Zdravím, chtěl bych se zeptat. V každém videu o tom kolikrát jednu danou partii cvičit říkáš, že je lepší jí cvičit dva krát za týden, ale v tomhle článku vidím, že tam je každá jednou, tak chtěl bych vědět jak to teda je s tím cvičit každou partii víckrát týdně.Děkuji a ať to roste.

Získej 5 % slevu na tréninkové plány!

Přihlas se k odběru novinek a získej 5% slevu na tréninkové plány + tipy, které ti pomůžou posunout výsledky dál.