Zdar lidi.Chci touto cestou poděkovat Alešovi za spolupráci a s Vámi o mou zkušenost. Spolupráce super,trénink a jídelníček velice dobře sestavený a přehledný i pro úplné začátečníky. Tak neváhejte a opravdu Aleše kontaktujte.Já mohu jen vřele doporučit a děkuji pane trenére.