Aleši, díky moc za spolupráci, která trvala téměř 2 toky. Jsem naprosto spokojená s výsledky, kterých jsme společně dosáhli. Záda mě již neboli, cholesterol se mi dostal ze 7,5 na 4,7 a to úpravou jídelníčku i cvičením. Cítím se skvěle, zesílila jsem a myslím, že vypadám lépe. Se cvičením rozhodně nekončím. Diky tobě se cvičení stalo jednou z mých životních cest. Rozhodně to byla skvělá volba rozhodnout se pro spolupráci s tebou. Doporučuji všem, kteří to myslí vážně.