn chlapem, který je opravdu machr ve svém oboru. Před měsícem jsem se rozhodl, že změním svůj životní styl zcela od základu, ale jak už to tak bývá, nevěděl jsem moc dobře jak. Na internetu jsem narazil na tyto stránky (chvála bohu za to), kde se objevila nabídka online trenérství - řeknete si, to je blbost online trenérství nemůže být účinné, ale s klidným srdcem mohu říct, že opak je pravdou. Aleš, podle mně špička v oblasti fitness a trenérství, nabízí úplně maximální podporu, jídelníček, tréninkový plán, průběžné konzultace a dokáže i člověka vytočit v dobrém slova smyslu, že Vás to vyburcuje ke lepším výkonům. Za sebe mohu říct, že za měsíc spolupráce s Alešem jsem začal zdravě hubnout bez zbytečného hladovění a mé výkony v posilovně se začaly zlepšovat. Moc mu za to děkuji. Kdyby někdo z Vás chtěl také něco udělat ze svým životem nebojte se jej kontaktovat - určitě to stojí za to. Díky moc Aleši, ať to roste a jedu dál :D

ODPOVĚDĚT
J
Jarka D. | 24. 09. 2018

Ahoj. Som rada, že ma osud nasmeroval k Alešovi. Keď mi Aleš poslal jedálniček a plán tréningu, pomyslela som si "čo som si to vymyslela!" Ale som veľmi rada, že som do toho išla. Na stravu som si rýchlo zvykla, toľko sacharidov som nikdy nejedla čo teraz jem, cítim sa výborne, vôbec nemám chuť na sladké (čo bola moja slabosť). Tréningy ma bavia, nie sú nudné, teším sa na každý tréning. Začala som naberať na váhe, ale oblečenie nosím stále rovnaké, S-ko. Aleš má všetko dopodrobna prepracované s názornými ukážkami a vysvetleniami cez videá. Na e-maily reaguje rýchlo a ochotne odpovedá na otázky. Bez Aleša by som to nedala☺. Super, moc Ďakujem. 100 % doporučujem.Jarka

ODPOVĚDĚT
M
Martin P. | 16. 09. 2018

Nejlepší online coaching, ze kterého si odnáším ne jen progress, ale i hromadu zkušeností do budoucna. Mohu jenom doporučit. Za mě 100% spokojenost!

ODPOVĚDĚT
J
Jiří H. | 13. 09. 2018

Měsíc spolupráce. Tak dlouhá byla doba, na které jsem se s Alešem domluvil a po zkušenosti mám chuť pokračovat. Jen se tam nechává časový rozestup. Nejednalo se jídelníček a tréninkový plán pro mne, ale pro jiného člena rodiny. Plánoval jsem, že jak by to vše mohlo z počátku vypadat a pokračovat. Nach.. V počátku došlo ke zpovědi z mé strany. Popsány všechny indispozice. Aleš mi podal jídelníček a tréninkový plán. Z počátku jsem si myslel, že dochází k menší ignoranci. Trochu jsem se bál, že to bude mít neblahé následky. A že jsem otravoval o změny v určitých oblastech tréninku. Bál jsem se, že Aleš nemůže mít přeci stejný pohled na věc, protože tu osobu, pro kterou dělá trénink, tak nikdy neviděl. Za to se Alešovi omlouvám, protože to očividně věděl, že co si může dovolit. Fungovalo to. Kila padala dolů a pas se začal přibližovat slušným číslům. Můžu Vám říci, že jsem si to sakra užil, když jsem viděl si stěžovat někoho jiného. Hlad po cukru po prvních dvou týdnech. Slast! Možná v počátku cítil přesycení, ale to se rychle obrátilo. I když nebyl schopen vykonat předepsaný objem cviků v počátku, tak se dostával do větších čísel. Naprosto obdivuhodné bylo, že Aleš, i když je kontrola výsledků po týdnu, tak se Vám věnuje i v průběhu celého měsíce a bylo fuk, jestli mu napíšete v 9 večer na mail nebo brzy ráno. Jde opravdu vidět, že do toho dává vše. Je možné, že se vždy takto nezadaří, ale ten člověk si dává opravdu záležet a ve chvílích, když si myslíte, že on ty maily ani nečte pořádně a jídelníčky posílá, na kterou složku mu zrovna sjede myš, tak jste na omylu. Zajisté má předpřipravené, protože začátek je často podobný, ale mnohdy dostatečně funkční. Obtížnost trénování online není velká. Obtížné je přinést výsledky, které obě strany uspokojí. Závisí potom na trenérovi a klientovi současně. Na jejich postoji a nasazení. Shrnuto a podtrženo. Aleš je osobou, který přivádí svěží vítr do nově roztažených plachet tohoto sportu, životního stylu. Nemohl bych si přát lepší spolupráci. Z mé strany doporučení pro Vás ostatní, kteří váhají. PS: Pište mu ty maily přehledně. Tučně a červeně zvýraznit důležité info. Odřádkování. Je to fajn.

ODPOVĚDĚT
Aleš Lamka | 16. 09. 2018

Jsem moc rád za tvou pochvalu, děkuji! a to PS je opravdu dobrý :) :)

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT KOMENTÁŘ

OBJEDNÁVKA

trénink + jídelníček LIKE A SUPERHUMAN

Vyplňte prosím vaše jméno a email. Na zadaný email Vám bude zaslán krátký dotazník a instrukce k platbě.
celkem 2800 Kč
odeslat objednávku

OBJEDNÁVKA

jídelníček NA MÍRU

Vyplňte prosím vaše jméno a email. Na zadaný email Vám bude zaslán krátký dotazník a instrukce k platbě.
celkem 2400 Kč
odeslat objednávku

trénink + jídelníček LIKE A SUPERHUMAN

Cílem plánu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, výdrž a celkově cítit se lépe. Cíl je dělat co nás baví! Netrávit v posilovně zbytečně 2 a více hodin. Nedělat dlouhé a nudné několika hodinové cardio. Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající – stát se SUPER-ČLOVĚKEM!

Plán obsahuje speciální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. Budeme společně kontrolovat silové pokroky, které každý týden vypočítám a zhodnotím pro maximální pokroky. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven a postupně upravován podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku, silových výkonů, regenerace, nálady a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta!

Co je potřeba si předem uvědomit: 1) Nečekejte žádné drastické pohyby tělesné váhy. Žádné klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. Snažíme se změnit životní styl, dělat věci dlouhodobě správně, cítit se lépe.

2) Tréninkový plán je velmi důležitá věc, pokud chcete mít nejlepší možné výsledky. Bez správné volby cviků, opakování, pauz a pořadí cviků budete mít těžko ideální výsledky a zároveň pro mě bude těžší kontrolovat celkový průběh naší spolupráce. Dle zkušeností již vím, že lidé v tréninku dělají často mnoho zásadních chyb. Frekvence procvičení, množství sérií, opakování, vah i doba zvolených přestávek je velmi důležitá!

3) Osobně využívám tento systém tréninku a díky němu dokážu zůstat v relativně dobré formě celý rok. Pokud jste zažili mnoho neúspěchů u ostatních trenérů nebo tréninkových plánů, tak tady neúspěch nezažijete! Poznáte své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budete naprosto spokojení! Dejte ale pozor, je potřeba makat! Názory některých bývalých klientů si můžete přečíst na této stránce kousek níže.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 Kč

Objednat

jídelníček NA MÍRU

Domluvíme se na Vašem rozumném cíli. Vypočítám Vaše potřebné denní nutriční hodnoty. Vytvoříme přijatelný kompromis v druhu jídel, která budete moci konzumovat. Přizpůsobíme časy jídel Vašim možnostem. Do jídelníčku zařadím co nejvíce možných variant jídel. Zpracuji různé varianty jídelníčků, kterými se budete následně řídit. Po dobu jednoho měsíce budeme každý týden společně kontrolovat a přizpůsobovat množství jídla a pohybu podle Vašich pocitů a výsledků.

Dejte pozor na to, že bez mnou vytvořeného tréninkového plánu můžete dělat spousty zásadních chyb a snižovat si tím výsledky. Pro mě bude zároveň složitější kontrolovat výsledky a dělat úpravy. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví.

Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy a byl dlouhodobě spokojený!

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 Kč

Objednat