Mikina SUPERHUMAN 699 Kč
Pánské Tílko SUPERHUMAN 349 Kč
Šortky SUPERHUMAN 449 Kč
Pánské Tričko SUPERHUMAN 349 Kč
1 (1)
Nevíte jak shodit tuk nebo jak nabrat svalovou hmotu? Začněte cvičit a správně jíst. Ušetřete si roky zbytečných tréninkových omylů a vyhozených peněz za špatné jídlo nebo doplňky.  Nechte si sestavit jídelníček na míruNehladovte! Začněte žít zdravě a dělejte co vás baví !

Ušetřte čas a peníze tím, že začnete jíst a cvičit správně již od začátku. Tím se vyhnete začátečnickým chybám. Nebudete muset držet přehnané hladovky. Nebudete muset trávit hodiny na nudném rotopedu. Tím vším jsem si musel bohužel sám projít, abych pochopil pravdu. Účinné budování svalové hmoty a hubnutí může začít právě TEĎ!

Sestavit správný dietní jídelníček nebo tréninkový plán není jednoduchá věc. Každý z nás je jiný, má jiné tělo, potřeby, vlastnosti a požadavky. Nelze si najít obecný vzor a podle něho se řídit. Chce to, dát si práci se sehnáním všech možných informací a teprve podle nich vytvořit rozumný plán, který Vám pomůže dostat se k vysněnému cíli. Využijeme mých zkušeností, vytvoříme přibližný jídelníček nebo tréninkový plán, který by Vám mohl vyhovovat a také by Vás bavil! Postupem času ho společně podle Vašich představ upravíme k dokonalosti podle potřeb Vašeho těla a již Vás nic nezastaví!

  Proč si vybrat jídelníček právě ode mě?
  • Profesionální a přátelské jednání.
  • Rychlá komunikace pomocí E-mailu
  • Osobní zkušenosti s většinou diet a tréninků.
  • Nižší cena oproti konkurenci.
  • Má práce a můj jediný cíl je Vaše spokojenost
  • K této činnosti mám živnostenské oprávnění
  • Již mnoho úspěšných transformací klientů podle jejich představ. Jejich názory si lze přečíst pod tímto článkem
  Dosavadní osobní sportovní úspěchy: - Mistrovství Čech, Physique do 175 cm - 2. místo / 2015 - Mistrovství České Republiky, Physique do 178 cm - 8. místo / 2015 - BFC CUP, Physique do 178 cm - 2. místo / 2015 - GP Čelákovice, Physique do 182 cm - 3. místo / 2015 - Olympia Amateur Praha, Physique do 174 cm - 7. místo / 2015 - BFC Adel Cup Č. Lípa, Physique do 174 cm - 1. místo + Absolutní vítěz / 2015 - Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie - 1. místo / 2015 - Partners Cup Čelákovice, Physique do 179 cm - 1. místo + Absolutní vítěz / 2015 - GP Čáslav. Physique do 178 cm - 1. místo + Absolutní vítěz / 2015 - GP Pepa Opava, Physique jedna kategorie - 7. místo / 2015 - GP fitness Brno, Physique jedna kategorie - 1. místo / 2015 - Mistrovství Čech, Physique do 174 cm - 1. místo / 2016 - Mistrovství České Republiky, Physique do 174 cm - 1. místo / 2016 - BFC CUP, Physique do 178 cm - 1. místo + Absolutní vítěz / 2016 - Evls Praha Amatér - 8. místo / 2016 - Partners Cup Čelákovice, Physique do 178 cm - 2. místo / 2016 - Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie - 2. místo / 2016
Trénink a jídelníček "Like a Superhuman" - 1900 Kč Cílem projektu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, výdrž a cítit se lépe. Cíl je dělat co nás baví! Netrávit v posilovně zbytečně 2 a více hodin. Nedělat dlouhé a nudné několika hodinové cardio. Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající - stát se SUPER-ČLOVĚKEM! Plán obsahuje speciální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly a upravování jídelníčku dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta! Co je potřeba si předem uvědomit: 1) Nečekejte žádné drastické pohyby tělesné váhy. Musíte pochopit, že se snažíme dlouhodobě vybudovat silnější, větší postavu, na které bude zároveň méně tuku, což může opticky na váze klamat, protože díky klesajícím zásobám tuku bude váha klesat a díky růstu svalové hmoty bude váha zároveň stoupat. Dlouhodobě však ušetříte polovinu času! Bude potřeba 100% nasazení v posilovně a poctivé dodržování jídelníčku! Klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. 2) Osobně využívám tento systém tréninku a díky němu dokážu zůstat v dobré formě celý rok a lehce se vždy během krátké doby připravit na soutěže. Pokud jste zažili mnoho neúspěchů u ostatních trenérů nebo tréninkových plánů, tak tady neúspěch nezažijete! Poznáte své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budete naprosto spokojení! Názory některých bývalých klientů si můžete přečíst na této stránce kousek níže. V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc - 800 Kč
Sestavení jídelníčku na míru s jedním měsícem konzultace - 1500 Kč Domluvíme se na Vašem rozumném cíli. Vypočítám Vaše potřebné denní nutriční hodnoty. Vytvoříme přijatelný kompromis v druhu jídel, která budete moci konzumovat. Přizpůsobíme časy jídel Vašim možnostem. Do jídelníčku zařadím co nejvíce možných variant jídel. Zpracuji různé varianty jídelníčků, kterými se budete následně řídit. Po dobu jednoho měsíce budeme každý týden společně kontrolovat a přizpůsobovat množství jídla a pohybu podle Vašich pocitů a výsledků. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy a byl dlouhodobě spokojený!  V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc - 800 Kč

S konkrétní objednávkou nebo dotazy mě kontaktujte na mé E-mailové adrese: 

(stačí krátká zpráva o vašem požadavku, poté vám pošlu dotazník na vyplnění)


aleslamka@seznam.cz


  Těším se na spolupráci Aleš Lamka
122
186 Komentáře u “ONLINE TRENÉR – jídelníček na míru
Petr says:

Doporučuji, vše to funguje! Nejsou to vyhozené peníze! Maximální spokojenost!

Patrik says:

Chcel by som doporučiť Aleša , jeho práca ja fakt kvalitná , vyzná sa moc dobre vtom čo robí , profesionalní prístup , odpisuje rýchlo , poradí vám ohľadom cvičenia všetko :) A cena je úplne super , možno nájdete aj lacnejšiu ale nie kvalitnú :) DOPORUČUJEM !!

Miško says:

Najlepší tréner :) odporúčam

Jitka says:

malinko mě zaráží,že komentují kromě jedné dívky či slečny jenom chlapi.Vždyť my holky řešíme svůj vzhled prakticky celý život.A ldyž je nejefektivnější nebo přesněji hned těsně za HIIT Cardiem posilování s činkami není tedy určeno pro holky ?Vím,že s nimi cvičí i holky,také dělám s jednoručkami,ale 1kg,max.2,5kg a na to si tělo zvykne .Mám tedy zkreslenou představu,když si myslím,že bych musela zvedat bůhvíco na váhu?Chtěla bych,aby mi alespoň zůstala prsa a ne abych vypadala jako kulturistky bez prsou.Nemám nic ani proti plastice,ale natur je natur.Takže zpět k jádru pudla proč jen jedna holka,řeší to s Vámi víc chlapi,protože musí člověk pro shoking těla zvedat velké nebo větší váhy?A má holčičí obava..viz výše Jitka

Michaela M. says:

Aleš….no nejen, že on sám je superhuman, ale dokonce je superhuman i v tom, jak pomoct ostatním k vysněné fyzické kondici i vzhledu. O prodloužení spolupráce jsem nemusela vůbec přemýšlet. Spolupráce byla perfektní, i když jen prostřednictvím emailů, tak hodnotím úplně vše kladně. Rychlé odpovědi a i to, že ho pořád baví odpovídat na stupidní dotazy nás všech pořád dokola. :D Pro představu jak mi Aleš pomohl – začínala jsem na 73 kg/ obvod břicha v nejširším místečku přes pneumatičku 90,5 cm. Za cca měsíc tvrdého režimu jsem se dostala na 68 kg a 79 cm. Momentálně na tom jsem takto 65 kg a 75 cm přes bývalou pneu a začínám s powerliftingem. Díky Alešovi už nefuním u 50kg když dřepuju, ale zvládnu i jednou tolik :)
Takže pokud nechcete zbytečně vyhazovat peníze za předražené trenéry nebo stupidní naturhausy a zvládnete mít pevnou vůli, odhodlání a uděláte přesně to co se vám poradí, TAK BUDE ALEŠ I VÁŠ SUPERHUMAN!!!!

Martin M says:

Spolupráce s Alešem byla naprosto super ve vše co jsem nevěděl mi pomohl. A na každou i někdy hloupou otázku řekl odpověď. Jsem mu vděčný a doufám že se Ti Aleši bude nadále dařit. Ty jsi člověk co jsi to zaslouží!!

Lukáš Poláček says:

Aleše určitě doporučuji, po asi šesti letech cvičení bez správného jídelníčku je teď už po měsíci spolupráce s Alešem vidět změny jak ve strátě podkožního tuku tak v síle při cvičení.
Díky motivačním videím člověk vše vídí naživo a pochopí co a jak pořádně procvičit. Aleši pokračuj v tom co děláš protože jsi ukázal spoustě lidí jakým směrem jít a na tobě vidí
že to jde. Určitě doporučuji.

S pozdravem Poláček

Honza says:

Ahoj lidi, takže po měsíční spolupráci se vším všudy (jídelníček + trénink). Musím říct, že jsem teda čekal, že se pohnu, ale že tak významě by mě fakt nenapadlo. Jídelníček perfektně zpracovaný přímo pro mě s ohledem na 3směnný provoz a trénink velice dobře systematicky udělaný. Za měsíc mám dole skoro 5kg (něco bude asi i voda) a v pase jsem shodil 4cm. Přitom síla šla nahoru, povedlo se mi překonat PR v dřepu :-) Až mě překvapilo, jak se Alešovi podařilo vše nastavit hnedka na první pokus, aniž bychom museli nějak zásadně hýbat s množství jídla, od prvního týdne to jelo jako po másle. Možná to byla náhoda, že se podařilo vše hned na poprvé, ale věřím tomu, že to minimálně svědčí o tom, že v tom promluvili jeho zkušenosti. Takže za mě mohu jedině doporučit a určitě v budoucnu až bude chtít začít nabírat, znovu s Alešem navážu spolupráci.
Ještě bych dodal, že co se týká financí, jsem na tom lépe než předtím, protože nekupuju blbosti a celkově mě kvalitnější jídlo vyjde levněji, než dřív :)

Vetča says:

Taky můžu jedině doporučit, Aleš se o klienty opravdu maximálně stará, radí, kontroluje výsledky. Jídelák má více možností, takže si ho člověk může plánovat podle toho kolik má času, a nemusí vařit 3x denně jako u jiných. Ať už máte jakékoli cíle, tady budete v dobrých rukou.

Libor says:

Chtěl bych napsat velmi pozitivní recenzi na spolupráci s Alešem. Profesionální přístup, okamžitá reakce na emaily, zohlednění požadavků každého konkrétního klienta. Doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

JSTE ROBOT? *