S Alešem jsem se během 1. měsíce pravidelního tréninku a dodržování jídelníčku opravdu někam dostal. Zhubl jsem a tělo mám celkově pevnější. Aleš všechno vysvětlí, poradí a snaží se najít i nějaký menší kompromis v jídelníčku což jsem ocenil. Vyvážený jídelníček bylo ze začátku těžké držet bez sladkostí ale po týdnu se tělo odcukrovalo a neměl jsem problém už pít čistou vodu nežrat žádné prasárny v podobě půl litru zmrzliny večer k filmu. Aleše můžu jedině doporučit. 🙂

Získej 5 % slevu na tréninkové plány!

Přihlas se k odběru novinek a získej 5% slevu na tréninkové plány + tipy, které ti pomůžou posunout výsledky dál.