Rise And Shine 690 Kč
BCAA 585 Kč
Mikina SUPERHUMAN 699 Kč
Pánské Tričko SUPERHUMAN 349 Kč
1 (1)


Nevíte jak shodit tuk nebo jak nabrat svalovou hmotu? Začněte cvičit a správně jíst. Ušetřete si roky zbytečných tréninkových omylů a vyhozených peněz za špatné jídlo nebo doplňky.  Nechte si sestavit jídelníček na míruNehladovte! Začněte žít zdravě a dělejte co vás baví !

Ušetřte čas a peníze tím, že začnete jíst a cvičit správně již od začátku. Tím se vyhnete začátečnickým chybám. Nebudete muset držet přehnané hladovky. Nebudete muset trávit hodiny na nudném rotopedu. Tím vším jsem si musel bohužel sám projít, abych pochopil pravdu. Účinné budování svalové hmoty a hubnutí může začít právě TEĎ!

Sestavit správný dietní jídelníček a tréninkový plán není jednoduchá věc. Každý z nás je jiný, má jiné tělo, potřeby, vlastnosti a požadavky. Nelze si najít obecný vzor a podle něho se řídit. Chce to, dát si práci se sehnáním všech možných informací a teprve podle nich vytvořit rozumný plán, který Vám pomůže dostat se k vysněnému cíli. Využijeme mých zkušeností, vytvoříme přibližný jídelníček nebo tréninkový plán, který by Vám mohl vyhovovat a také by Vás bavil! Postupem času ho společně podle Vašich představ upravíme k dokonalosti podle potřeb Vašeho těla a již Vás nic nezastaví!

 

Proč si vybrat jídelníček a tréninkový plán právě ode mě?

  • Profesionální a přátelské jednání.
  • Rychlá komunikace pomocí E-mailu
  • Osobní zkušenosti s většinou diet a tréninků.
  • Má práce a můj jediný cíl je Vaše spokojenost
  • K této činnosti mám živnostenské oprávnění
  • Již mnoho úspěšných transformací klientů podle jejich představ. Jejich názory si lze přečíst pod tímto článkem

 

Dosavadní osobní sportovní úspěchy:

– Mistrovství Čech, Physique do 175 cm – 2. místo / 2015
– Mistrovství České Republiky, Physique do 178 cm – 8. místo / 2015
– BFC CUP, Physique do 178 cm – 2. místo / 2015
– GP Čelákovice, Physique do 182 cm – 3. místo / 2015
– Olympia Amateur Praha, Physique do 174 cm – 7. místo / 2015
– BFC Adel Cup Č. Lípa, Physique do 174 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015
– Partners Cup Čelákovice, Physique do 179 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Čáslav. Physique do 178 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Pepa Opava, Physique jedna kategorie – 7. místo / 2015
– GP fitness Brno, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015
– Mistrovství Čech, Physique do 174 cm – 1. místo / 2016
– Mistrovství České Republiky, Physique do 174 cm – 1. místo / 2016
– BFC CUP, Physique do 178 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2016
– Evls Praha Amatér – 8. místo / 2016
– Partners Cup Čelákovice, Physique do 178 cm – 2. místo / 2016
– Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie – 2. místo / 2016
– Mistrovství Čech, Physique do 174 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2017
– Mistrovství České Republiky, Physique do 174 cm – 1. místo / 2017


Trénink a jídelníček „Like a Superhuman“ – 2400 Kč

Cílem plánu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, výdrž a celkově cítit se lépe. Cíl je dělat co nás baví! Netrávit v posilovně zbytečně 2 a více hodin. Nedělat dlouhé a nudné několika hodinové cardio. Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající – stát se SUPER-ČLOVĚKEM!

Plán obsahuje speciální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly a upravování jídelníčku dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta!

Co je potřeba si předem uvědomit:
1) Nečekejte žádné drastické pohyby tělesné váhy. Žádné klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. Snažíme se změnit životní styl, dělat věci dlouhodobě správně, cítit se lépe.

2) Tréninkový plán je velmi důležitá věc, pokud chcete mít nejlepší možné výsledky. Bez správné volby cviků, opakování, pauz a pořadí cviků budete mít těžko ideální výsledky a zároveň pro mě bude těžší kontrolovat celkový průběh naší spolupráce. Dle zkušeností již vím, že lidé v tréninku dělají často mnoho zásadních chyb.

3) Osobně využívám tento systém tréninku a díky němu dokážu zůstat v relativně dobré formě celý rok. Pokud jste zažili mnoho neúspěchů u ostatních trenérů nebo tréninkových plánů, tak tady neúspěch nezažijete! Poznáte své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budete naprosto spokojení! Dejte ale pozor, je potřeba makat! Názory některých bývalých klientů si můžete přečíst na této stránce kousek níže.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 800 Kč


Sestavení jídelníčku na míru s jedním měsícem konzultace – 2000 Kč

Domluvíme se na Vašem rozumném cíli. Vypočítám Vaše potřebné denní nutriční hodnoty. Vytvoříme přijatelný kompromis v druhu jídel, která budete moci konzumovat. Přizpůsobíme časy jídel Vašim možnostem. Do jídelníčku zařadím co nejvíce možných variant jídel. Zpracuji různé varianty jídelníčků, kterými se budete následně řídit. Po dobu jednoho měsíce budeme každý týden společně kontrolovat a přizpůsobovat množství jídla a pohybu podle Vašich pocitů a výsledků. Dejte pozor na to, že bez mnou vytvořeného tréninkového plánu můžete dělat spousty zásadních chyb a snižovat si tím výsledky. Pro mě bude zároveň složitější kontrolovat výsledky a dělat úpravy. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy a byl dlouhodobě spokojený!

 S konkrétní objednávkou nebo dotazy mě kontaktujte na mé E-mailové adrese:

 

(stačí krátká zpráva o vašem požadavku, poté vám pošlu dotazník na vyplnění)

aleslamka@seznam.cz

 


   
Těším se na spolupráci Těším se na spolupráci
Aleš Lamka Aleš Lamka201
319 Komentáře u “ONLINE TRENÉR – jídelníček na míru
Daniel says:

Můžu říct, že Alešovo treningový plán + jídelníček opravdu funguje. Obrovská spokojenost. Jsem rád, že patřím do rodiny Superhuman borců :)

Pavel says:

Hej chlape moc dík. Komunikace super a hlavně super rady, přehledný jídelníček i tréninkový plán žádný mišmaš. Za ten měsíc spolupráce sem velmi rád a znovu děkuji Aleši.
Určitě doporučuji spolupráci, jelikož jsem aktivnější a zdravější než sem byl!

Ondřej K. says:

Aleši, díky moc za tréninkový plán a jídelníček na míru. Již po měsíci nového režimu se dostavily viditelné výsledky a já jsem moc spokojený. Vše, co říkáš ve videích, je nejen logické, ale také funkční. Rozhodně tě budu doporučovat každému!!! Díky

    Ondřej K. says:

    A abych nezapomněl, rychlá komunikace a správný lidský přístup zaručen!:-)

Mirec says:

Dlho som váhal či ísť do toho, ale nakoniec som sa rozhodol si zakúpiť tréningový plán a jedálniček a spravil som najlepšiu vec čo sa týka mojej „cvičiacej“ kariéry. Myslel som si že tréningy mám dobre zostavené, ale pri tomto tréningu som ledva lapal po dychu, napupovanosť uplne niekde inde, lepšie výsledky hned po mesiaci. Tak isto jedálniček super konečne mám nejaký režim. Alešov super prístup cez email. Vrelo doporúčam aj tým, ktorí stratili motiváciu v cvičení, verte, že vás niečo takéto raidne nakopne ;) Aleš ešte raz díky a držím palce!

Petr says:

Spolupráce s Alešem byl skvělá, udělal mi jídelníček a tréninkový plán, který opravdu funguje. Centimetry v pase jdou dolů a svaly stále rostou. Mohu jen doporučit. Neztrácejte čas a určitě Aleše kontaktujte, pokud chcete udělat zásadní změnu ve svém života! Děkuji Aleši!!!

Lenka says:

Dala jsem Alešův trénink a jídelníček přítelovi k Vánocům. Hned od 25. 12. jsme najeli na nové gramáže a četnosti jídel a nestačili jsme valit oči. Jak tu píší ostatní, i u nás měla změna jídelníčku viditelný průběh. Každý týden zmizel přítelovi 1 cm v pase a kila se hnula tak akorát dolů, ale zároveň zůstal stále krásný rostlý chlap. Teď už je to 5 měsíců, co se snažíme doma vařit a jíst podle Aleše (tedy hlavně přítel) a konečně jsou vidět změny a ty správné tvary. Přítele cvičení víc baví, protože se zlepšuje a myslím, že právě Alešův zásah byl tím pozitivním impulzem ve chvíli, kdy výsledky přítele ve cvičení začaly spíše stagnovat (2 roky cvičení bez větších změn při klasické stravě). Děkujeme a doporučuji Aleše – však uvidíte sami ;)

David Janouškovec says:

Aleš je profesionál na svém místě.
Byl jsem s ním naprosto spokojený. Tréninkový i jídelní plán krásně přehledný a perfektně propracovaný.
Výsledky se dostavili hned po prvním týdnu. Nemám konečně věčně hlad. A pochopil jsem spoustu věcí, ve kterých jsem dřív jen tapal a hlavně chyboval.
Děkuji Aleši, za nový životní styl.
Třeba budu mít tu čest, ti někdy poděkovat osobně.
At to roste. Budu to sledovat 😉

Stanislav says:

Za mě jen ta nejlepší zkušenost. Aleš je člověk na svém místě. Perfektní a přátelský přístup, rychlá komunikace. Na cokoliv jsem se zeptal ( i na ty největší blbosti :D ) tak pohotově odpověděl. Všem co chtějí nějak začít, někam se posunout a nebo si to nějak v hlavě ujasnit urřitě doporučuji. V budoucnu dál určitě navážu spolupráci :)

Ladislav says:

Skvělá spoluprace s Alešem je to fakt profík na svém místě hrozne mi pomohl.Kdo jedtě váhá tak urcitě neprohloupíte.Vřele doporučuji. :-)

Libor says:

Spolupráce probíhala na jedničku. Jak jídelníček, tak tréninkový plán jsou opravdu podrobně zpracovaný. Aleš reagoval a odpovídal vždy ještě tentýž den, kdy jsem mu napsal.
Je to rozhodně dřina a zabere to opravdu dost času, ale výsledky se dostaví a to člověka potom více baví :-)
Není nač čekat – je fajn vypadat lépe ! ;-)

lukáš says:

ješte jednou bych zde chtěl poděkovat Alešovi je to borec spoluprace snim super rychla odezva ve všem vam poradí jestli nekdo vaha zda si od aleše objednat jidelniček nebo treninkový plan rozhodne nevahejte sam jsem snim ted měsic spolupracoval mam od nej plan i jidelnicek a za ten měsíc jsou viditelné změny a konečně jsem se začal někam posouvat takže diky Aleši a snad se nekdy potkame na zavodech rad bych se nekdy na nejake dostal a jdu si za tim a ty si my v hodne pomohl takze doufam ze se stebou jednou setkam osobně a budu ti moc poděkovat s oči do oči :-D a vy ostatní co vahate nevahejte spoluprace s Alešem vas rozhodně nezklame :-) tak zdar a at to roste :-)

Jakub Prajzler says:

Aleši, mockrát ti děkuji za tvoji pomoc a určitě všem doporučuji.

Tomáš says:

Ještě jednou děkuji Aleši za výsledky, které mám díky tvému jídelníčku a tréningovému plánu. Rychlá komunikace a přátelský přístup dotváří ještě větší spokojenost. Všem co chtějí něco dělat se svým tělem a stravou doporučuji !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

JSTE ROBOT? *