22.červenec

PŘÍRODNÍ STEROIDY, BOLESTI RAMEN A KYČLÍ | QNA 130

posted by Aleš Lamka
Otázky a odpovědi. Vy se ptáte a já se pokouším odpovídat jak to jen zvládám. Pojďme se mrknut na co všechno jste se ptali dneska.


KOMENTÁŘE
J
Jana Svobodová | 21. 07. 2019

Ahoj, mám křečáky úplně šílené, přesto cvičím i s činkami, běhám, jezdím na kole. Doporučují se kompresní punčochy nebo podkolenky, já zatím nepoužívám a jsem v pohodě. Pokud by se přidaly zdravotní problémy, otoky nohou, určitě vyhledat lékaře, ale překážka ke cvičení to určitě není. Myslím si že to by nemohla cvičit co druhá ženská po porodu. Hezký den Jana

ODPOVĚDĚT
J
Josef Procházka | 23. 07. 2019

Dobrý den doporučil bych si určitě dávat nohy nahoru - tím mám namysli lehnout si na zem na záda a nohy si opřít o stěnu aby s ní byl zároveň. Pak si myslím že protahování nohou celkově pomáhá zlepšit cirkulaci krve a tím pádem i křečové žíly. Také se dá celkově upravit strava a začít jíst nějaké přírodní doplňky. Dále bych doporučil zvýšit příjem tekutin (vody, né nějakých sladkých sraček). A nepřestávat z pohybem. Jo a možná bych ještě zvážil skotský střik, kdy tělo střídavě vystavujeme horké a pak ledové vodě. Má to pomoct z toho důvodu že při teplé vodě se cévy roztáhnou a při studené zase smrští, tím pádem je to posiluje a roztahuje.

ODPOVĚDĚT
NAPSAT KOMENTÁŘ