Se polupráci s Alesem jsem byla velice spokojena. Jsem rada ze jsem do toho sla. Vždy jsem si myslelala ze dělám vše správně ale nebylo to tak.. jidelnicek je velice důležitý má to smysl..stačí si jen nechat poradit od profesionála a pak vás to teprve zacne bavit, protože uvidíte výsledky a budete chtít víc … jako já. Diky