02.říjen

ALEŠOVA CESTA NA MISTR OLYMPIA 1 - Chci být nejlepší na světě

posted by Aleš Lamka
Moje cesta na mistr Olympia začíná. Odstartoval jsem největší výzvu mého života - chci být nejlepší na planetě. V prvním díle měřím všechny startovní míry, aktuální formu, zdravotní stav i výkony. Mluvím o suplementaci, tréninku, mé motivaci a cílech do budoucna.

KOMENTÁŘE
L
Libor Bažant | 05. 10. 2021

Hezky udělané video a pravdivé informace o realitě tohoto sportu. Každý kdo ho chce dělat a mít nějaký progres se do tohoto bodu rozhodnutí jak dál dostane, nikomu to ale nebrání zůstat naturálem a udržovat se na naturální úrovni, to je podstatné sdělení tohoto videa. Pro naprosté lajky bude určitě přínosné když uvidí, že obecně sdílený názor, že stačí nasypat a svaly samy narostou je naprosto chybný a za výsledky je tvrdá dřina, bez té to nejde ani naturálně ani jinak. Držím palce, konkurence je veliká, ale vše v životě je o víře a tu tady vidím.

ODPOVĚDĚT
R
Roman Palak | 01. 10. 2021

Lidi může vám být úplně jedno co tam posílá, vy když tam pošlete po tom půl roce cvičení to co on, stejně z toho žádnej výsledek ve finále nebude..

ODPOVĚDĚT
P
Petr | 01. 10. 2021

Jsou třeba lidi co cvičí dýl než půl roku a Aleše sledujou dlouho, jejich motivací bylo, že Aleš dokázal udělat super formu naturálně a oni se toho teda drží taky. Každýho cíl není soutěžit, ale třeba jen se někam posunout, dobře vypadat nebo mít nějakou další metu. Tak třeba mě to dost zajímá co začal užívat, sám přiznal že mu s tím pomáhá Vojta Koritenský a každej nemá takovýho ,,Vojtu,, po ruce.

ODPOVĚDĚT
R
roman popik | 01. 10. 2021

ta kategória classic to je toto co aj coleman?

ODPOVĚDĚT
P
Petr | 01. 10. 2021

Ahoj, zajímalo by mě jakou kůru si nasadil, na jak dlouho a co plánuješ užívat v PCT? Jinak držím palce.

ODPOVĚDĚT
Š
Štěpán | 01. 10. 2021

Stručně: a) když AS budou mít negativní dopad na tvoje zdraví, sekneš s tím? b) žádnej ,,blbosol,, a ,,bicespsol,,...radši narovinu řekni co ti Otík naordinoval, kdo není dnešní ví, že se začíná testosteronem (kolik mg za tejden?). + další a další (btw jestli cheš bejt nejlepší asi nebude stačit jen zlehka ,,sypat,,). Díky za odpovědi.

ODPOVĚDĚT
starší komentáře
NAPSAT KOMENTÁŘ