25.listopad

PODLE ING. HAVLÍČKA ZHUBLA 27KG, PAK VŠE NABRALA | QNA 102

posted by Aleš Lamka

Richard

Chcel by som sa opýtať na tvoj názor ohľadom konzumácie “ klasických piškót “ napríklad s vločkami na raňajky. Niekto hovorí, že to je relatívne dobrý zdroj sacharidov, ktorý je pomerne lacný a aj osladí jedlo ( nemám potom aspon chuť na iné sladké ), má však aj dosť veľa “CUKRU“ čoho sa trochu obávam. Začal som aktívne cvičiť asi pred dvomi týždňami, preto sa pýtam, či sa na tie piškóty hneď od začiatku vykašlať, alebo to má zmysel, pretože mi poriadne chutia. Za každú radu vopred ďakujem, a tiež dík, že si si našiel na môj príspevok čas. Želám veľa šťastia, úspechov ty draku ( Nech ti rastie ten TRICÁK )

 

Miro

Ahoj Aleši, prosímtě, jen bych chtěl poradit jestli ve zhazování je dobrý nápad brát kreatin zároven z allaninem. Neberu totiz žádný preworkout.
Začal sem dávat hodně kardia a cvičit s lehčíma váhama ale zase nechci stratit uplně sílu.
Tak ale sem v tom zase zmatenej protože sem četl všude ze creatin zase na druhou stranu zavodnuje. :)

 

Jana

Ahoj Aleši, mám prosbičku.Před rokem se mi povedlo díky posilovně a jídelníčku od Ing.Havlíčka za 7 měs. zhubnout 27 kg. Dala jsem si od diety pauzu,původně krátkou a pila dost vínko, a kila mám téměř všechny zpět. Chci opět začít, tak se chci poradit, zda pro podporu hubnutí a regeneraci svalů by mi pomohl Rise and shine? Moc děkuju a jsi super. Jo a je mi 41 let a pracuji na směny v nemocnici. Trénuji tak 3-4x týdně.

 

David

Zdar Aleši, jsem hubený fotbalista, co si budem povídat…186 cm a 70kg. Chtěl bych začít cvičit ale nechci úplně extrémně zmohutnet…chci jen trošičku nabrat svalovou hmotu a mít málo tuku…na testech sem měl 4,2%…tak bych se chtěl zeptat jak se cvičením no, díky a zdar!

 

Jarouš

Ahoj Aleši, snažím se o zhubnutí. Prvních 15 kilo slo krasne, po nějakém půl roce se hubnutí zastavilo a to i přesto, ze mám o 300 kalorií min, než bych potřeboval. Mám stále snižovat, nebo je jinaci možnost? Díky za odpoved


KOMENTÁŘE

Buď první, kdo přidá komentář!

NAPSAT KOMENTÁŘ