S Alešem jsem se během 1. měsíce pravidelního tréninku a dodržování jídelníčku opravdu někam dostal. Zhubl jsem a tělo mám celkově pevnější. Aleš všechno vysvětlí, poradí a snaží se najít i nějaký menší kompromis v jídelníčku což jsem ocenil. Vyvážený jídelníček bylo ze začátku těžké držet bez sladkostí ale po týdnu se tělo odcukrovalo a neměl jsem problém už pít čistou vodu nežrat žádné prasárny v podobě půl litru zmrzliny večer k filmu. Aleše můžu jedině doporučit. 🙂