Nechal jsem si sestavit jídelníček i tréninkový plán a nemůžu si to vynachválit. Jídelníček dost pestrej a myslím si, že si každej vybere co a jak mu sedí. Trénink jsem si nechal sestavit na 5 dní a je to prostě ,,SUPER´´. Po 4 týdnech dřiny a správného stravování, jsem stáhnul pas o 1,5cm a váha zůstala stejná. Takže za mě skvělý.
S Alešem je super komunikace. Na nic si nehraje a snaží se pomoct jak to jen jde.
Ještě jednou ti za vše moc děkuju.
Ať to roste!