S Alešem jsem spolupracoval měsíc a můžu ho jen a jen doporučit. Jako mnozí jsem váhal, jak může vše takto online fungovat, ale v podání Aleše to funguje opravdu parádně. Sestavil mi vše tak, jak bylo potřeba, motivoval mě každou zprávou a každý týden při kontrolách makat víc a víc. Jeho komunikace je opravdu suprová, odpoví vám vždy dobře, ikdyž máte třeba hloupý dotaz nebo když nastane nějaký problém, tak bleskově přijde s řešením, jak postupovat jinak, co je třeba zlepšit a nebo poupravit. Určitě jeho služby využiju v budoucnu znova, je to investice do sebe a ta se vždy vyplatí a ještě k tomu pod jeho skvělým vedením a přístupem. Zatím jedno velké díky Aleši. 🙂