11.leden

Jak vám suplementy pomohou při hubnutí - Vše co potřebujete vědět

posted by Aleš Lamka

Jak vám mohou suplementy pomoci v hubnutí?

 

Základní věc, kterou budete potřebovat pro úspěšné hubnutí čili snížení procenta tukové tkáně na vašem těle bude zdravý, správný, vyvážený a dlouhodobě udržitelný jídelníček společně s tréninkovým plánem a pohybem.

Bez toho vám žádný suplement zázračně tukovou tkáň spalovat nepomůže a vy svého vysněného pekáče buchet nedosáhnete. Přeskočíme tedy tuto základní a znovu opakuji velmi důležitou část a začneme se věnovat suplementům, které nám potom v naší cestě mohou pomoci a mohou nám urychlit výsledky.

 

1) Suplementy nám mohou pomoci zlepšit zdraví, funkce našeho těla a zároveň nám zlepší hormonální rovnováhu, což povede ke správně fungujícímu tělu, které bude výkonné, funkční a bude efektivně spalovat tukovou tkáň, společně s dobrým jídlem a tréninkem.

Někteří lidé mají problémy se štítnou žlázou, se špatným tlakem, s cholesterolem, s imunitou a někteří lidé mají problémy s poměrem estrogenu a testosteronu. Někdo může mít špatnou citlivost na inzulín a tím pádem špatně vstřebávat živiny ze svého jídla a ukládat je na špatná místa, což je do tukových tkání, a ne do svalové hmoty.

Mezi tyto suplementy patří přednostně vitamíny a minerály jako jsou například multivitamín, hořčík, D3, omega3, C, draslík, sodík a další základní druhy.

Existují i různé bylinky jako je například maca, tribulus, berberín, hořký meloun, zázvor, chlorela, spirulina, synefrin, ashwaganda a další.

Podobných přípravků pro zdraví a funkce našeho těla existuje nepřeberné množství a většinou nikdy neuděláte chybu a doporučuji je jako základní věc po kterých byste se měli koukat.


2) Některé suplementy se dají počítat jako jídlo. Mezi ty nejzákladnější a nejdůležitější patří například proteinový prášek. Bílkoviny samy o sobě zlepšují metabolismus, neukládají se do tuků a slouží jako zdroj energie. Máme například Whey CFM, isoláty, hydrolyzáty, kaseiny, vaječné bílky, hovězí proteiny a další.  Díky správnému jídelníčku budeme hubnout a tohle jsou věci, které nám pomohou na správném jídelníčku zůstat a správný jídelníček dokonce vylepšit, abychom dobře regenerovali a měli perfektní výkony ve fitku, mohli zůstat velmi dobře aktivní a tím pádem budeme podporovat hubnutí.3) Existují podpůrné suplementy, které mohou zlepšit naše soustředění, náš výkon a rozkládání tuku na velmi potřebnou energii pro výkon. Jak jsem již říkal, se správným jídelníčkem potřebujeme být aktivní a potřebujeme mít velmi dobrý, maximální možný výkon. Abychom tohoto dosáhli s menším množstvím jídla, což bývá, upřímně řeknu, velmi těžké, protože jsme často unavení, potřebujeme tělu nějak dodat energii a nakopnout ho.

Mezi tyto produkty bychom mohli řadit základní věci jako je kofein, synefrin a různé druhy preworkoutů, intraworkoutů a spalovačů.


 


Tyto látky nám pomohou nepřímo spalovat energii v klidových stavech a zároveň nám pomohou zlepšit spalování tuků a zlepšit výkon ve fitku, což povede k lepšímu a efektivnějšímu spalování tuků i přímo na místě. Musíme myslet na to, že tuky jsou zdroj energie a my je musíme umět dobře a efektivně využít!

 Základ vždy byl a vždy bude ve správném režimu. Pokud máte ale tento režim, což tedy znovu zopakuji – jídlo, trénink, spánek, aktivita - suplementy jsou velmi dobrý a účinný pomocník v dosažení našich cílů, protože nám pomohou zefektivnit a urychlit všechnu naši snahu, kterou do toho vkládáme a dosáhnout našich vysněných cílů.


Naše suplementy najdete na https://fitnessdk.cz/337-vyziva-ales-lamka

Na video se můžete podívat ZDE


KOMENTÁŘE

Buď první, kdo přidá komentář!

NAPSAT KOMENTÁŘ