Ahoj Aleši,
musím ti moc poděkovat za tvůj jídelníček. Cvičil jsem 2 roky a výsledky nebyli úplně ideální, ale po tvé úpravě jídelníčku a tréninku jsem začal již po měsíci sledovat změny k lepšímu. Rozložení stravy jsi naplánoval super, jelikož jsem třeba úplně vynechával tuky a to byla chyba. Určitě budu s tebou i nadále spolupracovat, jelikož výsledky jsou vidět!!!!
Přeji ti hodně úspěchů a toč pořád takové inspirativní videa!!!
Milan