31.srpen

LAMKA versus KORITENSKÝ - Kdo má lepší formu?

posted by Aleš Lamka
Aleš Lamka versus Vojta Koritenský - Kdo vypadá lépe a kdo má lepší formu před závody? Rozhodněte sami! Pózing byl po společném tréninku na ramena a bicepsy.

KOMENTÁŘE
M
Martin Michna | 15. 09. 2021

Myslím si totéž , co Marek Červeň . estetický vzhled naturálního kulturisty je daleko zajímavější , zdravější , přirozenější a nesrovnatelně krásnější než těch co tkzv. sypou . Velikost a objem není všechno Aleši. Tedy pokud nechceš vypadat jako nemocný a oteklý . Podívej se jak vypadají ti co tkzv. sypou kvůli objemu . Jak vypadá jejich kůže , jejich břicho atd. nemluvě o zdraví .. Pokud to uděláš přijdeš o svou jedinečnost a to čím jsi pro mne a další tisíce silně motivační , zajímavý a zdravý příklad v dnešní bláznivé době , totiž příklad skromného , poctivého nesmírně ukázněného dříče a poměrně slušně se vyjadřujícího sportovce ....Silně oceňuji , že se snažíš nemluvit ve videích sprostě a tvůj inteligentní humor . Sleduji tě téměř od začátku co jsi se objevil na You Tube a okamžitě jsi mne zaujal v té hoře videí , právě pro to kým jsi a co jsem už popsal , poctivé přirozené nabírání hmoty vybroušený trénink a stravování . Díky tobě jsem se v 50 letech vrátil před dvěma lety ke cvičení a lepšímu stravování ...Děkuji Martin Michna

ODPOVĚDĚT
M
Marek Červeň | 31. 08. 2021

Rozhodne je Ales lepsi a to ve vsem, jak to z neho vyzaruje, forma vypada lepe, zily krasne, nikdy nesypej Alesi, si muj vzor a borec !!!

ODPOVĚDĚT
NAPSAT KOMENTÁŘ