31.leden

Intraworkout Move It - Budování svalů a regenerace

posted by Aleš Lamka

Intraworkout Move It je velmi efektivní a kvalitní produkt, který se bere při jakémkoliv náročném tréninku. Podporuje náš výkon a zlepšuje regeneraci.

Je to celkem unikátní přípravek, který zatím není úplně tak běžný, a přitom se v něm skrývá opravdu velká dávka benefitů!

Dnes si ho pokusíme představit!


Obsahuje základní jednoduché látky, které ve správné kombinaci a ve správný čas opravdu mohou pomoci tvrdě trénujícím jedincům v jejich snažení. Už jste se někdy na tréninku cítili bez nálady? Bez síly? Bez dobrého pocitu při výkonu? Unavení? Bolaví?

Tenhle produkt vám přesně s těmito problémy může pomoci i v období nejtěžších tréninků a největších diet, kdy všechny tyhle pocity bývají právě velmi časté a velmi demotivující. 

Trénujeme a cvičíme přeci proto, abychom měli dobrý výkon, výsledky a dobrý pocit. Jenže člověk, který tyhle věci dělá naplno a velmi často, protože se chce co nejvíce zlepšit, občas narazí – tělo při náročných výkonech rádo stagnuje a nechce dál. Bouří se.

Občas mu stačí dodat ty správné látky a tělo může být zase náš kamarád, my můžeme podpořit všechny kladné věci, které si od našeho tréninku představujeme a které požadujeme!Intraworkout Move It obsahuje správné látky!

Rychlé sacharidy na doplnění glykogenu ve formě glukózy, což tělo využije jako zdroj energie pro lepší výkon a lepší plnost svalů.

Esenciální aminokyseliny (EAA), které zamezí rozkladu svalové hmoty a doplní svalům základní živiny. Kombinace těchto dvou základních věcí pomůže výkonu, zamezí rozkladu svalové hmoty. Zlepší regeneraci a budování svalové hmoty.

Move It obsahuje i l-citrulin, hořčík, draslík, sodík a l-glutamin pro maximální plnost a hydrataci svalů. To zlepšuje prokrvení, napumpování, dodávání živin a lepší výkon, lepší náladu i energii.V jednoduchosti je síla! Základní rychle vstřebatelné látky pro naše svaly, dobré funkce těla a budete se divit, jak to může pomoci!

Dávkování záleží individuálně na jedinci a na jeho režimu. Záleží, kolik sacharidů a EAA potřebujete, jak náročný výkon máte a co od něho očekáváte – dávkujte 10–50 g při jakémkoliv výkonu.

 

Při užívání produktu není nutné dávat nějaké přestávky, neobsahuje nic, na co by si tělo mohlo zvyknout a tím ztrácel na účinnosti. Produkt není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy.

Náš Intraworkout Move it můžete zakoupit ZDE

Zde přikládám krátké video
KOMENTÁŘE

Buď první, kdo přidá komentář!

NAPSAT KOMENTÁŘ