27.říjen

S PETREM ODPOVÍDÁME NA VAŠE DOTAZY | QNA 98

posted by Aleš Lamka

Dominik

Cau. Pri treninku zad davam 7 serii MT a 4 serie pritahu jednorucky( jeden tyden kridla, druhy tyden stred zad) je to dostatek prace pro rust? Dekuji za odp.

 

Ondřej

Nazdar Aleš. Poreboval by som schudnúť podľa môjho názoru aspoň 15-20 kg mám výšku 188cm a váhu 116 kg rozmýšľal som nad tvojím jedálničkom na mieru ale mám taký problém že vôbec nejem ovocie a zeleninu dalo by sa to nejako nahradiť niečim iným v jedálničku ?

 

Monika

Ahoj Aleši, lze domluvit sestavení jídelníčku, jsem z Trutnova a mam s tím dost problém, sportuji a nedokážu si sestavit vhodný jídelníček, často jim asi málo a nevyváženě,děkuji za odpověď. MONIKA.

 

Jan

Zdravím tě napumpovaný Aleši, chtěl bych se tě zeptat, jaký máš názor na stronglifts 5×5. Ano možná tento plán neznáš, nejsme nikdo vševědoucí, ale ty jsi napumpovaný steroidně vyhlížející superhuman bezsteroidovec. Stručně je to plán, kdy cvičíš dřepy, deadlifty, přítahy velké činky, overhead press. Cvičíš to AB 3x týdně, protože 4x týdně už bohužel časosově nezvládám, proto jsem vybral tento plán. A postupně k nim přidáváš další váhy, takže se snažíš zvedat čím dál víc. Vím, že je to spíš na sílu než objem, ale chtěl bych se tě zeptat, jestli těmito cviky procvičím celé tělo, jsou to základní cviky, tak bych měl, ale abych z toho benchpressu neměl kozy až do Afriky, ale Biceps jen na Moravu.

 

David

Zdar Aleši, zvažuji zakoupení několika tvých suplementů a rád bych věděl, jestli můžu smíchat do předtréninkového drinku bcaa,rise and shine a creatin mono.? Také zvažuji využít tvé služby online trénera, ale chtěl bych trochu zlepšit formu než s tím začnu. Děkuji David

 

Katerina

Ahoj, kdy myslíš, že je třeba začít používat opasek na mrtvý tah? Díky moc, hodně zdaru starý brachu.

 

Anička

Ahoj Aleši, jaký máš názor na crossfit? Máš s nim nějaké osobní zkušenosti? Ať se daří :)

 

Marek

Ahoj Aleši, prosím tě o radu, co mám dělat, když hodně jezdím na kole a k tomu cvičím, tak abych neshazoval svalovou hmotu? Díky za odpově


Zde máte všechny odpovědi na dané otázky ve spolupráci s Petrem
Petra najdete mimochodem zde:
https://www.instagram.com/fit_tiepek_ifbb/KOMENTÁŘE

Buď první, kdo přidá komentář!

NAPSAT KOMENTÁŘ