Rise And Shine 690 Kč
BCAA 585 Kč
Mikina SUPERHUMAN 699 Kč
Pánské tílka SUPERHUMAN 585 Kč
1 (1)


Nevíte jak shodit tuk nebo jak nabrat svalovou hmotu? Začněte cvičit a správně jíst. Ušetřete si roky zbytečných tréninkových omylů a vyhozených peněz za špatné jídlo nebo doplňky.  Nechte si sestavit jídelníček na míruNehladovte! Začněte žít zdravě a dělejte co vás baví !

Ušetřte čas a peníze tím, že začnete jíst a cvičit správně již od začátku. Tím se vyhnete začátečnickým chybám. Nebudete muset držet přehnané hladovky. Nebudete muset trávit hodiny na nudném rotopedu. Tím vším jsem si musel bohužel sám projít, abych pochopil pravdu. Účinné budování svalové hmoty a hubnutí může začít právě TEĎ!

Sestavit správný dietní jídelníček a tréninkový plán není jednoduchá věc. Každý z nás je jiný, má jiné tělo, potřeby, vlastnosti a požadavky. Nelze si najít obecný vzor a podle něho se řídit. Chce to, dát si práci se sehnáním všech možných informací a teprve podle nich vytvořit rozumný plán, který Vám pomůže dostat se k vysněnému cíli. Využijeme mých zkušeností, vytvoříme přibližný jídelníček nebo tréninkový plán, který by Vám mohl vyhovovat a také by Vás bavil! Postupem času ho společně podle Vašich představ upravíme k dokonalosti podle potřeb Vašeho těla a již Vás nic nezastaví!

 

Proč si vybrat jídelníček a tréninkový plán právě ode mě?

  • Profesionální a přátelské jednání.
  • Rychlá komunikace pomocí E-mailu
  • Osobní zkušenosti s většinou diet a tréninků.
  • Má práce a můj jediný cíl je Vaše spokojenost
  • K této činnosti mám živnostenské oprávnění
  • Již mnoho úspěšných transformací klientů podle jejich představ. Jejich názory si lze přečíst pod tímto článkem

 

Dosavadní osobní sportovní úspěchy:

– Mistrovství Čech, Physique do 175 cm – 2. místo / 2015
– Mistrovství České Republiky, Physique do 178 cm – 8. místo / 2015
– BFC CUP, Physique do 178 cm – 2. místo / 2015
– GP Čelákovice, Physique do 182 cm – 3. místo / 2015
– Olympia Amateur Praha, Physique do 174 cm – 7. místo / 2015
– BFC Adel Cup Č. Lípa, Physique do 174 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015
– Partners Cup Čelákovice, Physique do 179 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Čáslav. Physique do 178 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Pepa Opava, Physique jedna kategorie – 7. místo / 2015
– GP fitness Brno, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015
– Mistrovství Čech, Physique do 174 cm – 1. místo / 2016
– Mistrovství České Republiky, Physique do 174 cm – 1. místo / 2016
– BFC CUP, Physique do 178 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2016
– Evls Praha Amatér – 8. místo / 2016
– Partners Cup Čelákovice, Physique do 178 cm – 2. místo / 2016
– Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie – 2. místo / 2016
– Mistrovství Čech, Physique do 174 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2017
– Mistrovství České Republiky, Physique do 174 cm – 1. místo / 2017


Trénink a jídelníček „Like a Superhuman“ – 2800 Kč

Cílem plánu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, výdrž a celkově cítit se lépe. Cíl je dělat co nás baví! Netrávit v posilovně zbytečně 2 a více hodin. Nedělat dlouhé a nudné několika hodinové cardio. Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající – stát se SUPER-ČLOVĚKEM!

Plán obsahuje speciální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly a upravování jídelníčku dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta!

Co je potřeba si předem uvědomit:
1) Nečekejte žádné drastické pohyby tělesné váhy. Žádné klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. Snažíme se změnit životní styl, dělat věci dlouhodobě správně, cítit se lépe.

2) Tréninkový plán je velmi důležitá věc, pokud chcete mít nejlepší možné výsledky. Bez správné volby cviků, opakování, pauz a pořadí cviků budete mít těžko ideální výsledky a zároveň pro mě bude těžší kontrolovat celkový průběh naší spolupráce. Dle zkušeností již vím, že lidé v tréninku dělají často mnoho zásadních chyb.

3) Osobně využívám tento systém tréninku a díky němu dokážu zůstat v relativně dobré formě celý rok. Pokud jste zažili mnoho neúspěchů u ostatních trenérů nebo tréninkových plánů, tak tady neúspěch nezažijete! Poznáte své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budete naprosto spokojení! Dejte ale pozor, je potřeba makat! Názory některých bývalých klientů si můžete přečíst na této stránce kousek níže.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 Kč


Sestavení jídelníčku na míru s jedním měsícem konzultace – 2400 Kč

Domluvíme se na Vašem rozumném cíli. Vypočítám Vaše potřebné denní nutriční hodnoty. Vytvoříme přijatelný kompromis v druhu jídel, která budete moci konzumovat. Přizpůsobíme časy jídel Vašim možnostem. Do jídelníčku zařadím co nejvíce možných variant jídel. Zpracuji různé varianty jídelníčků, kterými se budete následně řídit. Po dobu jednoho měsíce budeme každý týden společně kontrolovat a přizpůsobovat množství jídla a pohybu podle Vašich pocitů a výsledků. Dejte pozor na to, že bez mnou vytvořeného tréninkového plánu můžete dělat spousty zásadních chyb a snižovat si tím výsledky. Pro mě bude zároveň složitější kontrolovat výsledky a dělat úpravy. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy a byl dlouhodobě spokojený!

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 KčS konkrétní objednávkou nebo dotazy mě kontaktujte na mé E-mailové adrese:

 

(stačí krátká zpráva o vašem požadavku, poté vám pošlu dotazník na vyplnění)

info@aleslamka.cz

 


   
Těším se na spolupráci Těším se na spolupráci
Aleš Lamka Aleš Lamka265
385 Komentáře u “ONLINE TRENÉR – jídelníček na míru
Roman says:

Nechal jsem si sestavit jídelníček i tréninkový plán a nemůžu si to vynachválit. Jídelníček dost pestrej a myslím si, že si každej vybere co a jak mu sedí. Trénink jsem si nechal sestavit na 5 dní a je to prostě ,,SUPER´´. Po 4 týdnech dřiny a správného stravování, jsem stáhnul pas o 1,5cm a váha zůstala stejná. Takže za mě skvělý.
S Alešem je super komunikace. Na nic si nehraje a snaží se pomoct jak to jen jde.
Ještě jednou ti za vše moc děkuju.

Ať to roste!

Marie says:

Mohu spolupráci s Alešem jen doporučit. Jídelníček je srozumitelný, perfektně se podle něj připravují jídla, jen si člověk vybere z mnoha možností, takže nemusí moc dlouho přemýšlet, co si připravit. Trénink je též skvěle sestavený, opět více variant, nehrozí tak rozhodně žádný stereotyp. K tomu plno rad jak ke cvičení nebo cardiu. Komunikace je výborná, Aleš opravdu rychle reaguje na mail. Jsem moc ráda, že jsem se na Aleše obrátila, určitě budu i nadále spolupracovat. Výsledky se dostavily, takže velká spokojenost:-).

Kamil says:

Zdarec, dnes to je přesně 40 dní co dodržuji jídelníček, který mi sestavil Aleš na míru. Výsledek je takový, že ze 116kg mám 108, pas ze 130 cca 120. Tímto bych chtěl poděkovat Alešovi za veškeré rady. Děkuji. Myslím, že to je konečně cesta z pekla. Rozhdně doporučuji oslovit Aleše.

Jan says:

Ahoj Aleši dokazal by si mi pomoct zhodit tuky a návrat svalovynuChci se cítit a hlavně vypadat lépe.Pokud by jsi mi dokázal poradit byl bych za to moc vděčný.Zatím Díky PS:ty tvoje videa nemají chybu 💪

Peter says:

Výborná spolupráca s Alešom, musím pochváliť. Prvý krát čo som platil niekomu za vypracovanie jedálničku a tréningového plánu. Je zábavné cvičiť a popri tom pozerať Alešove videa ako sa má tá a tá partia správne cvičiť, je to ako mať osobného trénera stále pri sebe. Za seba môžem Aleša len a len odporúčať. Vďaka Aleš!

Marika says:

Ahoj, jídelníček a tréninkový plán můžu jenom doporučit. Rychlá komunikace, příjemné jednání. Výsledky se dostavovaly už po pár dnech. Paráda 😊

Patrik says:

Ahoj, Aleš mi sestavil v rámci možností pestrý jídelníček a tréninkový plán s ohledem na mé požadavky. Zohlednil i to, že dělám na směny. Za pár měsíců spolupráce 6 kilo dole a v pase 14 cm. Zní to jako reklama z teleshoppingu XD
Díky za vše Aleši, těším se na další spolupráci.

Radka Štollerová says:

Alešův jídelníček s tréninkovým plánem vřele všem doporučuji, spousta variant a kombinací jídel, nic strohého a nudného. To samé platí pro tréninkový plán, který je perfektně sestevaný a navíc jsou přiložena i videa, jak se který cvik provádí. Jídelníček mě bavilo si chystat a dodržovat, cítila jsem obrovský příval energie a cvičení mě moc bavilo. Celkově rychlá skvělá komunikace a úžasné rady a typy. Jsem ráda, že jsem měla možnost s Alešem spolupracovat.

Daniel says:

Pokud chcete mít postavu o které sníte a konečně na sobě vidět změny, Aleš je správná volba ! Opravdu doporučuji těm, kteří chtějí změnit svůj život, za pár peněz, hodně muziky nebo spíš koncert. Vážně to stojí za to ! Díky, Aleši.

Dominik says:

Jistě se zde budu opakovat, ale spolupráce s Alešem byla výborná. Jeho profesionální a zároveň přátelský přístup, skvělé rady a motivace jsou k nezaplacení. Sestavený jídelníček mi skvěle vyhovuje, baví mě to a zároveň je dobré, že můžete pořád jíst a nikdo vám nic neřekne. Tréninkový plán je sestavený perfektně, dává to smysl a hlavně vás to vybičuje ke skvělým výkonům. Jeho flexibilita zajišťuje, že vás jen tak neomrzí. Můj progress je za měsíc práce neskutečný. Pokud bych se měl rozhodovat znovu, zda navázat s Alešem spolupráci, neváhal bych ani minutu a šel bych do toho znovu. Konečně mohu říci, že cvičím na 100%. Určitě mohu všem jen doporučit :) Děkuji Aleši.

Lukáš says:

Vyzkoušel jsem toho už hodně, nikdy nic nefungovalo, ale to, co se mnou udělal Aleš už za 1. měsíc je neskutečný.
Vždycky rád poradil, dobře poradil, komunikace úplně top a neskutečný progress hned od začátku, smekám a děkuji moc, že jsem toho mohl být součástí !

Tereza Surmajová says:

Spolupráce s Alešem je výborná. Sestavení jídelníčku je srozumitelné a má mnoho variant, takže se určitě každý najde v tom co má rád a co mu dělá dobře. Rady ohledně cvičebního plánu a vlastně jakýkoliv dotazů jsou užitečné a hlavně neuvěřitelně rychlé odpovědi, co se týče e-mailu.
Za mě rozhodně doporučuji! Nikdo opravdu nemusí mít žádné obavy Aleše kontaktovat a začít makat pod jeho dohledem – vyplatí se to!
A Alešovi velké DÍKY!

Honza says:

Zdar lidi, aleše mohu jen doporučit moje cesta s ním začala v únoru, a neskutecna promena mám dole 20kg a 20cm a celkově se mi zvýšila síla, i Kdyz jsme se zaměřili hlavně na pálení přebytečného tuku ktery jsem nabral za poslednich 10let. Moc děkuji za spolupráci tvé rady a motivaci.

Soňa says:

Byla jsem celý život věčný začátečník. Vždy jsem myslela, že jím celkem správně, ale protože to nebyla pravda, výsledky se moc nedostavovaly a vždy jsem to po nějaké době vzdala. V prosinci 2016 jsem se na sebe už nemohla ani podívat a tak jsme napsala Alešovi. Do pár dnů jsem jídelníček měla. Vrhla jsem se do toho po hlavě, hned a naplno. Samozřejmě jsou chvíle, kdy člověk nechce, já těchto chvil mám míň a míň a vždy když to přijde, tak si pustím Aleše na youtube a krize je pryč. Jsi obrovská motivace! Nikdy jsem nejedla tak moc jak pod tvým vedením. Napadlo mě, s takovým množstvím jídla nikdy nezhubnu. Opak. První týdny, první kila a mě to začalo bavit víc a víc. Stále se učím jak a co a co můžu co ne, pořád je se co učit, co tělu dát co ne, ale teď se mám od čeho odrážet. V životě by mě nenapadlo, že budu pít protein – pro mě to bylo do té doby něco co pijí magoři ve fitku :D a už vůbec by mě nenapadlo, že já budu zvedat činky, že se budu po dvanácti hodinách v práci na elektrárně těšit až přijedu na byt, hodím do sebe Rise and Shine a půjdu bušit do ložnice/posilovny – pořád mám blok mezi lidi do fitka…. to taky přijde :) Díky Tobě miluju železo :) Neskutečně mě baví, když jdu spát, mám za sebou trénink, v ledničce navařené jídlo na druhý den. Aleši DĚKUJI!!!! Konečně se cítím tak, že to jde…nemusím a nehledám už výmluvy sama v sobě proč to nejde, proč nemůžu jít cvičit ….prostě se zvednu a jdu. Od půlky ledna mám dole cca 15 kg a nespočet cm po celém těle. Pro někoho je to možná málo, ale já rozhodně nekončím a nikdy neskončím. Nechápu, že jsem tento život do teď nežila, je mi skvěle, zdravotní problémy mizí – ať už problémy se špatným tlakem – omdlévání, tak bolesti zad. Tvůj online tréninkový plán a jídelníček by měl být zařazen do výuky základních škol. Ještě jednou moc DĚKUJI, převrátil jsi mi život na správnou „železnou“ stranu :) Díky

Martina says:

Alešův jídelníček mi pomohl se konečně pohnout z místa, kromě těch chtěných úbytků na váze a mírách se především dostavil skvělý pocit a rozhodně odešla únava. Cítím se mnohem lépe a díky tomu zvládám i lépe tréninky. Jídlo je hold základ a pro mě bylo rozhodně přínosem si nechat poradit právě od Aleše. Díky a jedu dál :-)

Roman says:

S Alešem jsem zatím spolupracoval jeden měsíc. I když je mi už přes padesát a delší dobu jsem „nic“ nedělal, tak si okolí brzy všimlo změn na mé postavě. Řekl bych, že to má Aleš dobře zmáknuté a těším se na další spolupráci. Chce se to ovšem řídit jeho radami.

Lukáš says:

Aleše doporučiji. Po měsíci spolupráce je u mě ohromný progress a cvičení s jeho vytvořenými tréninky mě ohromě baví. Super sestavený tréninkový plán a jídelnícěk. Výborná komunikace a skvělé rady. Nikdo neváhejte a Aleše určitě kontaktujte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

JSTE ROBOT? *