Zdravím, chtěl bych se zeptat. V každém videu o tom kolikrát jednu danou partii cvičit říkáš, že je lepší jí cvičit dva krát za týden, ale v tomhle článku vidím, že tam je každá jednou, tak chtěl bych vědět jak to teda je s tím cvičit každou partii víckrát týdně.Děkuji a ať to roste.