S novým rokem jsem započal spolupráci s Alešem a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem za poslední dobu udělal. Po 6 měsících spolupráce se mi podařilo shodit 12 kg a také se dostat ze 102 cm v pase na 84 cm. Čísla mě samozřejmě těší ale není to jen o nich. S Alešem jsem se naučil více poslouchat své tělo a posunout své výkonnostní limity. Pravidelné týdenní měření a konzultace vám umožní sledovat progres a jsem rád, že Aleš umí nejen pochválit ale také narovinu říct, co je špatně a co je potřeba změnit. Spolupráci s ním vřele doporučuji 🙂