21.listopad

BOJUJ O SVOU SAMICI! KAŽDÁ ODMĚRKA VÁŽÍ JINAK? | QNA 101

posted by Aleš Lamka

Lukáš

Ahoj Aleši, cvičím 6x týdně do maximalního vyčerpání a přitom chodím na fotbal – trénink je v 5 takže začnu cvičit ve 3 a skončím ve 4 sním jídlo a připravím se na trenink ma tohle to nějaky směr ve stylu dobreho cardia nebo je to zbytečná ztráta hmoty? díky a ať to roste

 

Eliáš

Ahoj Aleš, koľko gramov vlákniny by som mal jesť za deň? Viem že je to u každého iné, ale mohol by si mi poradiť aspoň podľa čoho zistím koľko tam mám tej vlákniny za deň poslať? (177cm, 68kg, 15rokov) Vopred ďakujem za odpoveď. AŤ ROSTOU TRICÁKY!!! :D

 

Katerina

Alechusi, prosím tebe, bylo mi řečeno, že odměrky na protein nesmíš mezi různými proteiny zaměnit, kvůli konzistenci různí výrobci…, že by gramáž neseděla. Čiže když vážím protein podle váhy je to špatně? nějak se mi to nezdá. otázka asi debilní ale líná huba holé neštěstí :-D !

 

Martin

Ahoj Aleši,
předem díky za super videa. Koukám vcelku pravidelně a fandím ti. Můj dotaz je spíš pro pobavení. Jak řešíš jídelníček a sex? Bereš to jako pravidelné cvičení (zahrnuješ do tréninkového plánu? :D) Modelová situace: Jsem v dietě, mám kalorický deficit podle denních aktivit cca 150- 200 Kcal, ve 22:00 ulehám do postele, kcal ten den krásně vyšly v deficitu a najednou přijde nadržená přítelkyně a v tu chvíli se deficit prohlubuje :D Jak by si to řešil? Díky a ať roste tricák ;-)

 

Jakub

Ahoj, Aleši.
beru ráno hned několik vitamínů. Všechno do sebe naházím najednou, a tak se chci zeptat, zda to nevadí? Nesnižuje se pak účinnost jednotlivých tablet? Díky za odpověď a ať rostou tricáky!

Andreas

Ahoj Aleši, Chcel som sa opýtať na tvoj názor ohľadon kreatínov (monohydrát či viaczložkový), ktorý je lepší. Mám 16 rokov v posilke trávim asi 5-6 dní týždenne a začal som brať (viaczložkový) kreatín, je v pohode brať kreatín v mojom veku ? Nemá negatívny vpliv na môj vývin a zdravie?

 

Marek

Ahoj Aleši,
měl bych na tebe prosbu, mohl by si nám sdílet svojí super hudbu co posloucháte, když cvičíte? Občas tam hrají fakt pecky vhodné na sypání.

Verča

Ahoj Aleši, chci se Tě zeptat jaké doporučuješ nápoje? Lidé se Tě stále ptají na jídlo, ale nápoje nikdo neřeší. Ptám se spíše na nápoje dostupné v obchodech nebo k domácí výrobě. Díky za odpověď :-)Zde přikládám video a přeji příjemnou podívanou


KOMENTÁŘE
O
Oťas | 20. 11. 2017

Čáu SuperHjůůůmene, koukám, že jsi mluvil o vitamínech - můžeš nějaké doporučit? Díky moc :-) a ať to roste!

ODPOVĚDĚT
V
Vladimír | 20. 11. 2017

Ahoj Aleši. Začal jsem sledovat Tvoje videa a máš to super v porovnání s ostatníma tzv. kulturistama. Asi většinou se zde řeší dotazy mladých borců, tak možná budu první. Je mně 59 let a začal jsem chodit před rokem do posilky. Vím, že svaly v tomto věku už neporostou a navíc to nemám ani geneticky daný. Dávám si protein, zkoušel jsem různé suplementy, ale žádný zázrak kromě zpevnění těla a svalů. Nárust svalů asi očekávat nemůžu, že? Nebo máš na to jiný názor? Děkuji za odpověď a ať se ti daří. Jen tak dále.

ODPOVĚDĚT
Aleš Lamka | 25. 11. 2017

Pokud si nikdy necvičil, určitě se dokážeš zlepšit i v tvém věku. Nepůjde to snadno, nebude to hodně, ale určitě to nevzdávej!

ODPOVĚDĚT
L
Leona Moravcová | 20. 11. 2017

Ahoj Aleši,chtěla bych se tě zeptat budu dělat fyzický přijímačky na vojenskou střední a potřebuju nabrat sílu cvičím už asi rok nějaký svalil tam jsou ale síla moc ne poradil bys mi prosím co dělám špatně??? Děkuju a ať rostou tricaky. :)

ODPOVĚDĚT
R
Richard | 20. 11. 2017

Ahoj Aleši, mám dotaz, zda když chodím 4x týdně na fotbal (Pondělí, Středa, Pátek) a 2x týdně do posilovny (úterý, čtvrtek) to k něčemu vede (cvičím full body trénink), nebo jestli by bylo lepší chodit do posilovny, ještě další den, např. před florbalem, nebo v den, kdy nic nemám.

ODPOVĚDĚT
NAPSAT KOMENTÁŘ