23.leden

Jaké fitness doplňky využijete při cvičení

posted by Aleš Lamka

Přemýšlíte, jakou výbavu pořídit, aby váš trénink byl nejen bezpečnější, ale například i zajímavější a měli jste lepší výkony? Tohle je přímo pro vás!


Výbava do posilovny k vašemu tréninku je hodně individuální věc. Někdo ji využívá hojně, někdo zřídka. Každému sedí a vyhovuje něco jiného.

Dnes vám dám na výběr z mých nejoblíbenějších kousků, které používám a doporučuji vyzkoušet!


Opasek s přezkou

Opasek je jedna ze základních věcí, kterou uvidíte pravděpodobně nejčastěji. Existuje několik různých druhů opasků. Přes opasky na suchý zip, stahovací opasky, se šněrováním, se sponou, přezkou či pákovou přezkou. Úzké, tlusté, vyřízlé. Každý má nějaký smysl a je třeba tomu smyslu porozumět a využít ho.

Osobně doporučuji náš topový vyřízlý opasek s pákovou přezkou pro jeho pevnost a naprosto jednoduché nasazování a sundávání. Pomůže vám se správným držením těla a s bezpečně rovnými zády u těžkých cviků v předklonu.

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/4700-fitness-opasek-s-gravirovanou-pakovou-prezkou-10-8-cerny.html

 

Rukavice

Rukavice slouží k ochraně našich dlaní. Chrání před tvorbou mozolů a jejich utržení a případnému poranění. Mohou nám posloužit k pevnějšímu a neklouzajícímu se držení činek a některé druhy rukavic mají i delší tvar pro zpevnění zápěstí.

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/3958-titanus-rukavice-maximus.html

 

Holenní chrániče

Holenní chrániče využijeme u cviků jako je mrtvý tah a případně u vzpírání, kde se snažíme pro maximální výkon tyč tahat co nejblíže tělu. To znamená, že tyč často jezdí po holenní kosti, což může vést k nepříjemným škrábancům, trhancům a zranění.

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/9024-titanus-holeni-chranice-l.html

 

Bandáže na zápěstí a na kolena

Bandáže slouží ke zpevnění našich předloktí, případně kolen u různých cviků. Většinou to bývá benchpress a dřep, kde používáme větší váhy. Zpevnění nám nejen může pomoci s lepším výkonem, ale zároveň i šetří danou oblast a může pomoci s nepříjemnými bolestmi. Gumové bandáže slouží i k lepšímu prohřátí dané partie, což zlepšuje pocit, výkon a zamezuje nepříjemným bolestem při cvičení.

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/750-bandaze-zapesti-titanus.html

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/3019-bandaze-zapesti-hard-titanus.html

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/5290-bandaze-koleni-titanus.html

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/5291-bandaz-loketni-titanus.html

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/3165-bandaze-kolenni-hard-core-titanus.html

 

Trhačky a háky

Trhačky a háky podporují sílu našeho úchopu, který nemusí u vyšších vah stačit. Pomáhají nám v lepším soustředění na cvičenou partii, protože snižují zapojení svalů ruky, což může rapidně zefektivnit náš výkon.

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/2764-trhacky-titanus-cerno-cervene.html

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/6850-titanus-haky-pogumovane-do-dlane.html

 

Pás s řetězem

Využijí lidé, kteří rádi cvičí některé cviky jako kliky na bradlech anebo shyby s vlastní vahou a ta jim nestačí. Díky tomuto opasku mohou použít větší váhu a tím mít efektivnější trénink s lepšími výsledky.

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/5338-titanus-pas-s-dopomoci-s-retezem-dip-belt.html

 

Arm blaster

Doplněk, který kdysi používal sám Arnold Schwarzenegger pro lepší stabilizaci loktů a rukou při cvičení bicepsových zdvihů. S tímto produktem zamezíte podvádění a cviky budou stabilnější, lépe procítěné a budou lépe cvičit biceps!

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/3164-arm-blaster-titanus.html

 

Sniff It

Uhličitan amonný je využíván sportovci, kteří potřebují okamžitou a obrovskou dávku energii pro rychlý maximální výkon, když na ně dolehne únava. K tomuto produktu stačí čuchnout a je to, jako když dostanete facku. Vyplaví se adrenalin a vy získáte svou sílu zpátky!

https://fitnessdk.cz/ostatni-ales-lamka/7441-uhlicitan-amonny-150g-sniff-it-strong.html

 
Na video o doplňcích se můžete podívat zde

KOMENTÁŘE

Buď první, kdo přidá komentář!

NAPSAT KOMENTÁŘ