29.březen

WHEY CFM 80 lahodný proteinový prášek | fitnessdk.cz

posted by Aleš Lamka
CFM Whey Protein je prášek, který obsahuje velké množství bílkovin. Doplňování bílkovin našemu tělu hraje klíčovou roli v rámci regenerace svalů a jejich budování. Existuje spousta proteinových přípravků a dnes si představíme benefity CFM whey koncentrátu

 

Zkratka CFM znamená mikrofiltrace zkříženým tokem (Cross Flow Microfiltration). Tento druh výroby je šetrnější a kvalitnější oproti klasické výrobě. Rozdíl je v tom, že tento druh je šetrnější při oddělování bílkovin ze syrovátky a tím pádem má protein vyšší biologickou hodnotu. To znamená, že naše tělo využije větší část přijatého množství bílkovin, nežli u klasického proteinu vyrobeného klasickou metodou.

 

Mléčný koncentrát je druh proteinu, který je kvalitní a dobře využitelný. Existují trochu lepší možnosti jako je Isolát a hydolyzát. Na druhou stranu existuje ale mnoho méně kvalitních variant jako jsou proteiny na rostlinné bázi (rýžový, hrachový, sójový a tak dále) a nebo mléčné a hovězí proteiny.

 

Oproti isolátu a hydrolyzátu koncentrát obsahuje „jen“ okolo 80% bílkovin a lehce vyšší množství sacharidů a tuků. To na jednu stranu nechává prostor pro větší obsah laktózy, což může některým lidem vadit v rámci trávení. Na durhou stranu to v proteinu ponechá pro spoustu lidí lepší a sladší chuť.

 

Hlavní benefity užívání proteinu

Podpora budování svalové hmoty

Zlepšení regenerace

Zrychluje metabolismus

Zabraňuje rozkladu svalové hmoty

Podporuje zasycení

Kompletní aminokyselinové spektrum

Dobré a kvalitní vstřebání

Pomalejší vstřebání oproti ISO a hydro proteinu

Chutnější oproti ISO a hydro proteinu

Obsahuje vápník

 

Náš protein můžete vyzkoušet ZDE

Video, kde protein představuji:

KOMENTÁŘE
J
jozef radic | 28. 03. 2021

mam zaujem o protein na busovanie svalov posielate aj so rakuska

ODPOVĚDĚT
NAPSAT KOMENTÁŘ