Ahoj…… Spolupráci s Alešem vřele doporučuji. Skvělá komunikace. Rychle odepisování a za měsíc velice dobrý výsledky 🙂 2,5 cm v pase a váha šla pomalu nahoru, což je super.Takže doporučuji spolupráci s tímhle týpkem 🙂 Ví co dělá a má právo radit a pomáhat.

Získej 5 % slevu na tréninkové plány!

Přihlas se k odběru novinek a získej 5% slevu na tréninkové plány + tipy, které ti pomůžou posunout výsledky dál.