01.listopad

TÝDENNÍ TRÉNINKOVÝ SPLIT, KRVÁCENÍ Z NOSU | QNA 99

posted by Aleš Lamka

Johny

Ahoj Aleši. Rád bych se zeptal na dvě věci. Začal jsem se cvičením před dvěma týdny a cvičím stylem. První den: komplet trenink celého těla, tedy ruce, nohy, záda, břicho, ramena, prsa. Druhy den: ruce, prsa, břicho, nohy. Třetí den: prsa a břicho a čtvrtý den pauza. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli to takto můžu nechat? Nebo, jestli mam spíš používat styl, jeden den trenink, druhy den pauza. Druhá otázka se týče HIIT tréninku a to je jestli si mohu dát HIIT před komplet cvičenim nebo po komplet cvičení nebo si dát pouze HIIT bez komplet cvičení ? Díky za odpověd, měj se hezky.

 

Alča

Ahoj Aleši:)
zajímal by mě tvůj názor na mrtve tahy klasika vs. sumo – které jsou kdy a proč lepší. Vím že při sumo více zabírají nohy, no při tréninku nohou se silově více zaměřuji na dřepy. A při cvičení zad mě pritateľ „nutí“ cvičit klasické mrtvoly, i když mě právě více baví ty sumo. Asi se ptám úplnou blbost, no nikde jsem nenašla nějakou prostou opoveď s doporučeními a rozdíly O:)
děkuji za odpověď a ať se daří :)


 Fester

Čau Aleš čo by si odporučil na svalovú vytrvalosť povedzme že nás čaká súťaž v drepoch , ťahoch , bench na počet opakovaní v jednej serií. Mam si stanoviť niaky počet opakovani za tréning napriklad 20 ale mojim cieľom je 50 tak postupne povedzme každy týžden pridáme opakovania a keď sa dostaneme na číslo ktoré sme chcely tak pridáme váhu a začneme odznova.. Má to zmysel ? Niečo podobne na štyl treningoveho cyklovania

 

Slaboch

Ahoj Aleš :) chcem sa opýtať,ako efektívnejšie nabrať silu do nôh… o porovnani s vrškom tela ich mám dosť slabé…:/..chcem zvyšovať váhy na drepoch,no ale nejako som sa zasekol na jednej rovnakej váhe a vyššie to nejde.. nevieš čím to bude? Ďakujem pekne za odpoveď.. si moj vzor ;)


KOMENTÁŘE
S
Stanislav Mečiar | 04. 11. 2017

Zdravím Aleši Zajímal by mne tvúj názor na gumené medvídky. Je to prej nejlepší zdroj rychlích cukrú ihned po tréningu, lepších než ovoce. Mohl bys to prosím trochu objasnit a taky treba kolik gramú je dobré brát a proč? Diki? si obrovskej frajer a ať ten triceps konečne vyroste!!! :D

ODPOVĚDĚT
NAPSAT KOMENTÁŘ