11.únor

RISE and SHINE - Preworkout pro lepší výsledky

posted by Aleš Lamka

Preworkout Rise and Shine

Předtréninkový přípravek Rise and Shine je komplexní předtréninkový produkt, na který jsem osobně velmi hrdý. Nejen že je to jeden z našich prvních suplementů, který jsem vytvořil, ale zároveň je to i nejoblíbenější a nejprodávanější produkt. Dnes si lehce představíme jeho základní funkce.

 

Obsahuje látky, které nám pomohou zlepšit výkon, napumpování, soustředění, náladu, hubnutí i budování svalové hmoty. Nejsou to žádné zázračné a novodobé speciality, ale základní, časem, zkušenostmi a studiemi podpořené látky, které fungují! Ve zkratce vám je zkusím představit.


L-Citrulin pro lepší napumpování svalů a dodávání živin při výkonu.

Beta Alanin pro snížení vyčerpání a bolesti při cvičení, což zaručí lepší výkon.

L-Tyrosin pro snížení vyčerpání a oddálení selhání

Niacin, vitamin C a B12 pro lepší náladu, energii, výkon a prokrvení.

Kreatin pro větší sílu, výkon a větší zavodnění svalů.

Kofein, taurin, synefrin, zelený čaj pro lepší soustředění, výkon, energii, nakopnutí a lepší spalování tukové hmoty na energii.

Sodík pro lepší plnost a propumpování svalů.


Tento produkt není sestavený tak, aby vás oblbnul v rámci nakopnutí, šimrání, pocitů euforie a podobnými nepodstatnými látkami, jako se snaží většina produktů. Je sestavený tak, aby vám doopravdy podpořil výkon a všechny funkce vašeho těla, aby všechno, co děláte fungovalo lépe a efektivněji. Tím to reálně podpoří vaši veškerou snahu, a hlavně vaše výsledky.

 Rise and Shine doporučuji brát přibližně 30-45 minut před výkonem a v doporučeném dávkování 15 g, abyste nepřesahovali maximální denní příjem stimulantů. Díky tomu můžete produkt brát dlouhodobě, bez vedlejších účinků. Případně je možné jednou za dva až tři měsíce dát na týden pauzu, abyste zlepšili citlivost na jednotlivé látky.

Pokud jste citlivý člověk na kofein a stimulanty, nedoporučuji tento produkt brát před spaním, protože vám to může zhoršit kvalitu spánku.


Produkt není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy.

Rise and Shine můžete koupit ZDE

Na produktové video se podívejte zde: 

KOMENTÁŘE

Buď první, kdo přidá komentář!

NAPSAT KOMENTÁŘ