Milý Aldo, děkuji Ti za nádherný dáreček k letošním vánocům, který si mohu díky Tobě nadělit. A není je jeden – nové tělo, nový příliv energie, vlastně nový život. a mohla bych pokračovat dál a dál… Za pár dní to bude 9 měsíců, co jsem Tě poprvé oslovila. Musím říct, že to byla nejlepší investice v mém životě. Začátky nebyly opravdu lehké, ale při Tvé podpoře, Tvým radám a taky motivaci (strašně mě motivuješ tím, že vidím, jak na sobě dřeš) jsem urazila obrovský kus cesty. – 27 cm a 22 kg.
Ze srdce Ti děkuji….. „Rádio Lamka“ u nás nikdy hrát nepřestane. 😉