Aleše jsem potkal prvně na YouTube jeste ve staré posilovně . Sám jsem se pokoušel udělat něco se sebou . Bohužel vše stagnovalo, nevěděl jsem co a jak správně nastavit . Myslel jsem si, ze když budu ve fitku každý den rvát váhy a dřít , tak vše bude OK . O stravě ani nemluvím . Spolupracuji s Alešem 2 měsíce a za tu dobu vaha z 93 kg na 86, v pase z 93 na 86, šla mi nahoru síla , vytrvalost, odhodlani se sebou něco dělat , ale ne na úkor vlastního zdraví . Ales mě naučil normálně , zdrave a chutne jist. S čím kolik poradi obratem. A hodlám v této spolupráci určitě pokračovat . Aleše na 100% doporučuji . Více takových trenérů a lidi co to mysli vážně .