Spolupráci jsem dostal jako dárek a bylo mi jasné, že to bude makačka. A krapet se toho obával. Už první zprávy moje obavy z části rozptýlily, ale makačka (taková ta správná, co působí radost) ta zůstala. Bylo to super, bylo to náročné, byla to jízda a jak to tak vypadá, tak mám nového prima koníčka (nebo spíš takového správného tažného valacha). Dobře postavený jídelníček s minimem úprav hned od začátku, správné vedení a hlavně – výsledky. Přátelské jednání bez nějakého „mistrování“ a takový ten pocit, že máte super parťáka, který vás možná nikdy naživo neviděl, ale podrží vás. Díky, Aleši, za spolupráci! (a když píšu spolupráci – fakt jsem měl pocit, že jsme v tom spolu)

Získej 5 % slevu na tréninkové plány!

Přihlas se k odběru novinek a získej 5% slevu na tréninkové plány + tipy, které ti pomůžou posunout výsledky dál.