Rise And Shine 690 Kč
BCAA 585 Kč
Mikina SUPERHUMAN 699 Kč
Pánské Tričko SUPERHUMAN 349 Kč
1 (1)


Nevíte jak shodit tuk nebo jak nabrat svalovou hmotu? Začněte cvičit a správně jíst. Ušetřete si roky zbytečných tréninkových omylů a vyhozených peněz za špatné jídlo nebo doplňky.  Nechte si sestavit jídelníček na míruNehladovte! Začněte žít zdravě a dělejte co vás baví !

Ušetřte čas a peníze tím, že začnete jíst a cvičit správně již od začátku. Tím se vyhnete začátečnickým chybám. Nebudete muset držet přehnané hladovky. Nebudete muset trávit hodiny na nudném rotopedu. Tím vším jsem si musel bohužel sám projít, abych pochopil pravdu. Účinné budování svalové hmoty a hubnutí může začít právě TEĎ!

Sestavit správný dietní jídelníček a tréninkový plán není jednoduchá věc. Každý z nás je jiný, má jiné tělo, potřeby, vlastnosti a požadavky. Nelze si najít obecný vzor a podle něho se řídit. Chce to, dát si práci se sehnáním všech možných informací a teprve podle nich vytvořit rozumný plán, který Vám pomůže dostat se k vysněnému cíli. Využijeme mých zkušeností, vytvoříme přibližný jídelníček nebo tréninkový plán, který by Vám mohl vyhovovat a také by Vás bavil! Postupem času ho společně podle Vašich představ upravíme k dokonalosti podle potřeb Vašeho těla a již Vás nic nezastaví!

 

Proč si vybrat jídelníček a tréninkový plán právě ode mě?

  • Profesionální a přátelské jednání.
  • Rychlá komunikace pomocí E-mailu
  • Osobní zkušenosti s většinou diet a tréninků.
  • Má práce a můj jediný cíl je Vaše spokojenost
  • K této činnosti mám živnostenské oprávnění
  • Již mnoho úspěšných transformací klientů podle jejich představ. Jejich názory si lze přečíst pod tímto článkem

 

Dosavadní osobní sportovní úspěchy:

– Mistrovství Čech, Physique do 175 cm – 2. místo / 2015
– Mistrovství České Republiky, Physique do 178 cm – 8. místo / 2015
– BFC CUP, Physique do 178 cm – 2. místo / 2015
– GP Čelákovice, Physique do 182 cm – 3. místo / 2015
– Olympia Amateur Praha, Physique do 174 cm – 7. místo / 2015
– BFC Adel Cup Č. Lípa, Physique do 174 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015
– Partners Cup Čelákovice, Physique do 179 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Čáslav. Physique do 178 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Pepa Opava, Physique jedna kategorie – 7. místo / 2015
– GP fitness Brno, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015
– Mistrovství Čech, Physique do 174 cm – 1. místo / 2016
– Mistrovství České Republiky, Physique do 174 cm – 1. místo / 2016
– BFC CUP, Physique do 178 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2016
– Evls Praha Amatér – 8. místo / 2016
– Partners Cup Čelákovice, Physique do 178 cm – 2. místo / 2016
– Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie – 2. místo / 2016
– Mistrovství Čech, Physique do 174 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2017
– Mistrovství České Republiky, Physique do 174 cm – 1. místo / 2017


Trénink a jídelníček „Like a Superhuman“ – 2400 Kč

Cílem plánu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, výdrž a celkově cítit se lépe. Cíl je dělat co nás baví! Netrávit v posilovně zbytečně 2 a více hodin. Nedělat dlouhé a nudné několika hodinové cardio. Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající – stát se SUPER-ČLOVĚKEM!

Plán obsahuje speciální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly a upravování jídelníčku dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta!

Co je potřeba si předem uvědomit:
1) Nečekejte žádné drastické pohyby tělesné váhy. Žádné klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. Snažíme se změnit životní styl, dělat věci dlouhodobě správně, cítit se lépe.

2) Tréninkový plán je velmi důležitá věc, pokud chcete mít nejlepší možné výsledky. Bez správné volby cviků, opakování, pauz a pořadí cviků budete mít těžko ideální výsledky a zároveň pro mě bude těžší kontrolovat celkový průběh naší spolupráce. Dle zkušeností již vím, že lidé v tréninku dělají často mnoho zásadních chyb.

3) Osobně využívám tento systém tréninku a díky němu dokážu zůstat v relativně dobré formě celý rok. Pokud jste zažili mnoho neúspěchů u ostatních trenérů nebo tréninkových plánů, tak tady neúspěch nezažijete! Poznáte své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budete naprosto spokojení! Dejte ale pozor, je potřeba makat! Názory některých bývalých klientů si můžete přečíst na této stránce kousek níže.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 800 Kč


Sestavení jídelníčku na míru s jedním měsícem konzultace – 2000 Kč

Domluvíme se na Vašem rozumném cíli. Vypočítám Vaše potřebné denní nutriční hodnoty. Vytvoříme přijatelný kompromis v druhu jídel, která budete moci konzumovat. Přizpůsobíme časy jídel Vašim možnostem. Do jídelníčku zařadím co nejvíce možných variant jídel. Zpracuji různé varianty jídelníčků, kterými se budete následně řídit. Po dobu jednoho měsíce budeme každý týden společně kontrolovat a přizpůsobovat množství jídla a pohybu podle Vašich pocitů a výsledků. Dejte pozor na to, že bez mnou vytvořeného tréninkového plánu můžete dělat spousty zásadních chyb a snižovat si tím výsledky. Pro mě bude zároveň složitější kontrolovat výsledky a dělat úpravy. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy a byl dlouhodobě spokojený!

 S konkrétní objednávkou nebo dotazy mě kontaktujte na mé E-mailové adrese:

 

(stačí krátká zpráva o vašem požadavku, poté vám pošlu dotazník na vyplnění)

aleslamka@seznam.cz

 


   
Těším se na spolupráci Těším se na spolupráci
Aleš Lamka Aleš Lamka172
293 Komentáře u “ONLINE TRENÉR – jídelníček na míru
Tomáš says:

Člověk, který mi ukázal správný směr ve. Výsledky se dostavují každým týdnem! Pokud je chceš mít i TY, pak Aleše určitě doporučuji! Pokud něčemu v jídelníčku nebo v tréninkovém plánu nerozumíš, stačí se zeptat …odpověď dostaneš takřka obratem. Tak neváhej a napiš mu, určitě něco společně vymyslíte, v rámci tvých možností a představ ;)

Martin Procházka says:

Nemohu říci nic jiného než: ,,Skvělé !!!,, Hodně jsem si ze spolupráce s Alešem odnesl a konečně pochopil spoustu dosud nepochopitelných věcí ať už ohledně stravování, tak o posilování a vzájemné návaznosti cviků partií a pod. Mohu jen doporučit. Fakt to funguje a co je hlavní… funguje to okamžitě a viditelně. Není nic horšího, než čekat na výsledek rok… v případě spolupráce s Alešem mám po jednom měsíci výsledky, které jsou nepřehlédnutelné i pro mé okolí a to je myslím ta nejlepší recenze.
Ještě jednou: Děkuji !

Michal says:

Spolupráci s Alešem mohu jedině doporučit. Profesionální přístup, rychlá odezva a kvalitně sestavený program, díky kterému byly výsledky znatelné již po měsíci. Děkuji

Zdenda says:

Musím říct, že jsem se snažil udělat jídelníček dle sebe, ale nemělo to takový účinek. Po měsíci spolupráce s Alešem jsem se dostal na váze kam jsem chtěl. Spolupráce super a doporučuju. Neváhejte a investujte protože to půjde lépe a bude mít větší radost ze cvičení a ze sebe.

Tomáš says:

Aleš je živoucím důkazem toho, že správně nastavený jídelníček je alfa-omega toho, jak se dostat tam kam chcete… Po měsíční spolupráci, jsem více než spokojen, pas se zmenšil i hmotnost šla dolů. Pochopitelně že jen správně jíst a sedět na gauči nestací. Proto makejte, jeste jak máte, dopřejte si spánku a buďte v pohodě, a hlavně dělejte co vás baví :)
Aleše vřele doporučuji!

Pavel says:

Luxusní spolupráce. Můžete zkoušet různé metody, jak např. Nabrat svalovou hmotu, ale bez pořádného jídelníčku a tréninkového plánu to nepujde. Aleš to má vše pečlivě nastudované a poradí vám jen to nejlepší. Myslím, že lepší výsledky už mít nemůžu😊

Tomáš Komínek says:

Musím se přiznat, že jsem tomu trochu nevěřil. Aleš mě nikdy neviděl, ani mě nijka jinak nezná, ale to co mi dokázal sestavit po naší společné domluvě je něco neuvěřitelného. V žádném případě těch peněz nelituji a můžu jedině doporučit. Aleš je podle mě PROFÍK jak má být :-)

Braňo says:

Asi by som len zopakoval to čo už ostatní napísali. Výborná a rýchla komunikácia, dobre zostavený jedalníček. kedy si klient môže vybrať akúkoľvek variantu aká jemu vyhovuje a nie je limitovaný na určite typy jedál, tréningový plán, ktorý nie je stereotypný a človeka po mesiaci nezačne nudiť. Ak to niekto myslí s posilkou vážne, tak odporúčam si objednať Alešové služby. Dosť som sa tiež pri ňom sám naučil. Pre mňa najlepší „online“ tréner či už na Slovensku, alebo V Čechách. Mal som už zopár takých pseudo trénerov, ktorí len rozposlali rovnaký jedálníček a tréningový plán každému, bez ohľadu na cieľ a individuálne potreby a o nič viac sa už nestarali, ako napr. . „nejlepší dřepař na světě“. Za tu krátku dobu veľmi dobré výsledky som dosiahol. Do budúcna určite ešte niekedy využijem Alešové služby, takže vrelo každému odporúčam :) Výborný tréner aj človek.

Jiří says:

Spolupráce s Alešem jednoduše skvělá. Rozhodně doporučuji každému ,kdo chce jakkoliv změnit svoje tělo a pracovat s ním. Vyvarujete se hodně chyb a Aleš vám pomůže udat směr, který bude fungovat. Tím neztratíte drahocenný čas a zkoušení nesmyslů . Prostě neváhejte a Alešovi napište, ještě jednou mu tímto děkuji a přeji mnoho úspěchů který si rozhodně zaslouží, jako jeden z mála u nás. Takže jeho služeb rozhodně využijte !.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

JSTE ROBOT? *