Ahoj, zrovna jsem dokončila měsíční spolupráci s Alešem a jsem nadmíru spokojená. Už tolikrát jsem snažila běhat, běhala jsem pravidelně i přesto, že nebyl čas a i tak to nikdy nemělo výsledky, zkoušela jsem si kupovat různé blbosti na hubnutí a nikdy nic. Po měsíci spolupráce s Alešem mám dole 4 kg, pár cm přes břicho i pas a to i bez hladovění. Takže pokud někdo váháte, tak bych do spolupráce s Alešem určitě šla, ještě jsem snad lepší investici neudělala 😀 a Alešovi děkuji za to, že mi ukázal směr za mými cíli.