Ahoj, jsem čerstvě po spolupráci a z mé strany maximální spokojenost :). Měl jsem 5 let problémy s každodenním vypadáváním ramene, od začátku spolupráce jen 1x ze začátku, pak už NIKDY. Nabral jsem 2kg za měsíc a to jsem poslední týden byl nemocný (jedu “objem”, netloustnu :D). Během spolupráce Aleš jednou upravoval jídelníček, aby vše fungovalo jak má a to se taky děje. Vřele doporučuju :). Kuba