Seřadit od nejstaršího
 • Aleš Lamka administrátor

  Lidičky!!! Ještě jednou všem chci pogratulovat k výsledkům a ke všem vašim pokrokům. Mrzí mě, že nemohu předat ceny vám všem, protože byste si to rozhodně všichni zasloužili. Dneska jsme po několika hodinách vybírání dospěli k top 5 pro tuto soutěž. 

  Snažili jsme se objektivně vybrat zástupce ze všech skupin, aby to bylo férové. Připomínám, nešlo o nejlepší formu, ale o nejzajímavější proměnu! Je mi jasné, že byste někteří vybrali top 5 jinak, ale takhle bychom se nikdy nedohodli. Doufám, že neurazím ty co jsem nevybral, přeci je to jen 5 lidí téměř ze 400!!!

  Poprosím níže uvedených TOP 5, aby se mi ozvali co nejdříve na info@aleslamka.cz a domluvili jsme se na co nejdřívější návštěvě u mě! Je potřeba co nejrychleji natočit medailonek, pár vět o vás, poznat vás a zničit na tréninku!!! :) Potřebuji to na připravení hlasovací stránky pro veřejnost.

  • Pavel Panák
  • Jakub Černý
  • Jaroslav Tomíška
  • Petr Velzel
  • Lenka Štollerová

  Top je samozřejmě přednostně zvána na sraz, stejně jako vy všichni, kde se dozvíte výsledky hlasování a přesné umístnění s předáním cen!!! (1.6. 14.00-17.00, víc info brzy)

  Brzy sepíšu i další kategorie pro vaší zajímavost. Budete znát kategorii Top 5 / Top 10 / Top 25 a Top 50

  Mějte se parádně a ještě jednou děkuju, Budu se na vás všechny těšit!

  Zobrazit více 09. 05. 2019, 14:59
  Zobrazit odpovědi
 • Milí SpoluSuperhumani :) nejsem moc typ, co reaguje a přispívá do různých diskuzí, ale tohle mi nějak nedá. Vůbec se mi nelíbí, co tady vzniká kvůli výsledkům SuperSumer 2019. Celá soutěž a práce kolem ní, ať už ze strany pořadatelů nebo soutěžících bylo neskutečné množství vydané energie, proměněné ve spálené kalorie, po čemž jsme nakonec všichni toužili, ne? Jestli ve vás výsledky vzbouzí závist nebo volání po spravedlnosti, myslím, že chyba není na straně výherců, nýbrž na Vaší, protože lepší výsledky ostatních by nás měli spíše motivovat k ještě lepším výsledkům našim. Kašlete na šťourání se v nastavených pravidlech, stejně má nakonec každý svojí pravdu a každý si to pochopí po svém. Pokud jde o výherce, jsou prostě skvělý a všem ta forma vyšla úžasně, Lenka -hodně dobře žena :) !!! Není mi jasný, kdo z vás jako neměl možnost se taky přihlásit na nějakou soutěž nebo zkusit superkompenzaci na konci? Doufám, že budu mít formu skoro v padesáti letech aspoň z půlky jako tahle paní Superhumanka...

  Víte co? Dělejte si, co chcete, blbou náladu z toho nakonec budete mít stejně jen vy, protože věřím, že Aleš a spol. už jsou na to (bohužel) zvyklí a neposerou se z toho, i když je to možná trochu zamrzí. 

  Za sebe: sláva vítězům, čest poraženým a díky, těším se moc na sraz ;)

  Gába

  10. 05. 2019, 12:18
 • Gratuluju všem! Ač kdyby bylo po mém (jako že není), vybrala bych trochu jinak. Nicméně, co mě udivuje a zaráží, jak profik se muze přihlásit do teto soutěže a soutezit tak s ostatnima. To se sem rovnou mohli přihlásit vsichni soutezici z kulturistiky a obsadili by tak top5. Nepřišlo by vám to trapný se tady porovnavat s normálníma smrtelnika? 

  09. 05. 2019, 20:02
  Zobrazit odpovědi
 • Pavel Hobizal uživatel

  Všem výhercům moc gratuluji :) 

  Celkově jsem projížděl hodně proměn. Super práce od všech :) Já sám jsem do toho dal vše, jako hodně z nás a nenapadlo by mě hejtovat,  kdo vyhrál a kdo ne. Přece nejde jen o ceny ne? Šlo o to se sebou něco udělat, poznat lépe své tělo a možnosti, posunout se dál a být spokojený se svým výkonem. Ty ceny jsou jen bonus navíc. 

  Ještě jednou ti děkuji Aleši za příležitost a zkušenosti v supersummer19. Přeji pevné nervy s kritikou...

  09. 05. 2019, 19:19
 • Lukes 9 uživatel

  Já nemám slov...tohle je neuvěřitelné selhání některých z Vás, očividná závist a nepřejícnost. Jsem přesvědčený o tom, že nikdo tady nemá právo říkat o sobě, že makal více než někdo jiný. Každý do toho dal určitě co mohl a chtěl. Někomu to hold jde lépe a někomu hůře, je podstatné to nevzdát a makat dál, ale pro sebe!  Děláte to přeci primárně pro sebe a ne pro obdiv ostatních, či jejich uznání. Pro mě se nezměnilo absolutně nic a makám dál, mám ještě 6 týdnů diety, až teď budu přidávat více a více kardia a ubírat kcal, teď pro sebe, ne pro aoutěž :)

  Já osobně bych taky  vybral úplně jiných 5 suoerhumanů, ale uvědomte si, že to vůbec není lehká situace, kdyby vybrali jiných top 5 tak tu někteři a třeba jiní budou mít zase jinou kritiku, nelze se zavděčit všem, tak to respektujte a buďte trochu normální. 

  Alešovi a jeho partě přeji silné nervy s kritikou, která určitě přijde, protože by přišla ať už by vybrali kohokoliv, jsou na to určitě prlřipraveni.

  Přeji všem ostatním co makali hlavně pro sebe ať jim do vydrží a makají dál pro svou radost a svoje pokroky a né pro nějakou s prominutím pitomou soutěž. Ať to roste superhumani!! :)

  09. 05. 2019, 18:57
 • Lidicky, přejte druhým. Je to soutěž někdo vyhraje někdo ne. Všichni, kdo to dotáhli do cíle udělali velký kus práce, ale stejně jste to dělali pro sebe ne? Ctěte rozhodnutí porotců a buďte rádi za to, co všichni dokázali :) 

  09. 05. 2019, 17:59
 • Gratulace TOP 5 :-).

  Jsme hroznej národ, fakt. Nechápu, proč se tu někteří rozohňují nad tím že to vyhrál ten/ta nebo ten/ta. To jste do soutěže opravdu šli jen proto abyste vyhráli? Připadá mi. že někteří fitness dělají jen proto, aby se ukázali co dokážou a to že to dělaji pro sebe, pro svůj pocit a zdraví je až na druhém místě, smutné. Každopádně díky Alešovi, Lukšovi a Verunce za tudle soutěž, už bych se asi sam nerozhoupal na to ještě nějaký ten špek co byl pořád navíc zhodit (i když pořád tam jsou rezervy). Dál jsem si cíl, ten jsem splnil. Se svou směšnou váhou a za tu chvíli co cvičím (málo svalové hmoty) jsem s ničím nepočítal, ale už jsem potřeboval nějaký impuls, který mě donutí ještě trochu odtučnit a to SUPERSUMMER splnilo.

  PS. přej a bude ti přáno ;-)

  09. 05. 2019, 17:56 | Aktualizováno 09. 05. 2019, 17:58
 • Pavel Panák uživatel

  Děkuji všem a gratuluji finalistům. Abych pravdu řekl, tak bych byl taky zklamaný, kdybych nebyl v TOP 5, jako každý kdo makal a dal do toho vše, úplně všechny chápu. Ale za chvíli by mě to přešlo. Je to soutěž! Prostě něco jako MISS, kde jen jedna je šťastná a ostatní pláčou. Přitom jsou krásné všechny.

  Nezávidím teď trojci porotců. Teď to budete schytávat. Ale na to jste asi už dávno zvyklí :-)))

  Nechtěl bych rozhodovat ani za nic.

  09. 05. 2019, 17:48
 • Petr Filip uživatel

  Jaroslav Tomíška  REALLY ??! za 3 měsíce dokázal zatnout břicho a roztáhnou širokej zádovej.., naopak hmotu nabral... Pavel Panák - jako dobrý ale byly tam i lepší... ostatní jsem měl v merku a tipoval jsem je, tihle dva teda obzvlášť Tomíška ten tě opil rohlíkem sorry jako :D Ostatním gratuluji, zasloužíte si to!

  09. 05. 2019, 17:15 | Aktualizováno 09. 05. 2019, 17:30
  Zobrazit odpovědi
 • Jakub Černý uživatel

  Všem gratuluji! Koukal jsem na každého zúčastněného a změnu nás udělalo spoustu z nás opravdu skvělou. Každopádně gratulace všem co se zúčastnili a něco se sebou udělali! Vidíme se na vyhlášení! 

  09. 05. 2019, 16:34 | Aktualizováno 09. 05. 2019, 16:38