Ahoj…… Spolupráci s Alešem vřele doporučuji. Skvělá komunikace. Rychle odepisování a za měsíc velice dobrý výsledky 🙂 2,5 cm v pase a váha šla pomalu nahoru, což je super.Takže doporučuji spolupráci s tímhle týpkem 🙂 Ví co dělá a má právo radit a pomáhat.