28.prosinec

STARTUJEME PROJEKT LÁĎA!! VYSVĚTLUJI JEHO JÍDELNÍČEK

posted by Aleš Lamka
Dnešním videem startujeme nabírací sérii s Láďou. Pointa této série je pomoc všem mladým klukům nějak začít. Budeme řešit v průběhu videí všechny možné problémy ohledně stravy, tréninku, protahování a všeho možného, co bude třeba. 


Dnes budeme společně s naprostým začátečníkem mluvit o tom, jak budeme řešit stravu a trénink, abychom bezpečně pomalu a správně začaly zlepšovat jeho tělo.

Budeme řešit bílkoviny, sacharidy, tuky celkový příjem energie a různé pocity z voleb jednotlivých potravin, které Láďa bude dělat. Zodpovím pár jeho začátečnických dotazů.
Na konci videa si ukážeme, jak je rozdíl mezi mojí a jeho postavou, abychom měli představu, jak moc se postupně může zlepšit a co ho v průběhu příštích let bude čekat.

Video přikládám zde a přeji příjemnou podívanou.

KOMENTÁŘE
O
Olda | 05. 01. 2018

Ahoj Aleši potřeboval bych pomoct nabrat a napsat jídelníček jak prostě mám jíst merim 183 a mám 81 kg

ODPOVĚDĚT
H
Honza Chadim | 28. 12. 2017

Ahoj Aleši, super nápad jak motivovat mladé kluky. Věřím,že pod tvým dozorem Láďa nabere a vylepší postavu do tří let. Já na to musel přijít sám a zabralo mi to 9 let. Začínal jsem se stejnými proporcemi jako Láďa na 63 kg při 182 cm. A vědět dřív jak na to,tak mám pět let ušetřených... Ať to roste!!!

ODPOVĚDĚT
J
Jakub Jehlička | 28. 12. 2017

Aleši, hodně dobrej nápad jsem zvědavej na jeho progres .

ODPOVĚDĚT
NAPSAT KOMENTÁŘ