Ahoj Aleši musím říct že díky tvému cvičení se i mé cvičení stalo lepším (cviky,technika atd..) mám též domácí posilku a jako ty jsem dělal dřív kraviny ale už je to pryč a začneme pořádně makat. Takže Ti děkuji a každé video sleduji bedlivě a učím se nové a nové věci. I like superhuman 🙂 thanks