Zdravím,

cvičil som jeden rok sám, jedol som tvarohy, a kuracie prsia(v dojme ,že to je najlepšie) dodržiaval som bielkoviny, vynechával som sacharidy/tuky v dojme,že tak je to najlepšie nebral som ohľad ani na vodu/ML/vitamíny nič 😀 A naivne si myslel ,že to pôjde, išlo to, ale veľmi pomaly. Prv som rozmýšlaľ či sa oplatí kúpiť jedálniček od Aleša. Videl som aj viacero negatívnych recenzií ešte pred kúpou. Ako napríklad ,že dáva jedálničky ako cez kopirák. Jedalniček je o konzultácií, kontrolách a skúšaní. Tréner nemusí správne odhadnúť jedálniček pre daného človeka na prvý krát. To sú hlúpi ľudia, ktorí si to neuvedomujú podľa môjho subjektívneho názoru. Vďaka Alešovi som pochopil celú podstatu priberania a chudnutia. Zlepšil si výrazne maximálky a kopu ďalších veci. Na emaily odpovedá pomerne rýchlo. Odpovedal aj na otázky také, ktoré boli mierne inde. Taktiež som bral veľký dôraz na to ,že som ektomorf, Aleš mi hneď povedal, že to nerieši, tak som neriešil ani ja xD Zároveň som si zobral ponaučenie sám pre seba, že na tom vôbec nezáleží, možno tak až medzi profesionálmi. V skratke odporúčam 😀

Získej 5 % slevu na tréninkové plány!

Přihlas se k odběru novinek a získej 5% slevu na tréninkové plány + tipy, které ti pomůžou posunout výsledky dál.