Spolupráce s Alešem pro mě bylo něco, co jsem si jednou chtěla splnit. Aleše sleduju zhruba od r. 2012, kdy se mi narodilo druhé dítě a já se naprosto zamilovala do cvičení a zdravého stravování. Po dobu rodičovské jsem měla více času na cvičení a formu jsem měla slušnou. Plynul čas, já nastoupila do práce, v r. 2019 přišlo třetí dítě a čas jen pro mě prakticky zmizel. Cvičení minimální a strava nebyla ideální. Koncem roku jsem se rozhodla, ze chci zpátky do formy, hlavně jsem se chtěla cítit dobře. Dnes mám za sebou 3 měsíce spolupráce s Alešem. Naučil mě disciplíně, ukázal mi jak jíst, cvičit, minimalizovaly se mi bolesti hlavy. Při týdenních kontrolách měl zdravou kritiku i slova pochvaly. Za tu krátkou dobu jsem prošla moc hezkým progresem. Alešovi patří můj velký dík, je skvělej v tom co dělá.
Aleši, ať se ti daří a plníš si své sny. Já jsem svým snům díky tobě zase o něco blíž

Získej 5 % slevu na tréninkové plány!

Přihlas se k odběru novinek a získej 5% slevu na tréninkové plány + tipy, které ti pomůžou posunout výsledky dál.