Spolupráci s Alešem si velmi chválím a všem kdo váhají doporučuji, investovaných peněz do „LIKE A SUPERHUMAN“rozhodně nelituji. Jídelák jedu druhý měsíc jen s lehkou korekcí dle ubývající váhy a vše pořád funguje jak má(kilogramy a cm v pase jdou stále systematicky dolů) , v tréninku jdu s váhami pořád nahoru. Velká pestrost jídel, takže se nezajídají,stále dost energie a žádné hladovění.