JDU NABRAT SVALY - Najdi v sobě BESTII - Aleš Lamka blog 6

SKROLUJTE
Hvězdné datum 24.11.2020
Den číslo 7


Čas letí jako voda. Včerejší volný den bez cvičení přišel vhod. Moc jsem jich poslední měsíce neměl, protože jsem se vždy snažil něco dělat, abych neměl pocit flákání a tak jsem si ho užil a pořádně zregeneroval (nebojte, ranní kardio, pózing a procházky tam i tak byly)

Moje chapadýlka se mi nezvětšila ani po tom, co jsem snědl hned tři. Škoda.. To jsem nečekal.. asi nikdo z nás, že?
No.. dnes se ale kromě chapadel, aktuálního jídla a pocitů dostaneme i kresleným komiksovým zrůdám, které mě určitě motivovaly v začátcích pořádně makat a dozvíte se, co vlastně pro mě je pojem "superhuman"

Přikládám video, které jsem vydával večera, kde jsem cvičil prsa, ramena a tricepsy za křiku Verunky, která se mě ptala na kupu kravin po celý trénink, mrkněte na to, byla to sranda!

Dnešní den byl middle day v rámci stravy a cyklus 1/3 v rámci tréninku, čili nejlehčí týden. Po minulém kolečku jsem zlehka navýšil váhy, protože jsme se cítil dobře a silnější. Zatím to pořádně roste, takže mám velkou radost! Je to ale zatím velmi logické, protože je tělo po náročné dietě velmi dobře náchylné na cestu do původní nezhuntované podoby. Musím tedy využít těch pár aktuálních týdnů a kopnout do vrtule, dokud tělo reaguje perfektně na všechno!

Makra middle day
Bílkoviny 215
Sacharidy 415
Tuky 60
Kcal 3050

Ráno 5:30 - pózing , kardio, kašička, kafe a šup na klienty. V úterý ještě doznívají víkendové náročné kontroly, ale už toho je malinko méně. Tudíž byl prostor na plánování dalších videí. Připravil jsem video vašich příspěvků a označení na instagramu, připravil si pár scénářů dle vašich dotazů a natočil video o mém aktuálním nabíracím plánu a veškeré teorii o ní, abyste chápali, co bude pointa pro objem, jaké mám cíle a o co mi půjde.

Na instagram jsem hodil parádní fan art, ze kterého jsem měl velkou radost a záviděl na něm to, co mi opravdu chybí nejvíce a to jsou tricepsy. Kdo by to byl řekl, že.

Musím opravdu říct, že podobné komiksové tvary by se mi hrozně líbily a myslím, že bych se cítil velmi dobře, výjimečný a nadpřirozený. Mám bohužel nohy na zemi a i když jedu jak drak, abych se podobným tvarům přiblížil, tak vím, že to asi jen tak nedopadne. Boj ale nevzdávám a sním dál. Třeba se stane zázrak .. Dobřeee, nestane, ok!

Když už jsme u komiksů, tak mohu říct, že je opravdu mám rád. Mám rád Marvelovky a například Hulk, který je opravdu dobře vytvarované monstrum s dobrou formou, byl za mých startovních cvičebních let motivace. Šílené svaly, šílená síla, šílený řev u každého pohybu. Když se nad tím sakryš zamyslím, představím se na legpressu a polovině dalších náročnějších cviků - tak řvu úplně stejně jako on! Ale to je asi tak jediné, ty svaly a síla chybí. 

Spousta lidí to v sobě ale nemá. Tu zuřivost, tu schopnost a chtíč makat naplno. Nebát se bolesti, nebát se selhání, utrpení a náročné dřiny. Myslím si, že to je jedna z nejdůležitějších vlastností správného bodybuildera, ať je na jakékoliv úrovni. Musí v sobě mít tu touhu a odhodlání vypustit bestii, které v něm dřímá a jít do toho naplno a po hlavě.
 
Když kontroluji některá videa lidí na internetu, když se na ně dívám a nebo když s někým cvičím, tak je jasně vidět, že většina lidí je spíše v klidu. Přestane, když se blíží bolest. Radši si ráda nechá pár opakování v záloze. Nic proti tomu - pokud vám podobný přístup funguje, tak co by ne.
Já jako naturál - který dosáhl spoustu soutěžních úspěchů a dokonce pár lidí ani nevěří, že naturál jsem, což mi lichotí - musím mít jiný přístup. Věřím, že díky bestii, kterou v sobě mám, nebojím se ji na svět vypustit a pořádně si zařvat, jet na plno.. díky tomu jsem tam, kde jsem a díky tomu, se posunu ještě dál
 
Tu bestii jsem "Superhuman". Ten poctivý, ale dravý přístup se snažím předat i vám a motivovat vás k podobnému stylu.
Ta bestie, ten superhuman ve mě, motivuje i mě, drží mě na dietě, drží mě v tvrdém tréninku.
Drží mě dál od chyb.
Díky němu mohu pokračovat. 
Díky němu.. díky němu zvládnu všechno, co budu chtít!

Dneska jsem se na tréninku takhle cítil. Plný glykogenu, v dobré síle, v dobré formě, silnější než minule a plný očekávání, co bude příště. Co dál, jak to půjde. Bude to bolet? HURÁ .. jen to sem naservírujte, vydržím všechno, co bude potřeba!

A proto je zítra na řadě high day a leg day! Ten ale asi nezvládnu, protože to mě vždycky tak sejme, že se sotva plazím.
Myslím, že to byl dobrý pokus o motivaci!

Uvidíme zítra kdo z koho!
Zítra nožky... vy versus Alda. Kdo z koho!

 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/oranžová

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tílko SUPERHUMAN - Stringer - modrá/bílá

  Tílko SUPERHUMAN - Stringer - modrá/bílá

  585 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Mikina se zipem (elastická) SUPERHUMAN - černá

  Mikina se zipem (elastická) SUPERHUMAN - černá

  Popis produktu Unisex mikina TITANUS na zip s kapucí, je opatřena vyšitým logem titanus u pravé kapsy. Dvouvrstvá kapuce se stahováním pomocí šňůrky,trojitě prošité švy, mikina je celo-rozepínací s nakládanými kapsami, dolní kraje jsou zakončeny do elasticky vyplétané manžety, rukávy jsou zakončeny taktéž. Velmi příjemný materiál na nošení. Mikina je vyrobena z 95% bavlny, 5% elasten.

  779 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tílko SUPERHUMAN - Stringer - bílá/růžová

  Tílko SUPERHUMAN - Stringer - bílá/růžová

  585 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN modrá/oranžová

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN modrá/oranžová

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Kraťasy SUPERHUMAN šedá/růžová

  Kraťasy SUPERHUMAN šedá/růžová

  475 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tílko SUPERHUMAN - Stringer - černá/bílá

  Tílko SUPERHUMAN - Stringer - černá/bílá

  585 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Kšiltovka SUPERHUMAN černá/bílá

  Kšiltovka SUPERHUMAN černá/bílá

  345 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tílko SUPERHUMAN - Longline - černá/růžová

  Tílko SUPERHUMAN - Longline - černá/růžová

  585 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Kraťasy - SUPERHUMAN (vroubkované) - ČERNÁ/BÍLÁ

  Kraťasy - SUPERHUMAN (vroubkované) - ČERNÁ/BÍLÁ

  574 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Magnesium Chelate 100 tbl.

  Magnesium Chelate 100 tbl.

  295 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko SUPERHUMAN - bílá/černá

  Tričko SUPERHUMAN - bílá/černá

  569 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • LETS BANDS POWERBANDS FLEX

  LETS BANDS POWERBANDS FLEX

  240 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN modrá/bílá

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN modrá/bílá

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • KRILL OIL

  KRILL OIL

  Popis produktu Antarctic KRILL OIL je vysoce koncentrovaný olej, extrahovaný z antarktického krilu Euphausia superba, drobných mořských živočichů bohatých na Omega-3 mastné kyseliny s dlouhými řetězci EPA & DHA, fosfolipidy a cholin, s Astaxantinem. Tyto Omega-3 mastné kyseliny jsou navázány na fosfolipidy pro mnohem efektivnější začleňování přímo do buněk.

  419 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
jídelníček + trénink ONLINE TRENÉR
mám zájem