16.listopad

CO SI MYSLÍM O SAM SULEK

posted by Aleš Lamka
Sam Sulek - Mladý kulturistika, youtuber a senzace poslední doby. Co si o něm myslím? Jaký mám názor na jeho dietu, trénink a sledovanost?

KOMENTÁŘE
H
Honza | 02. 03. 2024

Lamka se nemůže rovnat se Sam Lumkem. 01: Za prve je starej 02: Je tlustej 03: Je závistivej. 04: Je agresivní. 05: Svou dobu slávy propásl. 06: Je vulgární a mnoho dalšího. Kdežto Sam Sulek je krásný, mladý, ambiciozní, charismatický, bohatý, vlivný, sledující, populární, zkrátka na vrcholu. Lamka už je bohužel starý, tlustý, nikoho nezajímá a především je zapomenutý. Lamka zkrátka nikoho nezajímá a hlavně už po něm ani neštěkne pes...je to zkrátka člověk na ktrerého se rychle zapomenulo, ale Sulek o tom se bude mluvit i za 10 let o Lamkovi se už nemluví dobré tři roky.

ODPOVĚDĚT
M
Matej Sikora | 18. 01. 2024

Zdravím já jsem matej strašně rád cvičím ale Aleš je můj vzor mám ho moc rád a doufám že jsme kámoši

ODPOVĚDĚT
J
Jakub Ulovil | 19. 12. 2023

I když celé dny jen jebu děvky tak s tebou naprosto nesouhlasím, upřímně bych nechtěl nikdy vypadat jak Sam, protože potom by můj penis vypadal menší, ale i tak k němu vzhlížím co dokázal.

ODPOVĚDĚT
L
Leoš "the Goat" Matýsek | 19. 12. 2023

Aleši, doufám že kvůli tomuto hate komentáři se uvědomíš a už nabudeš na internetu šířit lži. S láskou Krysa.

ODPOVĚDĚT
K
Kudi Viktor hater | 19. 12. 2023

Nesouhlasím, v dnešní době plné dopaminu, akorát děckám žere mozky a nutí je cvičit ve velmi mladém věku a ničí jim zdraví. Pořád by jen seděly u kompu a necvičli teď chcou benchovat 100?, to jsi blázen. Ztráta vědomí je taky jenom choroba. Snad ti někdo pomůže a nebudeš se modlit před protejnem a trenem. Toto je na průplesk. Měj se krásně V.N.

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT KOMENTÁŘ