04.červenec

MOJE 3 NEJOBLÍBENĚJŠÍ JÍDLA NA BUDOVÁNÍ SVALŮ

posted by Aleš Lamka

Když chceme budovat svaly a nebo spalovat tuky, tak musíme začít správně cvičit, být v pohybu, kvalitně a dostatečně dlouho spát a samozřejmě správně jíst!

Představím ukážu svoje 3 nejoblíbenější, jednoduchá, kvalitní i zdravá jídla, která chutnají dobře a dodají tělu kupu potřebného materiálu ve správném množství dle vašich individuálních potřeb.

 

1 - Proteinový krém

Proteinová kaše je základ, který jste na internetu viděli u každého druhého fitnesáka nebo kulturisty. Je to rychlé a jednoduché jídlo, do kterého můžete opravdu naházet co budete potřebovat a tím si nastavit makroživiny i mikroživiny přesně dle vašich potřeb.


2 - Rýže s lososem
Co říct.. rýže je základní druh přílohy. Je to zdroj sacharidů, který je perfektně vstřebatelný, stravitelný a sedí většině lidem.  K tomu si připravíme samozřejmě libovolné maso jako zdroj bílkovin. Já absolutně miluji Lososa.


3 - Míchaná vajíčka

Nízká cena. Běžná dostupnost, jednoduchá skladovatelnost. Příprava během pár minut. Kvalita bílkovin a tuku k nezaplacení.

Co dál dodat, můžeme ukončit video? Lidem už to docvaklo a už to roste ..

Ne, zpět k věci. Vejce na tvrdo, na hniličko, na měkko. Volské oko, Omeleta, Vejce benedikt .. uf, dál ani nevím. Je to jen na vás. 

Video, kde ukazuji přípravu všech jídel a mluvím o kvalitě jednotlivých druhů surovin společně s makroživinami i mikroživinami přikládám ZDE
KOMENTÁŘE
M
Mária Kováčová | 05. 07. 2022

Ahoj Aleš! V prvom rade ďakujem za opät skvelé video. Všetky 3 jedlá mám taktiež zaradene v mojom jedálničku. Zaujala ma Tvoja kašička a chcela by som Ťa veľmi pekne poprosit o presný receptík,keď už to máš vychytané a ja si to už upravím pre svoje makrá a poprosím aj linky so surovinami,ktore si kupim na eshope. Vopred veľmi pekne ďakujem,prajem všetko dobre a tešim sa na ďalšie videa.

ODPOVĚDĚT
NAPSAT KOMENTÁŘ