Absolutní spokojenost. Spolupracovali jsme 2 měsíce a nemůžu si je vynachválit. Jídelníček byl nastaven tak, že jsem nemusela složitě vymýšlet jídla a zapisovat nic do kalorických tabulek. Tréninkový plán byl perfektně sestaven. Když byl problém, Aleš mi hned doparučil jiný postup nebo vysvětlil, v čem je háček.
Pokud budu chtít v budoucnu opět koučink, nebudu váhat a obrátím se opět na Aleše.