Seřadit od nejstaršího
 • Pro mě byl těžký okamžik, že jsem jako kardio použil fotbal, ale nemělo to tak efektivní výsledek na moje tělo či dietu jako silový trénink. Tudíž výsledek nic moc po 3 měsících, poslední měsíc byl tragédie. :D

  26. 04. 2019, 13:37
 • Pavel Panák uživatel

  Nejhorší bylo okolí ,,přátel", co dělají chutě a stahují na pivo :-) A doma...moje dcera dělá závěrky na cukrářku.  :-D

  Co dodat. Muka :-)

  23. 04. 2019, 17:33
 • Pavel Hobizal uživatel

  Zdarec :) Nejtěžší okamžik?

  Je to má úplně první taková dieta a nejtěžší okamžik je vždy v práci. Pracuji v jedné pekárně a každý den mám před sebou teplé koláče,buchty,sýrové rohlíky a všechny takové neřesti :D V mé dietě nemám ani kousek pečiva takže to bylo celkem těžké :D  Nečekal jsem že to bude tak náročné na psychiku :) Ze začátku to bylo v pohodičce, ale pak tuk ubýval a začal jsem mít víc hlad a víc chutě na ty koláčky :D :D Ale zmákl jsem to a jsem za to šťastný. Celkově je to super zkušenost jak poznat své tělo a jít si za svým cílem :) Takže i přes těžké okamžiky v práci jsem rád že jsem to zvládl dotáhnout do konce :)

  20. 04. 2019, 11:28
 • Aleš Lamka administrátor

  Já asi neměl těžký okamžik :D

  Věděl jsem do čeho jdu, jak to udělat. Začátek byl leda překvapivý, protože jsme čekal, že to půjde lépe. nakonec ale všechno dle plánu, tak jak se dalo čekat. Takže to chtělo jen čas a vydržet. 

  Zajímá mě, co ostatní!

  19. 04. 2019, 07:34