20.duben

5 suplementů, za které vyhazujete peníze naprosto zbytečně

posted by Aleš Lamka

 Na vysoké škole jsem strávil pár let prodáváním suplementů, abych si vydělal peníze a ty mohl utratit na baru, protože jsem vlastenec a podporuji malé živnostníky. Za ten čas, který jsem strávil v tom obchodě jsem vděčný, protože jsem poznal pravé stránky všech možných suplementů. Seznámil jsem se také s jejich předražením a s častým rozhořčením lidí, které si je kupovali. Problém byl v tom, že lidé řešili své problémy jen suplementy, což je k ničemu. Ještě bych vám mohl prásknout toto: Měli jsem přesný návod, jak reagovat na otázky ohledně každého suplementu. Jak ho vychválit nebo znehodnotit a přesměrovat zákazníka na dražší variantu.

Tady vám přináším 5 suplementů, za které vyhazujete peníze naprosto zbytečně

Fat burnery:

V suplementové branži neexistuje větší a nesmyslnější hovadina, než je fat burner. Pilulky narvané stimulanty a k tomu přidaná špetka zázračných bylinek. Když se budu potřebovat nafrčet, přeskočím nějaké fat burnery a pojedu rovnou do stinné Atlanty, kde si raději seženu nějaký crack. Bylo by to levnější a nedivil bych se blbě, proč nemám najednou břišáky.

Fat burnery jsou kompletní mrhání penězi. Vyrýsovaní lidé s vyřezanými břišáky toho dosáhli přísnou dietou a cvičením. Ne pilulkou z budoucnosti od Doktora Who. Jejich cena se pohybuje mezi 300-1000 kč, podle toho jak moc vám malují obrázky před očima. To si ty peníze raději nechte na bar.

Testosteronové boostery:

Chlapi mezi 18 a 40 lety nepotřebují žádný testosteronový booster. Chceš zvýšit svůj testosteron? Ovšem že chceš! Znamená to víc svalů a míň tuku na tvém těle. Nebo lepší sexuální jízdu. Nekupuj si žádnou blbou pilulku z obchodu a začni sakra cvičit, spát, jíst jak máš a užívej si se svou přítelkyní! Testosteron – ZVÝŠEN

Tyto produkty jsou velmi dobře marketingově prosazovány a stojí někdy až okolo tisíce korun. Zapomeňte na ně! Místo falešných slibů o lepších svalech a postavení penisu ušetřím těchto 1000 korun a koupím raději viagru.

Méně známý fakt: Stejná rostlina používaná v těchto testosteronových boosterech se předepisuje ženám na lepší tvorbu mléka při kojení! Příště až budeš sedět mezi parťáky v baru, tak vypusť tuto nečekanou informativní bombu ven!

Glutamin:

Jako budovatelská složka mají aminokyseliny v proteinu určitě své místo a využití. Glutamin mezi ně ale nepatří. Zmarketizován pro „zrychlenou regeneraci“ se stal glutamin jedním z nejprodávanějších suplementů.  Až na to, že ho skoro nikdo doopravdy nepotřebuje. Pokud jíš dostatek proteinu po celý den, tak je suplementace glutaminem zbytečná. Tvé tělo si také dokáže glutamin samo vytvořit. Mezi lidi, kteří opravdu glutamin potřebují patří lidé s AIDS a pacienti s popáleninami. Mohu bezpečně tvrdit, že oni ho potřebují a využijí mnohem lépe než týpek, který chce vypadat dobře po svléknutí.

Všechny nové a šílené formy kreatinu:

Kreatin monohydrát je jedním ze základních a nejlevnějších kreatinů. Je také zdaleka nejlepším suplementem na trhu. Nebezpečně levný, lehce konzumovatelný a prokázaný svými účinky. Kreatin je také nejvíce zkoumaný suplement v historii. Není mi ale jasné, proč každý rok přijde na trh nová varianta. Nesmysly jako „koncentrovaný kreatin“ a podobné marketingové hlášky jen pro to, aby mohla dóza stát 2x tolik co obyčejný monohydrát. U těchto nových forem nebyly zjištěny žádné rozdílné účinky, Tedy krom lepšího vysávání vašich peněženek.

Pročišťující/detoxové přípravky:

Ať už je tvůj cíl projít testem na drogy nebo vypustí ze sebe trochu „toxinů“ po týdnů paření s příteli, tak tyto detoxové přípravky nejsou řešení. Jsou na jedinou věc a to na opravdu rychlé utracení stovek korun.

Detoxy jsou jen bylinky, které pomáhají uvolnit trochu ze zadržované vody v podkoží. Jediná dobrá věc na těchto přípravcích je taková, že lidé pak vetšinou chtějí více pít vodu a jíst zeleninu. Víš, že to je zdravé. Příště ušetři těch pár set korun, protože ses již narodil s démonskými mechanismy: játry a ledvinami, které sami o sobě dokáží tvoje tělo pročistit!

Napsal: Tanner Baze

Zdroj : doyoueven.com

Přeložil a upravil vlastními slovy: Aleš Lamka

KOMENTÁŘE
M
Marek | 22. 05. 2022

Ahoj. Chtěl bych se zeptat, proč tedy Glutamin prodáváš? Není to rýpání, jen mě zajímá, na co ho teda budu po zakoupení mít. Díky za odpověď.

ODPOVĚDĚT
P
petrsss7 | 30. 07. 2019

Dobrý den ja mam treba super zkusenost s touto firmou https://www.bodyflexnutrition.cz vzdy mi na míru poradí a odpoví na otazky takze super

ODPOVĚDĚT
NAPSAT KOMENTÁŘ