05.leden

KETO DIETA - Jíme tuky pro zdraví a hubenou postavu

posted by Aleš Lamka
Keto dieta je strava založená na velkém příjmu tuků a nízkem množství sacharidů. Měla by to být jedna z nejlepších diet na spalování tuku a zároveň by měla pomoci našemu zdraví. Je tomu opravdu tak?

KOMENTÁŘE
L
Lenka Ambrožová | 04. 01. 2022

Keto dietu jsem držela 2 měsíce poctivě a musím říct, že výsledky byly ohromující, ale po měsíci a půl se dostavil tak obrovský hlad, že jsem ztrácela i veškerou energii kterou jsem v prvním měsíci nabrala ze stravy. Za mě nějaká zkušenost, ale už bych znovu neabsolvovala. Když v létě chodíme v tatrách dvoutisícovky, energii pouze z tuků a bíkovin brát nelze. Určitě bych už sacharidy nevyřazovala.

ODPOVĚDĚT
V
Vojta Polak | 05. 01. 2022

Ona také keto dieta neznamená sacharid vyřadit, ale snížit…místo toho zvýšit příjem bílkovin a tuků. U mě už to není dieta ale životní styl a z 23% tuku jsem šel na 10%. Chodím ráno do prace a odpoledne buď cvičit nebo ještě na brigadu a žiji takto už 2 roky.

ODPOVĚDĚT
B
Barbora Sasaráková | 05. 01. 2022

@Vojta Polak: Išla som cca 4 mesiace carnivore a potom som prešla na nízkosacharidovu stravu do 50g sachrov denne. Nutričné testy u mňa potvrdili, že sacharidy moje telo zle znáša, takže toto je strava co mi vyhovuje. Kvalitné bielkoviny, tuky a minimum sachrov.

ODPOVĚDĚT
NAPSAT KOMENTÁŘ